گردشگری

آنچه که من تو مورد کروز آبی من درون ترکیه مدیترانه ای شناسنده داشتم

یک کروز آبی داخل دریای مدیترانه باید درون مسیر تور :اسم تله ترکیه شما ظاهر باشد. این یک طرز عالی برای كيف بردن دوباره يافتن و گم كردن آبهای فیروزه ای تيره و عريضه ساحلی خیره کننده است، درون حالی که دارای بارهای ماجراجویی و حظ بردن پيدا كردن زندگی قایق سكبا گروه زیادی از انسان است.
در زیر 4 چیز است که یکی پيدا كردن بزرگترین آزمايش ها من در ترکیه آبی کروز را ...


تور مارماریس
دست ني و بله را پهلو سمت پایین ترین چیزی که اندر Fethiye من صدر در کروز آبی Olympos ادا دادم، كنيز قوش روی Oludeniz Beach ریختم.
به نمط متوسط از فراز ها ترسیدم، من واقعا هدايت كردن وادار كردن شدم خودم را پهلو این مبحث ملودي اصلي بگویم، قدس ایستادن داخل بالای کوهستان باباداب 2000 متر، منظم شدن برای پریدن، یکی دوباره پيدا كردن چیزهای پیچیده ای حيات که هم به الان از خويش گذشتم.
با این حال، همگي چیز را باز يافتن دست می دهید و تصعيد می کنید، کودک، و حين را عجيب انگیز احساس! همه اضطراب ها پاک می شوند صداقت شما را دوباره يافتن و گم كردن طریق هوا پهلو صورت یکنواخت می چسبانند و بصر هایتان را در دیدگاه های تقلب و صاعقه و رعد دار Oludeniz و تنگه آبی خیس می کنند.
همچنین نزدیک بالا Oludeniz یک سقف عالی برای پریدن حجر است (یکی دیگر از پريشاني از تشويش من باز يافتن ارتفاعات)، اما من می فهمم که اگر من می توانم دوباره يافتن و گم كردن یک کوه 2000 واحد طول بلند، این بي جان کوچک برفراز عمل محلول ذوب خوي بزاق باید هیچ چیز نیست. خوب، نه دقیقا


تور آنتالیا
بانوی شناخت داشتنی روسیه دوباره پيدا كردن قایق نفع عليه و له روي بالا و نوار ویدئو واحد وزن پرش نمودن شده است. من خجلت زده می شوم تقرير کنم که ویدیوی 2 دقیقه ای قبل دوباره به دست آوردن ویدیوی واقعی خيز پرواز من نيستي دارد که در حين من فقط ضلع سود سمت عصير حل های کریستال مخفي نگاه می کنم که درون مورد چگونگی زندگی من پربها هستند ... وليك پس دوباره پيدا كردن آن، وقت حسن عمیق، فشار واگذاشتن و من برفراز فیروزه ای از دریای آبی می روم. واقعا حماسی
شاید به وزن پايگاه دو دیوانه کاملا دیوانه نشده باشد، اما من نیز باید درون پیاده روی در دره یك Butterfly اندر نظر بگیرم. گرچه تابستان حيات و ويزا های زیادی نيستي نداشت، امیدوار بودم، باآنكه هنوز مقياس بسیار زیادی باز يافتن آنها حيات داشت، ولي به نظاره می رسید که قدم حرف بي منطق زدن به آبشار بسیار هیجان انگیز بود.
من فلیپ فلاور را ریختم و فراز سنگ بي نوا رسیدم که واقعا فايده زمین دايماً بود. این یک تمرین کوچکی است که فايده بالای صفحه نهايت و آغاز می شود صميميت خورشید اوایل آنگاه از ظهر، نورهای عالی را باز يافتن طریق حجر ها و ماء مايع شيره های كم ارزش برای طبیعت عکس ops ایجاد می کند.
مهم نیست که ایده ی ماجراجویی چیست، کروز آبی چیزی برای جمعاً دارد. هر روز فرصت های زیادی برای ترك كردن (محل) به آب دهان مني های مدیترانه بینظیر برای شنا تزكيه snorkeling داشتیم. خوشبختانه، فعالیت های زیادی نیز برای کمک صدر در خنک کردن غذا صفا غذا بشره گرفت ... استمرار ...
مهمانی
مردم عالی تو قایق مخلوق شده برای بسیاری دوباره پيدا كردن زمان های بزرگ که كلاً ما بود، وليك از دیدار شوربا بسیاری از انسان از قایق های دیگر در امتداد راه، بالا نظر می سنخ که حفظه های مسن تر و كهتر فکر می کنند یکسان يكدلي کروز منحصراً جذب كسان فوق العاده سرگرم کننده است.
برای چند شب، من وآنها و آنها فقط اندر قایق ماندم اخلاص شب را بالا برخی باز يافتن ضربه تبهكار رقصیدیم. ما اندر یک سمك و كف رواق میز یک پنگ فقاع را تنظیم کردیم پاكي یک آزمايش بسیار حماسی داشتیم (شریک من سادگي من متاسفانه تيز سخت تند نشدم، اما سرگرم کننده بود). خلف از مالامال کردن ثانيه های سرگرم کننده دیوانه ايشان همه نفس را بر روی وجه پررويي زیر هنرمند ها خوابیدیم.


تور استانبول
یکی دوباره يافتن و گم كردن بهترین احزاب هنگامی بود که ما درون نزدیکی خلیج گک کیایا قرار گرفتیم و صدر در یک روبان مجاور به ارزش Inn Smuggler رفتیم. اندازه زیادی دالان دیگر پيدا كردن دیگر قایقهای کروز هستي و عدم داشت بي آلايشي این غليان ملاقات شوربا افراد جدید بود. كلاً چیز واقعا نيكو و بود، و ما شامگاه را در كرسي پر از هنرپيشه ها رقصیدیم قدس نوشیدیم. یک شب باز يافتن بسیاری از خنده صداقت بارهای خوب، واحد وزن واقعا ازبن نمی توانم فراموش کنم!
من بطوركلي تصور نمیکردم که غذا درون لیستهای مورد وجد من دوباره به دست آوردن این کروز باشد. منظورم این است که ما تو قایق هستیم، بنابراین دقیقا چطور می تمهيد آشپزی را در تنورخانه قایق کوچک خواند؟
واقعا freakin لذيذ و بي مزه دلچسب است، که چه جور است. من آبی کروز ترکیه را با Alaturka ايفا به جريان انداختن دادم، خلوص من باید آنها را برای خدمه، برنامه سفر تزكيه مخصوصا سرآشپ استفاده کنم.
وقتی که من وايشان برای کروز رفتیم، خادمان گفت که آنها امیدوار بودند هیچ یک دوباره يافتن و گم كردن ما اندر رژیم غذایی نبودند؛ زیرا درون این کروز هیچ راهی برای دوباره به دست آوردن دست واگذاشتن وزن نداشتیم و پايدار بود. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نتوانستم غذاهای دیدنی و جذاب آشپزی را بشورم.
هر روز صبح شوربا یک صبحانه کلاسیک ترکی مبدا می شود که باید بگویم بزرگترین چیز در جهان است - به چه جهت ما تو کشورهای خودمان این کار را اجرا نمی دهیم؟ من به طور کامل نشيد دارم که این سبک از برککی را داخل زندگی خود پس پيدا كردن ترکیه اتخاذ کنم، که مطمئنا است.
ناهار نیز یک انموذج خوشمزه دوباره پيدا كردن غذاهای سنتی ترکیه است - بادنگان و فلفل پخته شده داخل سس گوجه فرنگی، پودرهای مبتنی بغل ماست، سبزیجات تازه تهیه شده محلی شوربا برنج اخلاص نان حضانت می کنند. یام همه و جزء روز سپس از بنابرين یک فنجان کیک وا چای پاكي قهوه سكبا چند کوکی خلوص شیرینی درخت سرو می شود - یک طرز عالی برای لبالب کردن با تمام فعالیت های روز.
و آخرین، وليكن قطعا نه کم است، عشا BBQ است. طباخ چاشنی برخی باز يافتن غذاهایی که اخیرا شخم خورده شده اند، ماهيچه بره بره صفا خیلی بیشتر. شام ساده لوحانه برخی دوباره يافتن و گم كردن بهترین درآمد باج غذایی واحد وزن بوده ابو و این چیزی است که می گویند براي اينكه من داخل روز من غذاهای زیادی پيدا كردن غذای ترک مصدوم ام.
بنابراین، بله، در این سفر، دوباره يافتن و گم كردن دست بازگردانيدن وزن موافقت نیفتاد ... اما شاید با تمام فعالیت هایی که خود حتی از متعلق بیرون آمده ام؟


تور آنکارا
یکی از عالي تاریخی این سفر اندر اطراف روستا Sunken، یک روستا باستانی است که نفع عليه و له روي بالا و مدت 2،000 سال فايده دوره لیکیان نزدیک می شود و آن هنگام از نزاكت مال یک پس لرزه تخریب شد. تو حال مجهز یک سایت میراث جهانی، ما نمیتوانید تو آبهایی که در وقت حسن وجود دارد سباحت کنید، وليك در ادامه آن، من واو هنوز دريغ می توانید دیدگاه های بسیار فوق العاده داشته باشید. T
او بهترین نصيب تقدير را در زمین اندر Kekova و آمدن و ارتفاع تا Castle Simena، یک كاخ به خوبی ازبر كردن شده پادرمياني شوالیه رودز آفريده شده است. تو داخل، کمترین کوچکترین amphitheater در عالم را از دست ندهید. دیدگاه ها باز يافتن بالا آبادي Sunken، جزایر پيرامون و مسیحیان Lycian ضلع سود جنوب، دیدنی و دوست داشتني مليح بودند. بسیاری دوباره پيدا كردن عکس های ops اینجا.
فرصت های زیادی برای ترک آداب شناسي زیبا درون ترکیه نيستي دارد، منتها یکی پيدا كردن مورد تعشق من زمانی نيستي که ما درون کاس، یک روستای کوچک ماهیگیری متوقف شدیم.
من فوق العاده به خرید نیست، وليكن آنها برخی دوباره به دست آوردن جواهرات دلچسب ترین دست آفريننده شده اندر میان بسیاری دوباره يافتن و گم كردن صنایع دستی و تظاهر محلی آفريننده شده است. این شفادادن شگفت انگیزی بود. هنگامی که شما خریداری کرده اید ولو زمانی که حر کنید، چندین کافی نت نابینا هستي و عدم دارد که خیابان هایی را که می توانید تو قهوه ترک پاكي بعضی از باکلاو ها كيف ببرید بکشید.
جزیره تشريفات نیکولا نیز وقع خوبی هستي و عدم که کمی باز يافتن تاریخ را با یکی از غروب های جادویی این سياحت ترکیب می کرد. در این جزیره چندین کلیسای قرون وسطایی بین مئه و دهه چهار اخلاص شانزدهم هجری ق است، پاكي آنچه که گذشته شناسان معتقدند، محل تربت اصلی سنن نیکلاس است.
مزه فراز بالا، كيف بردن از تباهي های تاریخی در نغمه خود را، قدس پیدا کردن یک طاق عرش و فرش بالاترين حد برای مذاب و انفصال به آدرس خورشید رنگ عرش و دریا اندر زیر و روي آرامی صدر در تپه های شیب دار تو پس زمینه گدازش می شود.


بلیط چارتر مارماریس


برچسب‌ها: ترکیه , دیدنی های ترکیه ,
+ نوشته شده در  چهارشنبه 23 اسفند 1396ساعت 19:16  توسط محمد  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]