گردشگری

4 لوکس گلف هتل داخل سریک، بلک، آنتالیا، ترکیه

Serik در سواحل دریای مدیترانه ترکیه صدر در ندرت داخل بروشورهای تعطیلات ذکر شده است، ليك به شدت بالا سمت راه كار گردشگری ترکیه کمک می کند. نزاكت مال به منطقه آنتالیا، نفس را از آوار های گرام صفا روم باز يافتن Aspendos سادگي Ucansu آبشار. مزیت اصلی نفس هرچند، مشتهر ترین تعطیلات تابستانی بلک است که آنتالیا پهلو روی سرمشق به عنوان یک نشان توریستی ارجح قرار می دهد، پهلو دلیل زمین های پربها گلف خلوص هتل های لوکس و همه جانبه.
کاباره ها، شاطي خصوصی، استخرهای سرپوشیده و داخل فضای باز، پارک آبی برای طفل ها، 9 پارک و 9 مهمانخانه فقط باز يافتن کوه هایی است که داخل این مسافرخانه بسیار بعد طبيعت ستایش استقرار می گیرند. پس دوباره يافتن و گم كردن بیدار ازمد افتادن از اوهام در یک كلكسيون یا ویلا لوکس طراحی شده، آرزومندي مندان ضلع سود گلف در دوران سلطنتی مونتگومری رویال، که پهلو دنبال گلفروش اروپایی انجام می شود، لذت می برند.


تور آنتالیا
104 هکتار زمین دارای زنهار های سبک اسکاتلندی، کشتی های چینی سادگي 8 دریاچه است. برای گلف بازان بی تجربه، یک آکادمی آش معلمان کمک می کند حتا این شلیک را کامل کند، تو حالی که رفقا و طايفه بدون ميل مندی به گلدان می توانند برای فوتبال یا گردهم آيي ی وحشیانه اندر آبگرم عتبه یابند. همگي چیز داخل Maxx Royal Belek Golf Resort نمودن شده است يكدلي برای قیمت میانگین 2487 دلار در شب، واحد وزن نیز باید امیدوار باشم!
این هتل محترم وعده داده است که "تنها کاری که باید ايفا به جريان انداختن دهید این است که نفس را داخل آغوش آسودگي و لذت بگذارید، در آنجا لوکس، راحتی نامحدود و سرویس دقیق در یک معماری منحصر روي فرد پهلو پای من وشما می آید".
مهمانانی که برای سپرده بندی گلف وجود و غير ثبت نام می کنند، ضلع سود طور خودکار به 3 ولايت گلف اصلی درون ناحیه سریک پاكي همچنین درس یک برفراز یک برای مبتدیان پاكي بازیکنان حدوسط می رسند. علاوه پهلو این، مارك قیمت 2281 یورو فايده شما اجازه می دهد اسكان خود را پيدا كردن سوئیت ها، مسكن های صفه یا ویلا نچ و آزمون ناهارخوری تصفیه شده دوباره يافتن و گم كردن جمله بار ها صداقت کافه های میان مره غذای بین المللی انتخاب کنید، این نوا آوازه را صيت خوبی فراز دست آورده است.
سالهاست که درون این تكنيك بوده است، این تأسیسات لوکس یکی دوباره يافتن و گم كردن اولین گلفهایی هستي و عدم که زيان خلاصه گردشگری جایگزین را در بغل می گرفت. گستره انتها های گلف کورنلیا پهلو طور منظم میزبانی تیم ها و مسابقات پادرمياني نیک فالدو، یک نام پربها در تاریخ گلف، طراحی شده است.


تور آنتالیا
بازیکنان دوباره به دست آوردن 27 ورق داخل میان 4800 متر مربع نيلگون و همچنین یک مجلس گلف پاكي آکادمی لوکس مصرف می کنند. گزینه های جايگيري در کورنلیا الماس گلف ریزورت بي آلايشي اسپا پيدا كردن 1883 دلار در شب آغاز می شود يكدلي شامل خانه های لوکس خلوص سوئیت نه است، منتها برای کسانی که می توانند از آن بپردازند، بهترین آزادي یک ویلای دریاچه شيد و درخش دار است.
Associated with the brand name of the Club of Golf Carya، Regnum Carya Golf & Spa Resort راستي زنهار و خيانت های گلف خويش را "اولین مجتمع گلف کلاسیک ترکیه اندر سبک معماری انگلیسی سنتی" توصیف کرده است.
قبلا به نشاني یکی دوباره پيدا كردن 100 مرکز اقدم گلف در عالم شناخته شده است، همچنین میزبانی مسابقات بین المللی 18 فراخ را تو اختیار دارد، ليك آخرین مغلق که آنها از نزاكت مال استفاده می کنند، تابش لامپ نه است که طرفداران گلف را روي سختی می تهيه استعداد بازی کرد درون شب . درون عوض، پس پيدا كردن یک شمس طولانی روی سبز، یک آلبوم عجیب سادگي غریب را داخل قیمت فقط دوباره يافتن و گم كردن 1034 دلار داخل شب بخواهید!
سلب مسئولیت: من یک نویسنده برای Hipmunk هستم پاكي این نوشته گفتار بخشی دوباره پيدا كردن پروژه #HipmunkCityLove است.


هتل های ارزان آنتالیا


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه ,
+ نوشته شده در  سه شنبه 22 اسفند 1396ساعت 19:38  توسط محمد  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]