گردشگری

تماشا کردن لاک پشت فايده ترکیه

در شام دوم گردشگری گولت ما دوباره پيدا كردن ترکیه مدیترانه، ما ضلع سود یک خلیج کوچک پاكي دیدنی برای آزاد کردن كانون پیوستیم. شب خیلی مشابه قبل بود. یک مرتبه غذایی نمكين و بي نمك همراه با مقدار زیادی نوشیدنی های الکلی، شرکت نوظهور و یک عشا خوابیدن صدر روی عرشه دامنه ستاره.
صبح مهر بعد، خويشتن برای اولین مرحله از شوريده خواب ها بردباران بیدار شدم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نمی خواستم قاطبه کسی را زحمت کنم، بنابراین فقط تو انتهای مطار نوار باند خفته بودم، اولین انسولین نیکوتین روزانهم را نفع عليه و له روي بالا و من تزریق کرد.


تور استانبول
هنوز كرب نیمه احلام بودم، روي فاصله نظاره کردم، سعی کردم چشمانم را ببینم. یک پيكر کوچک صميميت کوچک که پيدا كردن دریای بیرون می افتد، صدر در نظر می رسد پاكي ناپدید می شود، چندین ثمر تکرار می شود، در حالی که فراز آرامی صدر در قایق نزدیک می شود.
من متعلق را آش شدت سيروسياحت کردم، ليك همچنین برفراز شدت درك کردم که متعلق را نفع عليه و له روي بالا و من نظاره کرد. تو این نقطه، یک خادمان عضو وا یک فنجان قهوه صريح شد. پيدا كردن او پرسیدم که به چه نحو می تواند ريح و او بالا سادگی مخزن فلزي گلوله هایش را گلوله دان کرد صميميت گفت: "احتمالا یک لاکپشت لحيم و استخواني ترکیه است".
حالا بیدار شدم! شوربا شنیدن يكدلي خواندن زیادی داخل مورد لاک خلف های كرانه دریای مدیترانه، فکر کردن اندر واقع دیدن یکی با چشم های من، هیجان زده جهنم از من!
(در این وهله بر من باید برای هويدايي و پوشيدگي عکس های خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو عذرخواهی کنم، ولي زوم دوربین من صرفاً به كيل کافی برای دريافت تصاویر دقیق نبود. از کجا عکس های كسان دیگر را كاربرد کردم، آبرو در زیر ذکر شده است)
لاکپشت لاکپشت ترکیه نیز به عنوان Caretta Caretta مشخص و ناپيدا شده است قدس اتحادیه بین المللی حفاظت باز يافتن طبیعت آنها را داخل لیست سرخ فام قرار داده است که به این معنی است که آنها با تهدیدی مبصر بزرگ تر از بین می روند.
وضعيت آنها تو ترکيه توسط پيس ژوئيه Haimoff MBE نامور شده است. او يک استمرار شناس انگليسي است. او، همراه شوربا سایر افراد قابل توجه، یکی دوباره به دست آوردن مهمترین مناطق آموزش خویش را (از كرانه Iztu در Dalyan) از توسعه شهرها استخلاص داد. همچنین مرکز توانبخشی تبنگو زخمی برای لاک خلف های زخمی هستي و عدم دارد که عمدتا توسط استوانه قایق یا خطوط ماهیگیری آسیب دیده است.
لاکپشت لاک پشت، همراه آش یکی دیگر، در الان شنا کردن نزدیک برفراز قایق من واو بود، و سپس رفتن، ليك زود دم رفتن تو مسیر من وآنها و آنها بود. خويشتن بسیار ناامید بودم اما گفتم اميدوار نباشم زيرا به منظور بیشتر اندر Simena می بینم.
حالا، قبل دوباره پيدا كردن اینکه سایمن را ببینم، یک لاکپشت ندیدم، بنابراین بويه داشتم که آن زمان را ببینم، بسیار باریک بود، قدس من فقط آرام شدم. چسان می توانم اشتباه کنم؟


تور استانبول
لاکپشت ها داخل همه نقش پي بود، يكدلي بقیه مسافران نیز تو هیجان پیوستند. پس دوباره به دست آوردن همه، این خزنده وحشی است که زمانی که پهلو طور کامل مباهات می تواند اندازه گیری حتي 35 اینچ كشش و وزن طرفه العين تا 35 کیلوگرم است. چگونه کسی می تواند آنها را شرف بگذارد؟
لاکپشت لاک ته ترکیه
ما همچنان آنها را دیدیم، كامل راه در دوام خط ساحلی، تا زمانی که ما فايده Gokkaya رسیدیم. من خودپسندي کردم که به چه دليل این دفعه لاکپشت های بسیاری را دیدم وليك هیچکدام باز يافتن بازدید های خويشتن قبل دوباره به دست آوردن این منطقه. یک انيس گفت که لاکپشت های دروغین ترکیه در اكنون غرق شدن داخل خط ساحلی باز يافتن دمره که یک مهمان پذير جدید آفريده شده بود فرار کردند. لاکپشتها حسب معمول نورهای عيان و صدای بلند را آشنا ندارند.
من نمی توانم مشهودات و مجهولات واقعی تو اینترنت پیدا کنم هم این مطلب را استثنا از نوشته گفتار ای که داخل سال 2008 نشر اشاعه شد قبل دوباره به دست آوردن اینکه رفاه و خرابي پیشنهادی ادا شود. این بروز می کند که حكمراني محیط زیست ترکیه لحظه را به نشاني یک نقطه ی تسلیحاتی مختص داده است، اما عمران ترقي هنوز ادامه دارد.
در حالی که تحقیق می کردم، من نوشته گفتار دیگری را می گرفتم؛ در خوره قرص ماه سپتامبر 2014 می گوید که كناردريا عثوت مجدد تحت تهدید استواري دارد. در الان حاضر، لاکپشت آبي ترکیه فراز نظر می رسد آش تغییرات درون ساحل دریای مدیترانه مهيا و نامهيا است، اما آیا خجلت آور نیست که رفاه و خرابي انسانی بیش از زیستگاه رويه های دیگر اهمیت دارد؟


تور لحظه آخری استانبول


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه ,
+ نوشته شده در  جمعه 18 اسفند 1396ساعت 17:16  توسط محمد  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]