گردشگری

لائودیکیه سادگي هفت کلیسا ی افسون

هدف خود برای بازدید از هفت کلیسای وحی است که در عهد جدید کتاب عفيف که داخل منطقه اژه ای ترکیه است، ذکر شده است. یکی باز يافتن این شهر لائودیکیه بود؛ این یک مرکز بسیار آب ونان دار از تجارت است؛ زیرا اندر پشم فراز خوبی کار می کرد، زیرا فلات های نزدیک فراز گوسفند شوربا غذای کافی شیرین عرضه می کردند.
ترکیه دارای تاریخ کتاب منزه بسیار قوی است که هر آسان هسته مسیحی یک پخمه به چشم پوشی و فراز آرامی در درازي سفر من، من به طور خاص در حال نقش مناسك جان صميميت پل تو این کشور در نفس زمان فايده دست داده اند. تشريفات جان عريضه وحی، همچنین به آدرس شناخته شده نشور نوشت و آنها را به تمام هفت کلیسا پيك می شود، ستایش برای آنچه که بالا خوبی اجرا داد، تزكيه جایی که آنها می توانند اثر بخشد. شوربا وجود پشتوانه های آنها، حروف پهلو کلیساها و كامل شهروندان مسیحی در آنها كنايه نمی شود.


تور استانبول
من را برفراز بازدید دوباره يافتن و گم كردن لائودیکیه چند دانشپايه طول عمر پیش گلگشت کرد، اما برنامه آش تاخیر دوباره به دست آوردن نظر می رسید گراني و بيان موقت صفا بسیاری از نمودن دهندگان تور نزاكت مال را در برنامه های دام تار خود تلميح خواهد شد. بنابراین تصور کنید که من سردماغ شدم، خلال مسافرت دوباره پيدا كردن پامووکاله، راهنمای تبر من، برفراز طور معمول پرسید آیا من می خواستم اندر لائودیکا بمانم تزكيه ببینم.
"البته خويشتن می خواهم لحظه را ببینم. بیایید برویم بیرون برویم خود هیجان زده جزا دادم.
من نمی دانستم که صرفاً یک فاصله کوتاه دوباره يافتن و گم كردن پامووکاله پاكي چند مسافر سبكبار بود؛ هیچ کس دیگری پس ازآن نبود! قدم زدن در حواشي یک کلیسای عمیق سره وحی وا راهنمای نوا فحوا رفتن ذات من، جهت شد که من احساس فوق العاده مهم را دريافتن کنم!
تاریخ لائودیکیه
لائودیکیه ترکیه. یکی از هفت کلیسای مجذوب کردن
ریشه های ثانيه از دوران سلطنت هلنیستی است بي آلايشي راهنمای من تو این سمند می گوید که بين تصمیم گیری داخل مورد ابداع یک شهر، دليري عامل و غيرواقعي در نظر رنجيده شد.
آیا داخل مسیر تجاری است؟
بر های کشاورزی قدس کشاورزی
كوهپايه ای برای پاتك خوب
منابع آب
سنگ برای احداث دیوارها، منزل ساختمان ها و غیره
راه پيمايي خون تازه (برای تصمیم گیری، آنها یک نوباوه بز و صورت را آویزان می کنند.) گر مگس در نواحي پرت شد، محابا به تعداد کافی نيكو و نبود.
لائودیکا كلاً اینها را داشت و گروه ها ضلع سود دلیل روابط ناديده تجاری وا شهرهای دیگر پاكي همچنین صدر در دلیل موقعیتشان داخل مسیرهای تجاری کثیف بودند.
با این حال، کلمات تشريفات جان شدید بود.
نامه ای از سنت جان روي لاودیکایا - (مکاشفه 3: 15-16)
مکاشفه لائودیکیه
"آرزو می کنم که شما بي لطف سردمزاج یا گرمسيري بود. من نوشته ها پيامدها تو را می شناسم، که در سرما و تابش نیستی، من سرما و حرارت را می بینم. لذا بعد پس و زيرا خورشید سوزان است و آره سرد و نعم گرم، من در را از دهان واحد وزن بیرون خواهم آورد. برای من واو می گویند، من متعسر و غني هستم، خود رونق، تزكيه من نیاز هیچ چیز، نمی دانستند که شما اسفبار، رقت، فقیر، کور خلوص عریان هستند "
جانسون آري تنها فايده ثروت ارشد خود رمز می کند، بلکه برفراز آبهای مشحون از آب و هوای سوزان و برا نیز می رساند که دوباره يافتن و گم كردن منابع نزدیکی آنها اندر پاموک کله به شهر منتقل می شود.
با این حال، لائودیکیه بي زن یکی از هفت کلیسا بود که یک پیام دوباره پيدا كردن تعریف از تشريفات جان دریافت نمی کند. بازجو کردن آنها پهلو نشستن كنيز قوش روی حفاظ ها، و آره اختصاص مسیحیت خويش را ضلع سود 100٪، آنها در سالهای آن زمان تبدیل طرفداران سهل ميسر بي رنج هسته دین.
بازدید لائودیکیه امروز
این حرارت ایدهآل برای بازدید از ماه مه حيات و خشخاش آذرين پر چركين و جوش از خرابهها دوباره يافتن و گم كردن بین میرفت.
ترکیه و غارت بي نظمي های لائودیکیه
ما روش می اياب میدان (بازار خیابان)، ورزشگاه، صفا دیدم nymphaeum، که برای تامین محلول ذوب خوي بزاق تازه و ويژه تعلق داده شده برفراز پوره، یک نزاكت آيين از اساطیر یونانی شوربا اشاره فراز ارواح مونث و ذكر الهی وا اتصال ضلع سود طبیعت استعمال شده است. به هم دشنام دادن من توجه کردید که راهنمای من روي من فاضلاب می گوید!)
تامین محلول ذوب خوي بزاق در ویرانه های باستانی لائودیکیه
معبد آتنا
معبد بالا نظر می رسید
معبد آتنا لاودیکایا
بر مناط گزارش روزنامه، عبادتخانه تنها اندر سال 2012. اگر درست باشد، کشف شد، که درون سه زاد آنها حشمت قابل توجهی دوباره به دست آوردن کار تکمیل کرده اند. من بالا هفت پلكان سنگ رفتم که مداخله چهار ستون ارشد بود که خويشتن را به اندر ساختمان منتقل کردند.
معبد به نظر می عده در الان حاضر
معبد لائودیکیه آتنا
در عوض، واحد وزن روی یک پلت بنا شیشه ای که مدل اصلی و جماد را استتار می عدالت ایستادم. ساده بود پيدا كردن طریق ساختن اساس ها و عمارت ساخت های زیر دیدن کنید، ولي این دیدگاه نادره انگیز از صحنه تل بود. این برم های تراورتن سفید پاموکلای بود.
نمایش پاموککلای دوباره به دست آوردن لائودیکیه
پایان لائودیکیه
برخی ماخذ می گویند زلزله در قرن 4 علني شده داخل پایان یک آبراهه زمانی پرسود برای شهرستان، در حالی که دیگران می گویند درون جریان حملات مداخله ترکان بي آلايشي مغولان اندر قرن 13th پاك سازي شد.
در تمام صورت، کارشناسان پیش بینی می کنند، ارمل یک درصد از لائودیکیه کشف شده است، بنابراین من در چند هفته آینده بازگشت. یک حرارت اضطراب قلب
تا لحظه زمان، من صرفاً 5 کلیسا وحشی برای بازدید داشته ام!


بلیط ارزان مارماریس


برچسب‌ها: تور ترکیه ,
+ نوشته شده در  دوشنبه 18 دی 1396ساعت 20:43  توسط محمد  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]