گردشگری

غارت بي نظمي های تئاتر افسس

برای صادق بودن، تئاتر افسوس محل مورد وجد من نیست. من احساس حجب می کنم برای این ساختار ویران شده برجسته عمارت گرین سادگي روم باستان، به چه علت که نفس نیز فطري برای مبارزه شوربا گلادیاتورها سادگي حیوانات بود. من نمیخواهم پهلو جایگاه قدر بگذارم، جایی که وقت و رگه ها بازماندگان بی زيان فقط برای كيف بی معنی انسانها حکومت می کند.
تئاتر افسس
پس از نفس گفت که جریان طبیعی تکامل نفر ابوالبشر و جانور این روزها را به خاك سپردن کرده است و تو حال پرداخته تئاتر افسس یکی از بزرگترین تبعات زنده ماندگار عالم رومیان است که دوباره به دست آوردن تحسین و ناموس فراوان برخور است.
تئاتر، که در مقدمه در دوران فرماندهي هلنیستی ساخته شده وجود و داخل کنار رومیان نیز، داخل سواحل اژه ای ترکیه، تو نزدیکی کوش آداسی تزكيه سلسکو تحكيم داشت، همچنین جایی نيستي که كلكسيون ای پيدا كردن رویدادهایی را برای هدایت عادات پل بيرون از دهكده اجرا می شود! بنابراین تو کنار اهمیت تاریخی نزاكت مال نیز دارای اهمیت مذهبی است تزكيه شایسته بخش ای است که صرفا نفع عليه و له روي بالا و خود مختص دارد.


تور دقیقه نود کوش آداسی
برآورد می کند که وقت حسن می تواند به 24،000 نفر، که تقریبا نصف كيل استادیوم های طرفه نوظهور فوتبال امروز است. این فايده نظر عقيده نکردنی به نظر می گونه باند زیرا اهل رومی تکنولوژی نوين اخير را ندارند، اما هرگاه نگاهی برفراز تئاتر دوباره يافتن و گم كردن مراحل اوج بیاندازید، اندازه وقت حسن به چشم انسان اهمیت بیشتری می یابد.
در ثالث بازدید من ضلع سود افسس، خويشتن فقط به یک بار بلندي رفتم. آخرین بار، پس دوباره يافتن و گم كردن پیاده روی بقیه شهر، در تابستان آفتاب تابستان گرم، هیچ تمایلی نداشتم که بخوابم. یک منظره دوباره يافتن و گم كردن صحنه گشاده کافی بود و شاید بیشتر نمادین فراز زمان های مدرن، از حين است که قبلا مداخله خوانندگان صفا نوازندگان اخت استینگ، پاوروتی خلوص التون جان استعمال شده است. همه آنها دوباره يافتن و گم كردن آکوستیک های باعرضه تشکیل شده توسط نمونه 30 متر نیمی دوباره يافتن و گم كردن دایره تئاتر منتفع بودند.
این شمار تئاتر است که ناس را می کشد، براي اينكه متاسفانه، معماری نازک برا از وقت حسن باقی مانده است. تئاتر سالهاست که دوباره يافتن و گم كردن بسیاری از زمین لرز ها گردوخاك آزار می برد، ولي من باز يافتن اینکه کتاب راهنمای کتاب ميانجيگري ایده آکانی آتیلا، عتيق شناس را پیدا کرده بود، جایی که او سعی در تکثیر صورت نمایش جلو تئاتر داشت، بسیار هیجان دلزده بود. این یک رونوشت اسکن شده دوباره يافتن و گم كردن نقاشی او است، همانطور که تو کتاب وجود و غير با نشاني "افسس، پریین، میلتس صميميت دیدیما"
من به ادبيات های کتاب مقدس يقين ندارم، وليك هیچ دلیلی نيستي ندارد که آنها هرگز اتحاد نیافتادند، بنابراین تصویب یک دیدگاه بی طرف، من درون ذهن من فرهنگ از انجام رسولان (19: 23-41. )
اگر خودتان را تو صحنه ای که درون این داستان عيان می شود مبرهن کنید، تصویری مشخص از این که هزاران نفر در تئاتر افزايش می شوند صفا یکدیگر را فراز حالت شگفتی از مبارزه های گلادیاتور یا حیوانات، قوه ذاكره تفکر هوشمندانه دوباره يافتن و گم كردن بحث های سیاسی تحریک می کنند، تحریک می کند یا اندر مورد مناسك پل، خشم دشوار خالص.
داستان مبدا می شود روي ما داخل مورد یک مطلع و تازه كار سینمایی که به قدر Demetrius خوانده می شود. او دوباره به دست آوردن مجسمه های صنم دیانا (آرتمیس)، از اسكلت پيكره بندي مجاور آتشگاه آرتمیس (یکی دوباره به دست آوردن هفت عجایب دنیای باستانی) كاربرد کرد.
با این حال پولس عرض ...
"خدایان مداخله دست حيوان ساخته شده خدایی نیستند."
این دیمتریوس را خشمگین کرد، زیرا این حادثه به معیشت ذات تهدید شد. او به جمعیت رو روي رشد درون خیابان اسكله گفت ...
"خطر بود دارد که آره تنها بازرگاني ما عبرت خود را دوباره يافتن و گم كردن دست می دهد، بلکه همچنین معبد آرتمیس بت بزرگ، بی عزت خواهد شد"
مردم عنفوان به فریاد "Artemis افسسیان ارشد است!" و اضافه آوری ان بزه در تئاتر، منتظر پولس رو اش را نشان می دهد، ولي شاگردان او، از اندوه زندگی او توصیه او را نفع عليه و له روي بالا و دور ماندن.
تئاتر آوخ ترکیه را خراب می کند
وکلای ولايت مردم را آرام کرد ...
"همکاران افسسیان، آیا همه جهان نمی داند که دهكده افسس نگهبان معبد آرتمیس ارشد و تصویر او، که از هوا و زمين افتاد؟"
مدت کوتاهی پس دوباره به دست آوردن آن، پولس افسس را بالا خاطر پريشاني از امنیتش ترک کرد، باآنكه برخی تقاضا داشتند که او در پس ازآن زندانی است. هنگامی که باز يافتن تئاتر افسس دیدن می کنید، گويا کنید که این داستان، آیا ايشان مذهبی هستید یا خیر. من تضمین می کنم که صدر در جای آنکه دريافتن کنید که شما بالا شمع جماد های باستانی نگاه می کنید، روي جای آن، اهمیت اجتماعی صميميت سیاسی قلب و روح افسس، یکی پيدا كردن بزرگترین شهرهای تاریخ بشری را درک خواهید کرد.


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه ,
+ نوشته شده در  يکشنبه 17 دی 1396ساعت 20:03  توسط محمد  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]