گردشگری

نقاشی من اندر تعطیلی اندر ترکیه

طراحی بي آلايشي نقاشی بطوركلي از استعدادهای قوی من متمتع نیست. من يقين دارم که خويشتن یک فرد صانع هستم وليك در امتداد زندگی اب هیچ مرگ توانستم باز يافتن قلم یا ذات هنری مصرف کنم حتا تصاویری را که مقدار روی دیوار آویزان است، ایجاد کنم. شاید فراز همین دلیل من انتساب به عکاسی صدر در جای متعلق حرکت کردم، زیرا فراز نظر می گونه باند که جزئتمامت کارها برای شما به كاربستن می شود.
اشتیاق برای خلاقیت هنری همواره حيات داشته است هر چند، زمانی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو دیدم یک فيش فیس بوک، تبلیغات نقاشی های ترکیه تعطیلات، خود قبلا ثبت قدر کرده ابو و در خوره قرص ماه ژوئن واحد زمان ( روز جاری، کیسه های من وديعه درستكاري بندی شده و نفع عليه و له روي بالا و روستای کوچک Gokcebel، داخل نزدیکی Yalikavak درون شبه جزیره بدروم ترکیه.
راه رفتن دوباره پيدا كردن طریق دروازه چوبی کلبه قدیمی حجر شگفت انگیز بود زیرا هیچ کدام از لحظه را نمی بسيج از خیابان دید. داخل پشت دیوارهای آجری قدیمی، یک ضياع بزرگ لبريز از گل صميميت درختان عجیب خلوص غریب، یک حیاط سرپوشیده، یک بركه است که صدر در طور معمور پررونق پيشرفته در رمز نشسته بود و فراز دنبال سنگ ریزه شده بود، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو به استعاره ای پيدا كردن هنرمندان آمدم، شوربا سرپناه، كوكنك و كيش پاره گلوله های آکریلیک، چربي و آبرنگ.


تور ارزان آنتالیا
همه این ها حين به تصوير کوچک 200 ساله است که کلبه های سنگی را که معماری اصلی را تا آن زمان که ممکن است نگهداري می کند.
اتاق من در اشكوبه بالا صداقت حیاط آرام بود خلوص منحصر به تمام دکوراسیون های سنتی بي آلايشي امکانات مدرن آمخته Wi-Fi خلوص تلویزیون مصنوعي ای بود.
ترک جامه دان من در اتاق، من راه خود را روي سمت پایین نغمه افتادم؛ زیرا در دنباله روز تقليدي شد، بنابراین مهمانان هفته ديرين وقتی که دیگران می آمدند پيدا كردن بین می رفتند.
من شاد شدم که 3 ضيف دیگر آمخته من را بازديد کنم، اناث به تنهایی سيروسفر می کردند در حالی که آخرین سركشي یک ماده و همسر و مخدوم پر چرك و جامه جنگ و سهل ميسر بي رنج بود که نقطه گفتار جالب حیوانات خانگی خويش را داشتند که آلپاک بودند.
لیندا، همسر، که همچنین یک خنده اندوهگين داشت، برای یک سرگرمی نقاشی کرد اخلاص در دنباله هفته، صدر در این نتیجه رسیدم که می توانست فايده راحتی قطعات هنری منحصر به فرد ایجاد کند و در هر نوبت به کار خود بقا داد.
شوهرش روی، هیچ هوس ای روي نقاشی نداشت، منتها هنوز در كامل سفرهایش پیوست و وافراً و به ندرت قهوه را به كاربستن کرد، داخل حالی که تمامو جزئي ما صنعت عکاسی ايشان را تکمیل کردیم و دوباره به دست آوردن روز مقابل زي عکس های بصر انداز ضمير اول شخص جمع را کامل کردیم.
در مجموع 6 شخص در طايفه ما بودند و سكبا وجود اینکه بي همسر مبتدی بودم، داخل مورد هفته پیش خوشبین بودم. جميع کس شخصیت خود، سطح آروين و ترجیح رسانه ای داشت، آبرنگ، آکریلیک یا چربي بود، وليكن ما تماماً را بالا راحتی به معاشرت آغشتن زدیم و صدر در شدت صدر این باور بودم که درون زمان كم بها در جای ارزان قرار داشتم.
من وقتی که در مورد معلمان فکر می کنم عداوت می زنم، زیرا سبک نقاشی آنها صدر در شدت منعکس کننده شخصیت آنها است.
ساندرا متخصص درون آبرنگ، محیطی است که نیاز پهلو لمس ملایم، فام پاستیل نرم و یک واحد و جفت پایدار سكبا چشم قوی برای جزئیات دارد.
به همین ترتیب او به آرامی صحبت می کند، اقدام عجیب صفا غریب دارد، اما همچنین جزئیات پیچیده ای را تو اشیاء هرروز که افراد آشنا خودم اصلاً دو مرتبه در دم نگاه نمی کنند، غلبه می کنند. پس دوباره به دست آوردن مطالعه هنر داخل کالج، او همچنین یک تصویرگر صنف ای برای کتاب های كليشه شده صميميت متخصص اندر هنر حیات سبع است.
Eljay DickensEljay یک آخوند است، اما همچنین دانشآموز کلبه جماد قدیمی پاكي تعطیلات نقاشی ترکیه است. پس پيدا كردن سالها زندگی در منطقه بدروم، او کلبه را بازسازی کرد و آنگاه به تحصیلات هنری و حرفه شغلی خود امتداد داد تا اينكه کارهای او را ارتكاب دهد.
او چند وقوف محاصره بدون حصیری پلک و پروگرام روزانه، لوكس فروشي ها را سازماندهی می کند، شوفر است و تمام غذاهای سنتی ترکی را برای صبحانه، ناهار و شام آراسته می کند.
در بین نگارش كردن کتاب آشپزی که برای او وصيت شده است، او متخصص درون نقاشی های اکریلیک و زيت است که بسیار يكسان هستند، درست معتاد خواهر شبيه او. گر هیچ کس نیازی پهلو کمکش دوباره پيدا كردن او به عنوان یک شيخ نداشته باشد، او پستانک می کند، پالت را بیرون می کشد و قرين ساندرا، شاهکار عاري و با هیچ تلاشی را فايده وجود می آورد.
برنامه گشت نقاشی برای هفته
اگر چه این یک سور نقاشی با استادان متخصص اندر دست بود، دستور کار قراربخش قرار گرفت. انسان می توانند پهلو همان وزن پايگاه که می خواهند، فعالیت های خود را بیابند یا خلوت کنند. یک شيد نقاشی قدس نقاشی در ویرانه های باستانی ایاسوس مصرف شد. درون این مرحله، خبردار شدم که نقاشی برای من راحت و بغرنج نیست، بنابراین واحد وزن تصمیم گرفتم داخل یک مطعم بنشینم و به جای نفس دریاها را چرده کنم.
در یک شيد دیگر ما فايده یک روستای سنتی در کوه نچ رفتیم که در آن ما موتار دیوانه (سر روستای) را دیدیم که خالصاً هفته ماضي از اشكوب افتاده حيات و آنجا از نوشیدن بیش از كيل Raki بازویش را نامحدود دلمه کرد. او در نواحي دهکده من وشما را برای نقاشی ایده ها برد و من وتو را در منزل ساختمان های سنتی سوز و حر پرنيان حجر تا بانوان فرش را بانوان بفروشند و سرانجام و اينك ما را تو BBQ دنبال بام پخت.
متاسفانه، مهمانان می توانند داخل سفرهای قایق، تو نزدیکی Yalikavak طرز رفتن اخلاص یا راس خود را بالا رنگ تمام آنچه که آنها می خواستند.
پس چگونه نقاشی را محترم داشتم؟
برای اینکه عادلانه باشد، خويشتن به نشاني یک مبتدی کامل واقف شدم، بنابراین لطفا فراز من بگویید که من چیزی را آش کیفیت بديع نقاشی نکنم.
با این حال، من داخل مورد عمق، ترکیب، نقاشی، هنرمندان نوع به نوع و همگون و سبک های آنها صفا همچنین رسانه های متنوع نقاشی زیادی آموختم خلوص قبل باز يافتن ترک بدروم، من صدر در فروشگاه هنر رفتم خلوص نقاشی ها، نقاشی لا و رنگ های اکریلیک را خریدم.
در حال فرو كردن و اخراج به آپارتمان من هنوز هیچ چیز ایجاد نکرده پدر که مباهات می کنم که دوباره پيدا كردن روی دیوار آویزان شوم. خود فکر می کنم که هنوز ملال می توانم آش توجه به اینکه صرفاً رنگ صدر روی كوكنك را داخل هر ریتم تبلیغاتی طويله رنگ کرده ام، برای اینکه من فقط اندر طراحی تزكيه نقاشی بودم، اخلاص باید لحظه را ترک کنم.
من برای یک دلیل سهل ميسر بي رنج نمی روم داخل حالی که نقاشی صداقت نقاشی میکنم، من لحظه لحظه های ذن را که وافراً و به ندرت در مورد آن صحبت می کنم، می گیرم. نگاهی کوتاه دوباره پيدا كردن زمان که شما پيدا كردن ساعت فیزیولوژیکی که زندگی روزمره ما را کنترل می کند، گسسته می کند. ثانيه ای که شما اندر آنچه که اعمال می دهید خیلی دوست داشتني مليح هستید، این چیز دیگری حقيقي نیست.
در حالی که تو کلبه قدیمی باقی تتمه بودم، چهار روز از اینترنت منقطع نااميد شدم پاكي این قضا كار جريان به راحتی دوباره پيدا كردن بین رفت. پي منزل، بسیاری از آن زمان از ظهر وساطت من به آدرس من بر روی نقاشی بالکن من دوباره به دست آوردن عکس های خوابيده است whizzed.
اعتقاد من نیز خبر است زیرا این مقاله می گوید پيشه برای ما مفید است و كس باید این کار را اجرا دهند که آیا آنها شوربا استعداد هستند یا خیر.
اگر روزی یک نقاشی در فیس بوک بنویسید "نگاه کن، آنچه که من ارتكاب دادم"، بشاش می شود، منتها در عین حال، خود فقط آش داشتن یک سرگرمی حظ بخش که سبب می شود خود به حين ی ذن افتادم خوشحالم.
اطلاعات بیشتر اندر مورد تعطیلات نقاشی ترک اندر بدروم را بیابید
7 صداقت 10 روز توقف در قدرت هستند برای سنه پايه های آینده. وب سایت آنها مفروضات و مجهولات زیادی داخل مورد منطقه، دوره، قیمت و محل اسكان دارد. من وايشان همچنین می توانید آنها را تو فیس بوک برای برفراز روز رسانی اندر مورد هنر، ترکیه سادگي شبه جزیره بدروم دنبال کنید.


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه ,
+ نوشته شده در  شنبه 16 دی 1396ساعت 1:09  توسط محمد  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]