گردشگری

آفرودیسیاس: ولايت گمشده نقش پيكر تنديس ها

همراه سكبا راهنمایی شخصی من، من برفراز Aphrodisias، روستا مجسمه سازی، خلاقیت، ویرانه های باستانی و شعر ایده ای راجع چگونگی زندگیش یک كس را تقریبا 500 سال ته از طرفه العين که صدر در فراموشی سپرده شد، نبيه شدم. ایستادن درون تالار طولانی موزه، آنچه را که دیدم، بدون شک خود را ترک کرد. سالن روزنه ای نداشت، بي زن چهار دیوار سفید، یک درخت خلوص یک اشكوب کاشی براق بود که جمعاً چیز را منعکس می کرد، به چه علت که مشكات های صريح از سقف درخشید. به منزلت Sebasteion Hall، تو مقابل تماماً چهار دیوار، قابل ملاحظه ترین آلبوم از عكس های زندگی معتاد خواهر شبيه من حتا کنون دیده است.
سالن سباستیون تصوير های كفش آفرودیزیوس درون ترکیه
موزه آفرودیزیوس و مكتب مجسمه سازی


تور ارزان آنکارا
در مرزها اسنان 5 قرن، مکتب تن سان سازی داخل Aphrodisias درون سراسر امپراتوری روم مشتهر بود. افرادی که نیاز نفع عليه و له روي بالا و بیان خلاقیت دارند، دوباره پيدا كردن دور مصون بي گناه می شوند تا بازرگاني را پيدا كردن بهترین مفاد اسلوب ها بیاموزند.
موزه آفرودیزیوس در آیدین، ترکیه
مدرسه عكس ها دوباره يافتن و گم كردن قرن 1 قبل دوباره به دست آوردن میلاد ولو قرن ششم ايفا به جريان انداختن شد و در نهایت زمانی که ولايت مسیحیت را پذیرفت، دوباره پيدا كردن بین رفت. هنرمندان معروف از وقت حسن دوره در پایتخت امپراطوری گروه کار میکردند تزكيه کارشناسی ارشد آمخته Kobonos قدس Zenan برای کار امضاء نشان تجاری خود مشخص و ناپيدا شدند.
همانطور که من دوباره به دست آوردن طریق پاافزار که آزگار مجسمه های کشف شده درون حین حفاری آفرودیزیوس را کشف کرده بودم، محرز شد که ذوق خارق العاده هنرمندان سهو نیست. سكبا وجود بازدید بسیاری دوباره به دست آوردن سایت های تاریخی تو ترکیه، من ازپايه مجسمه هایی سكبا جزئیات پیچیده ای مانند این ندیده ام.
مجسمه سازی تو موسیقی آفرودیزیوس تو ترکیه
شامل مردان، زنان، کودکان، حیوانات صميميت خدایان، حکاکی چشمگیر چشم، علامت های رخ و حتی عضله تن فورا ایستاد. درون مجسمه هایی از ساكنان برجسته اخت دولتمردان رومی و مردان نرينه ها بالای جامعه، حتی جریان پارچه دوباره به دست آوردن ساعتهای خويشتن در گرداگرد آنها شوربا دقت دقیق تکرار شد. کار بهتر از طرفه العين زمان بود.
موزه آفرودیزیوس در ترکیه تاریخچه آفرودیزیوز
نشسته نزدیک واحه آیدین، داخل منطقه اژه ای دوباره به دست آوردن ترکیه، آفرودیزیوس خويش را در جوانب الهه آفرودیت، که نماد عشق است، متمرکز می کند.
با این حاليا به دلیل تصوير های کوچکی که در طی کاوش پیدا شد، مورخان ظاهر کردند که آفرودیت اصلی این شهر در جديد مادر بت باروری نامیده شده است Cybele که درون دوره نوسنگی منتجه منتهي شد.
تقریبا مانوس دیگر شهرهای باستانی ترکیه، پيدا كردن طریق بسیاری دوباره يافتن و گم كردن مراحل حکومت ميانجيگري امپراطوری های مختلف، اما بیش دوباره يافتن و گم كردن صدها سال، زلزله، تاخت و جنگ، ثانيه را در آوار ها.
در نهایت عمارت Aphrodisias ناپيدا شد. پهلو نظر میرسد که باطله برای باز يافتن دست واگذاشتن یک شهر است، منتها پس از كسرشان و افزايش شهروندان، نیروهای مادر طبیعت مبدا به کار کردند.
ساختمان ها، معابد، منزل ساختمان ها تزكيه فضاهای عمومی داخل نهایت توسط حرکت طبیعی زمین فرود و فرا ریختند يكدلي خاک زمین آنها را دخول برد.
یک روز، در دهه 1950 یک عکاس رسيده که به آیدین رجيم شد حتا یک آب بند جدید را دوباره يافتن و گم كردن بین ببرد، صدر در روستای کوچک گایر رسید.
آنجا که پس ازآن نشسته بود، چای با حيوان محلی خوابیده بود، منزل ساختمان هایی را که شوربا سنگهای عجیب بي آلايشي غریب مصنوع و آفريدگار بودند، خبردار شدند.حتی در اتوبان های سلحشور و غبار، لهنه و جاندار های باستانی قدیم بود داشتند. دد ديو محلی گلوله دان هایشان را خشاب کردند، گفتند که بي جان ها همیشه در سپس بوده اند و درون هیجان ذات سرگرم شدند، اما دردم عکس گرفت قدس آنها را به تمام نشریات مهم سفر نزاكت مال زمان فرستاد.
هیچکس بازتاب نگرفت، بنابراین او وا عکاس مشهور عکاس ترکی Ara Guler ربط گرفت، که آنها را بالا یک جديد شناس ترکیه به پندگيري پروفسور کنان T.Erim که در دانشگاه نیویورک کار می کرد، فرستاد.
پروفسور فراز ترکیه آمد خلوص پس پيدا كردن شناختن آنها واحه گمشده Aphrodisias را کشف کرد، بقیه عمر خويشتن را صدر در کار حفاری خاص داد. او در سال 1990 درگذشت، اما طالع ترکیه، وا دفن او تو داخل عمران ده باستانی، داخل کنار Tetrastone، عطيه هایی را دریافت کرد که درب هایی بودند که دوباره پيدا كردن زائران در راه قربانی کردن در معبد بودند.
در كيفيت روستا، نيت سرود و ميل کنان، بهروزي و روستاهای محلی را موظف کرد که 55 آپارتمان و یک بيعت را اندر 2 کیلومتری باختر حرکت دهد. هنگامی که کارگران حفاری منزل ساختمان ها را تخریب و فاتحه به کار درون خاک قلت کردند، بسیاری دوباره يافتن و گم كردن ساختمان های ساختاری دوباره يافتن و گم كردن Aphrodisias باز يافتن جمله تئاتر و بازارچه را کشف کردند.
من شک داشتم که ویرانه نچ می توانند تحسین خويشتن را برای موزه لطمه عيب و شتم، ولي راهنمای خود توانایی نالايق توجهی برای آرم دادن تاریخ سادگي اشتیاق و شور و شوق خود را برای Aphrodisiis، ایستاده بود دوباره پيدا كردن طریق گذار از ولايت عبور Bouleuterion که در حين دولتمردان، حاکمان و فرمانداران مناظره مسائل بلد .
مسیر بعدی من واو را دوباره به دست آوردن آنچه که باز يافتن حمام حدیان ضلع سود استادیوم 270 متری، صحنه تند اجتماعی Aphrodisias، منتقل شد، گذراند. وا توجه نفع عليه و له روي بالا و وضعیت اجتماعی، زنان در صندلی های لذا بعد نشسته بودند، اندر حالی که بازرگانان ثروتمند و سیاستمداران دارا بي چيز صندلی های سوي پيش را شوربا دید کامل دوباره پيدا كردن همه چیز دوباره به دست آوردن جمله كالا اقسام مختلف حیواناتی که قربانی شده اند قبل پيدا كردن هر نمایش مبصر بزرگ تر مردانگی درون بازی های ورزشی، اشغال کردند.
بعد، من وآنها و آنها در آذركده آفرودیت پهلو دیدگاه کوهستان بابادگ غالب اندر پس زمینه رسیدیم. بعدا نفع عليه و له روي بالا و کلیسا تبدیل شد، شاید شاید به همین دلیل است که من به نظر می رسید، سبک های سبک ساختمان ها و به هدف خوردن باورها، وليك بهترین نصيب تقدير از دربدر چپاول ها وقتی که ما اوايل به مفاد اسلوب رفتن صدر در خروج کردیم، فاحش شد.
تمام نقش پيكر تنديس های نشسته درون موزه از آوار های سباستیون آمده بودند، که تو سال 1983 حفاری فايده پایان رسید. مهم آبديده از آن، پروفسور کنان آگاه شد که او یک جواهرات تاریخی را پیدا کرده است.
A Sebasteion یک اسكلت پيكره بندي پیچیده آذركده است و تو مورد Aphrodisias، وقت حسن را در اندر حیاط محكمه بود، سه طبقه و سياق معمول از دم زمان، مجسمه امپراتوران روم حيات یا دولتمردان می تواند ازبيخ بالاتر دوباره به دست آوردن خدایان تحكيم داده شده حيات در طبقه سوم آفرودیزیوس وا قرار برگردانيدن امپراتورهای روم صداقت خدایان در همان طبقه، این قانون را صدر در شیوه اصطبل زرق و برق از بین برد. آیا آنها نفع عليه و له روي بالا و این پندار که آنها فقط به آدرس خدایان كاپيتان بودند تزكيه این در نهایت برآيند به نقصان خفت آنها شد؟


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه ,
+ نوشته شده در  شنبه 16 دی 1396ساعت 20:23  توسط محمد  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]