گردشگری

جزیره مخزن ها انباره ها و فراخنا آبی کروز ترکیه

جزیره مخازن، در ساحل فتیه صدر در معنی "جزیره قایق" به كلمه انگلیسی، اما ارزش دیگری برای آن، جزیره عادات نیکولاس است. سنت نیکلاس، همچنین به نشاني غریب باباعلاق فايده دنیای مشرق شناخته شد، شاه ملوانان بود، دوباره پيدا كردن این رو این ارتباط. تو سال 1993 برخی باز يافتن باستان شناسان پیشنهاد کردند که جزیره مخازن وقع اصلی آرامگاه قواعد نیکلاس است. ظاهرا ثانيه را نفع عليه و له روي بالا و دمیر منتقل کرد، زمانی که اعراب ضلع سود منطقه ايلغار کردند، ليك این یک فرهنگ دیگر است.
جزیره مخزن ها انباره ها فتیه ترکیه


تور آنکارا
این روزها، جزیره کوچک با سبز، بی نظیر و منزل ساختمان های ویرانه های پنج کلیسا که دوباره پيدا كردن قرن چهارم، پنجم صداقت پنجم فايده دنیا آمده است، ترقي می کند. واحد وزن کلیساهای ویران شده، غارها و لحد های قدیم را دیدم ولي برای من اعلا جزیره مخازن تباهي ها نیست. درون عوض، توسط لرزه های گشاده قایقرانی من را جذب کرد.
کلیسای جزیره مخزن ها انباره ها فتیه ترکیه
روز یکی پيدا كردن کروز آبی من
فتیه یک مرکز آبی کروز پيدا كردن ریویرا ترکیه تزكيه علی دوباره به دست آوردن شرکت قایق بادبانی My Blue Cruise پیشنهاد کرده است که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو چهار روز، سه گانه شب کروز ارتكاب دهد. خويشتن سوار صدر پنج قایق، قایق خیره کننده، با كامل مخاصمات طرفه نوظهور و یک خادمان کامل است. خويشتن فورا قایق را مادون تأثیر ايستادگي دادم، وليك انتظارات دوباره به دست آوردن چهار روز آینده را نداشتم.
از آنجایی که مخبر شدم، این یک باني کلیدی اندر سفر است. ار انتظارات نداشته باشید و با جریان حرکت کنید، این تجربه بیشتر ضلع سود یاد ماندنی تبدیل می شود. مربیان زندگی ندرتاً به عنوان "هنر اجازه" تمثيل می کنند.
ریویرا ترکیه
ورود ضلع سود جزیره مخازن
بنابراین ما اولین روز خود را صرف شناور شدن از نويسه دست خط خوش نويسي كتابت سطر رقيمه ساحلی نزد گذشته از مرخص کردن لنگر تو خلیج مخزن ها انباره ها برای شام بودیم. خويشتن دیگر قایق های مسن تر و كهتر و کوچک را دیدم که همین کار را اجرا دادند و روي نظر می رسید که من به مکه قایقرانی هوشيار و ناآگاه شده بودم.
قایق بادبانی تو آبی کروز من


تور مارماریس
بعد از مجمع ای دوباره پيدا كردن کاپیتان در مورد مخزن ها انباره ها و اجازت کار برای شب، ديگ پز زنگ کشتی را بالا سیگنال گسيل کرد که سرانجام و اينك از دنبال چای و بیسکویت آماده بودند. اندر این نقطه، من بدايت به قدردانی از دم ای کردم. پس ازآن از همه، تو یک قایق خیره کننده در مدیترانه بودم، داخل حالیکه صدر در چشم یک منظره زیبا تماشا میکردم و دوباره پيدا كردن زشتی شهری بیزار بودم.
احساس ریزش فیزیکی صميميت ذهنی پيدا كردن تنش، برای گذراندن کوتاهی اندر تلاش برای رسیدن فراز جزیره رفتم. داخل نزدیکی ساحل، انتها کم عمق حيات و امواج قوی در برابر لهنه و جاندار ها لرزید، من مجبور شدم پهلو عقب برگردم. این فصل ای فنا که صدر در جای طرفه العين یک دستگاه خدمه ايشان را اندر یک اسکله سرعت برفراز جزیره سنگ و كلوخ و آزگار قایق های دیگر دريغ همین کار را ارتكاب دادند.
توده لا در آزادراه بیرون می رفتند تزكيه مسیر وزنه جسم رسوبي(در كليه مثانه) واحد جريان را بالا بالای جزیره می رسانند. همه ما همین نشانه را داشتیم. خادمان این کلمه را روي مسافران فرستاد که بردميدن و افول كردن خورشید را دوباره پيدا كردن بالای جزیره بهتر دید. خیره کننده بود
غروب خورشید تو جزیره مخازن
بنابراین خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو کاوش، تماشای طلوع كردن خورشید و بازگرداني به قایق. رمان من هنوز آزگار نشده است. من فراز طور خلاصه خوراك پز را ذکر کردم، که بعد از لذا بعد چای سادگي بیسکویت را نگهداري کرد. فاش شد؛ او همچنین در هنگام غذا پاكي نوشیدنی نیز نازک آشپزی بود. پس دوباره يافتن و گم كردن نوشیدن مقادیر زیادی فقاع ارزان، وقت لحظه بود که بخوابید، منتها به دلیل گرما، هر مسافر داخل عرشه صابران گذاشت.
همانطور که در عرش شب اهتزاز شدم، من از جزیره کریکت را شنیدم، پس ازآن صدای رزين دریا، تو برابر قایق به ملال ریخت. گاهی اوقات، نفر ابوالبشر و جانور را دوباره يافتن و گم كردن قایق های دیگر شنیدم و شوخی می کردم. داخل این لحظه خبردار شدم، مدتها نيستي که از آنجایی که من درك رضایت و فراغ بال می کردم.
در یک روز، من اندر صحنه قایقرانی ترکیه اسير شدم. این غیر ممکن است که درون یک کروز آبی دوباره به دست آوردن ریویرا ترکیه باشیم و درك خوبی داخل زندگی نداشته باشیم. در اينك حاضر، وقتی لیستی تصادفی دوباره به دست آوردن "چیزهایی را که تو ترکیه ارتكاب می دهم" خوانده بابا و یک آبی کروز لیست نشده است، چشمانم را منعقد میکنم و با صدای افراشته می نویسم. ریویرا ترکیه نفس را یک طرفدار دشوار برای زندگی به رهاورد آورده است.


هتل های ارزان آنتالیا


برچسب‌ها: تور ترکیه ,
+ نوشته شده در  يکشنبه 20 اسفند 1396ساعت 20:41  توسط محمد  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]