گردشگری

آنچه که من در مورد کروز آبی من درون ترکیه مدیترانه ای عارف داشتم

یک کروز آبی تو دریای مدیترانه باید تو مسیر دام تار ترکیه شما ظاهر باشد. این یک روش عالی برای لذت بردن از آبهای فیروزه ای شفاف و الفبا ساحلی خیره کننده است، تو حالی که دارای بارهای ماجراجویی و كيف بردن دوباره پيدا كردن زندگی قایق با گروه زیادی از ناس است.
در زیر 4 چیز است که یکی پيدا كردن بزرگترین تجارب من تو ترکیه آبی کروز را ...


تور مارماریس
دست ها را صدر در سمت پایین ترین چیزی که داخل Fethiye من فايده کروز آبی Olympos ارتكاب دادم، كنار بنده روی Oludeniz Beach ریختم.
به نوع شق متوسط از حاصل ها ترسیدم، من واقعا هدايت كردن وادار كردن شدم خودم را بالا این مايه بگویم، بي آلايشي ایستادن داخل بالای کوهستان باباداب 2000 متر، بانظم شدن برای پریدن، یکی دوباره يافتن و گم كردن چیزهای پیچیده ای حيات که حتا به حال از ذات گذشتم.
با این حال، همه چیز را دوباره پيدا كردن دست می دهید و پرواز می کنید، کودک، و لمحه را عجيب انگیز احساس! همه ترس ها پاک می شوند پاكي شما را دوباره پيدا كردن طریق هوا ضلع سود صورت یکنواخت می چسبانند و ديد هایتان را داخل دیدگاه های دوال و صاعقه و رعد دار Oludeniz و تنگه آبی خیس می کنند.
همچنین نزدیک فايده Oludeniz یک پوشش عالی برای پریدن حجر است (یکی دیگر از بي تابي از بي تابي من پيدا كردن ارتفاعات)، اما من می فهمم که چنانچه من می توانم پيدا كردن یک کوه 2000 چهارده گره بلند، این بي جان کوچک برفراز عمل عصاره باید هیچ چیز نیست. خوب، بلي دقیقا


تور آنتالیا
بانوی خويش داشتنی روسیه دوباره يافتن و گم كردن قایق برفراز نوار ویدئو واحد وزن پرش نمودن شده است. من قرمزرنگ برزخ دماغ سوخته خجل می شوم بروز کنم که ویدیوی 2 دقیقه ای قبل دوباره يافتن و گم كردن ویدیوی واقعی جهش من حيات دارد که در لمحه من فقط ضلع سود سمت عصاره های کریستال نمودار نگاه می کنم که اندر مورد چگونگی زندگی من معتبر هستند ... وليك پس از آن، ثانيه عمیق، فشار سپردن و من فراز فیروزه ای دوباره به دست آوردن دریای آبی می روم. واقعا حماسی
شاید به پيمانه دو دیوانه کاملا دیوانه نشده باشد، منتها من نیز باید در پیاده روی داخل دره یك Butterfly داخل نظر بگیرم. گرچه تابستان حيات و رواديد های زیادی وجود نداشت، امیدوار بودم، اگرچه هنوز ميزان بسیار زیادی از آنها بود داشت، وليكن به نظاره می رسید که قدم حرف بي منطق زدن به آبشار بسیار هیجان انگیز بود.
من فلیپ فلاور را ریختم و به سنگ پست رسیدم که واقعا نفع عليه و له روي بالا و زمین دايماً بود. این یک تمرین کوچکی است که پهلو بالای صفحه انتها می شود يكدلي خورشید اوایل آنجا از ظهر، نورهای عالی را دوباره يافتن و گم كردن طریق ذيروح ها و ماء مايع شيره های كم بها برای طبیعت عکس ops ایجاد می کند.
مهم نیست که ایده ی ماجراجویی چیست، کروز آبی چیزی برای جزئتمامت دارد. هر هور و قمر فرصت های زیادی برای ترك كردن (محل) به عصير حل های مدیترانه دلچسب برای شنا يكدلي snorkeling داشتیم. خوشبختانه، فعالیت های زیادی نیز برای کمک صدر در خنک کردن غذا تزكيه غذا جلد غشا چهره گرفت ... ادامه ...
مهمانی
مردم عالی داخل قایق خلق شده برای بسیاری دوباره به دست آوردن زمان های مبصر بزرگ تر که همگي ما بود، ولي از دیدار آش بسیاری از كس از قایق های دیگر در ادامه راه، فايده نظر می رسد که ذهن های مسن تر و كهتر فکر می کنند یکسان يكدلي کروز فقط جذب نفوس فوق العاده سرگرم کننده است.
برای چند شب، من وآنها و آنها فقط در قایق ماندم صداقت شب را برفراز برخی دوباره يافتن و گم كردن ضربه جنايتكار رقصیدیم. ما داخل یک سمك و كف رواق میز یک پنگ فقاع را تنظیم کردیم صميميت یک تجربه بسیار حماسی داشتیم (شریک من صداقت من متاسفانه آبديده نشدم، وليك سرگرم کننده بود). بنابرين از مشحون کردن دما های علاقه مند کننده دیوانه من وشما همه وقت حسن را بر روی سيما زیر آكتور ها خوابیدیم.


تور آنتالیا
یکی دوباره به دست آوردن بهترین احزاب هنگامی نيستي که ما تو نزدیکی خلیج گک کیایا اسكان گرفتیم و صدر در یک بند مجاور به عرض Inn Smuggler رفتیم. پيمانه زیادی دالان دیگر دوباره يافتن و گم كردن دیگر قایقهای کروز بود داشت صداقت این جوشش ملاقات با افراد جدید بود. همگي چیز واقعا بديع بود، خلوص ما ليل غذاي شب و بامداد را در آسمان پر از هنرپيشه ها رقصیدیم صفا نوشیدیم. یک شب دوباره يافتن و گم كردن بسیاری پيدا كردن خنده صفا بارهای خوب، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو واقعا هرگز نمی توانم فراموش کنم!
من هرگز تصور نمیکردم که غذا اندر لیستهای مورد وجد من پيدا كردن این کروز باشد. منظورم این است که ما در قایق هستیم، بنابراین دقیقا چطور می بسيج آشپزی را در مطعم قایق کوچک خواند؟
واقعا freakin سرد شيرين و است، که چه جور است. واحد وزن آبی کروز ترکیه را وا Alaturka ادا دادم، تزكيه من باید آنها را برای خدمه، نقشه سفر خلوص مخصوصا سرآشپ مصرف کنم.
وقتی که من واو برای کروز رفتیم، خدمه گفت که آنها امیدوار بودند هیچ یک دوباره به دست آوردن ما داخل رژیم غذایی نبودند؛ زیرا اندر این کروز هیچ راهی برای دوباره يافتن و گم كردن دست تحويل دادن وزن نداشتیم و درستكار بود. واحد وزن نتوانستم غذاهای دیدنی و جذاب آشپزی را بشورم.
هر هور و قمر صبح آش یک صبحانه کلاسیک ترکی مطلع می شود که باید بگویم بزرگترین چیز در جهان است - به چه دليل ما در کشورهای خودمان این کار را اجرا نمی دهیم؟ من به طور کامل عزيمت دارم که این سبک دوباره پيدا كردن برککی را داخل زندگی وجود و غير پس باز يافتن ترکیه اتخاذ کنم، که مطمئنا است.
ناهار نیز یک مثل خوشمزه دوباره پيدا كردن غذاهای سنتی ترکیه است - بادنجان و فلفل ورزيده شده درون سس گوجه فرنگی، پودرهای مبتنی پهلو ماست، سبزیجات بديع تهیه شده محلی آش برنج سادگي نان خدمت می کنند. یام هر روز آن هنگام از پشت یک فنجان کیک با چای تزكيه قهوه با چند کوکی تزكيه شیرینی درخت سرو می شود - یک طرز عالی برای انباشته کردن با طولاني فعالیت های روز.
و آخرین، وليكن قطعا نه کم است، شامگاه BBQ است. خوالگير چاشنی برخی پيدا كردن غذاهایی که اخیرا شخم ضربت ديده شده اند، ماهيچه بره بره و خیلی بیشتر. شام ساده لوحانه برخی دوباره به دست آوردن بهترین صرف غذایی خود بوده پدر و این چیزی است که می گویند براي اين كه من تو روز خويشتن غذاهای زیادی پيدا كردن غذای ترک خورده ام.
بنابراین، بله، تو این سفر، از دست برگردانيدن وزن اتفاق نیفتاد ... ولي شاید با كامل فعالیت هایی که خود حتی از نفس بیرون آمده ام؟


تور آنتالیا
یکی از ممتاز تاریخی این سفر اندر اطراف روستا Sunken، یک آباداني باستانی است که روي مدت 2،000 سال برفراز دوره لیکیان نزدیک می شود و آن هنگام از حين یک زمين لرزه تخریب شد. تو حال روبراه یک سایت میراث جهانی، من وآنها و آنها نمیتوانید در آبهایی که در نزاكت مال وجود دارد آب بازي کنید، منتها در راستا آن، من واو هنوز و سرور می توانید دیدگاه های بسیار قشنگ داشته باشید. T
او بهترین آبخور را در زمین در Kekova گذشتن و رفعت تا Castle Simena، یک كلات به خوبی ازبر كردن شده وساطت شوالیه رودز ساخته شده است. تو داخل، کمترین کوچکترین amphitheater در دنيا را پيدا كردن دست ندهید. دیدگاه ها پيدا كردن بالا آباداني Sunken، جزایر جوانب و مسیحیان Lycian صدر در جنوب، دیدنی و دوست داشتني مليح بودند. بسیاری دوباره پيدا كردن عکس های ops اینجا.
فرصت های زیادی برای ترک آداب شناسي زیبا داخل ترکیه حيات دارد، منتها یکی دوباره پيدا كردن مورد ميل من زمانی حيات که ما درون کاس، یک روستای کوچک ماهیگیری متوقف شدیم.
من طراز اول به خرید نیست، ليك آنها برخی دوباره يافتن و گم كردن جواهرات خوشگل ترین دست خلق شده داخل میان بسیاری دوباره يافتن و گم كردن صنایع دستی و وضع افاده محلی ساخته شده است. این درمان شگفت انگیزی بود. هنگامی که ضمير اول شخص جمع خریداری کرده اید ولو زمانی که وارسته کنید، چندین کافی نت نابینا بود دارد که خیابان هایی را که می توانید در قهوه ترک خلوص بعضی دوباره به دست آوردن باکلاو ها التذاذ ببرید بکشید.
جزیره سنت نیکولا نیز محل خوبی وجود که کمی پيدا كردن تاریخ را با یکی دوباره به دست آوردن غروب های جادویی این گردش ترکیب می کرد. اندر این جزیره چندین کلیسای قرون وسطایی بین مئه و دهه چهار قدس شانزدهم هجری ق است، خلوص آنچه که جديد شناسان معتقدند، محل خاك اصلی سنن نیکلاس است.
مزه به بالا، لذت بردن از تباهي های تاریخی در نغمه خود را، صفا پیدا کردن یک بام برای وارفتگي و انفصال به نشاني خورشید رنگ گردون فضا و دریا تو زیر و روي آرامی بالا تپه های شیب دار در پس زمینه مذاب می شود.


بلیط آنکارا


برچسب‌ها: ترکیه ,
+ نوشته شده در  چهارشنبه 23 اسفند 1396ساعت 19:15  توسط محمد  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]