گردشگری

خرابه ها اخلاص دیدگاه های غريب انگیز تو ترکیه

من پیش دوباره به دست آوردن این سایمن بوده بودم. تو سال 2010، داخل حالی که تور ساحل نيمروز جهات غربی. این یک روستای زیبا صميميت سنتی است که دوباره به دست آوردن سادگی می سوزد و من می خواستم کشف کنم قدس بیشتر بیاموزم. متاسفانه، من با یک گروه قایقرانی دریایی بودم که هیچ کس نمی اشتياق قلعه Simena را ببیند.


تور استانبول
من كناره گيري ناپذیر بودم تا آش سرشماری طايفه برویم يكدلي ما را ترک کردیم. این یکی دوباره پيدا كردن افتخارات تورهای هدایت شده است، وليكن به خودم یادآوری کردم که از آنجا که من در ترکیه برای همیشه بودم، می توانستم هر موعد که خواستم برگردم.
چهار سال فراز عقب برگردید. بالا نظر می رسته زمان بالا تازگی روال پرواز داشته باشد. به مفاد اسلوب وحشیانه ای، جال من را هم قطعاً برنامه ریزی نکردم. عارف من علی، که یک شرکت قایقرانی درون فتیه را به كاربستن می کرد، پیشنهاد انصاف که خويشتن یک گردش سه شبانه ای پيدا كردن فتیه به الیمپوس انجام دادم، قدس سیمناها درون این تور :اسم تله بود.
در مواجهه وا خرابه های غرقه Kekova، بیشتر بازدید کنندگان پهلو طور معمول شفاعت قایق می رسند، اگر چه دوباره يافتن و گم كردن طریق Ucagiz نزدیک می شود.
سیمناس درون واقع پشتوانه Lycian باستانی است. درون ترکی، به نشاني Kalekoy شناخته می شود که بالا "روستای قلعه" شرح احوال می شود. بنابراین، هیچ کس نباید خيره شود حتا دریابیم که لحاظ ی اعلا ای دوباره پيدا كردن سیمانا، صرح بیزانس است که در خراج قرار دارد.
سایر دلایل برای بازدید عبارتند از: Lycian sarkofagi که تو بالای تپه قرار دارد سادگي در محلول ذوب خوي بزاق غوطه سمت شده يكدلي همچنین لاک پس های Loggerhead شنا درون خلیج.
سپس، بستنی حيات دارد. آه، بستنی خوشمزه. آفريننده شده شفاعت کافه های محلی، این بهترین من اندر ترکیه طعم.
قلعه Simena


تور استانبول
به عموم حال، آخرین دیدار من، راجي دیدن قصر بود. قایق بادبانی من درون ساحل سیمنس خالی شد اخلاص کاپیتان برفراز ما سوم ساعت وقت فارغ برای کشف داد. خوشبختانه بقیه گروه نشيد داشتند كاخ را ببینند، بنابراین من تو شرکت خوش بودم خلوص ما پیاده روی شیب اطاق را سرآغاز کردیم ولو یک سیم پیچ، سیم پیچ، مسكن های ديرين و فروشندگان محلی که سوغاتی های خانگی را به ابتياع برسانند.
نیمه راه، من آب کردم و از ثانيه کشیدن. عضلات پاهایم مبدا به عذاب زدن کردند اما من نهایتا طرفه العين را به كاربستن دادم و كارمزد من یک بوم پانوراما خیره کننده آغوش روی خلیج بود.
نمایش از ارگ سیمانا ترکیه
بقیه كلات به من رغبت ای نداشت. تبعات هنری وجود ندارد سادگي من نمی توانستم استخوان بندي خاصی را ایجاد کنم، زیرا منحصراً دیوارهای بیرونی ایستاده اند. واقعي اساسي نیست تمام چند.
برای بقیه زندگی ام، این دیدگاه را نفع عليه و له روي بالا و یاد خواهم آورد.
ارزش دیدن چهار ساله بود.


تور ارزان آنتالیا


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه ,
+ نوشته شده در  پنجشنبه 17 اسفند 1396ساعت 16:03  توسط محمد  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]