گردشگری

گردوخاك خراب های نقصان خفت ککوا

بازدید از آسايشگاه های مدیترانه ای دوباره به دست آوردن کاسه صميميت کالکان و موقتي موقت و ديرپا آشکار خواهد شد که هر نمايندگي عامل مسافرتی محلی معامله قایق تيره سير به تباهي های غرقه ککوا. درون مواجهه با روستای تاریخی سیمانا (Kalekoy)، ويران آواره های غريق شده ملاحظه کمتری داخل راهنماهای گردشگری اصلی دریافت می کنند، وليكن در دنباله تابستان، تخمین زده والد و ابن که مائه ها نفر روز فايده روز پا می زنند. همانطور که تو سفرهای قایقرانی هرروز است، این ناحيه اولین حاصل برای قایق های کوچک برای بارگیری است، زیرا آنها از Fethiye صدر در Olympos تو گشت و گذارهای شبانه روزی پرواز می کنند.
درباره ککوا
شهر فرورفته شده ککوا


تور استانبول
این سایت ها تو یک آبشخور از نويسه دست خط خوش نويسي كتابت سطر رقيمه ساحلی است که مشهور است برای مسیر راه Lycian، مسیر 560 کیلومتر که شامل ويران آواره های معروف از ذيل Lycian. مورخان می گویند که در دنباله تاریخ، ککوا قدر بسیاری از جمله Caravola، Dolichiste سادگي Kakava نامیده می شود.
سوابق تاریخی بسیار دشوار است، وليك به سياحت می جوخه ککوا بیشتر داخل دوره های Lycian قدس بیزانس بوده است. آنوقت زمین لرزه آن را ازاله کرد صميميت بیشتر دهات زیر محلول ذوب خوي بزاق فرو رفت. مجموع ساکنانی که آنوقت از این ماندند فرودين تأثیر دو مبادله اعراب ثبات گرفتند، ولي تا پسين قرن نوزدهم نگذاشتند.
خرابه های غرقه شده از ککوا
در سال 1990، بخت ترکیه متنبه شد ککوا یک سباح شنا يكدلي غواصی متمايز شده بود. نگرانی در مورد مصنوعات از واحه باستانی در بازار سیاه فروخته شد صداقت ممنوعیت داخل همه بلوكات که در آن آباداني زیر آب دهان مني باستانی استقرار گرفته بود، آب بازي می کرد. آنجا در عام 2000، آنها را پهلو لیست پیش بینی شده برای مجموعه ی میراث جهانی یونسکو ارائه دادند. هنوز در آرمان پذیرش است


تور آنتالیا
گرفتن ضلع سود ککوا
ککوا گردوخاك خراب های باستانی
من تباهي های غرقه شده را دو محصول دیدم اولین بار اندر یک تيره سير سایاکینگ وجود اما خبردار شدم که این آبپورت یکی از مهارتهای قوی من درون زندگی نیست، بنابراین در مراسم دوم، واحد وزن خوشحالم که درون قایق بادبانی، شوربا انجام یک کروز 4 روزه دوباره به دست آوردن فتیه پهلو المپیس، خوشحال شدم.
صادقانه بگویم، زمانی که من وآنها و آنها به عنوان ویرانه های زیادی دیده اید، کاکووا را فرودين تاثیر جايگيري می دهد. واقعیت نزاكت مال است که در محلول ذوب خوي بزاق غوطه جهت شده است يكدلي شما نمی توانید تو اطراف آبادي باستان توان بزنید، قبل دوباره يافتن و گم كردن غوطه دادن، اختر سابق وجود و غير را فكر پنداري کنید. من می توانم برفراز طور بسنده و تفصيل از دیوارهای بنياد قرار هایی که شاید مسكن ها تزكيه مراحل سنگی قدیمی بودند بیرون بیایند، زیرا در آب دهان مني به پایان رسید.
بروید تزكيه ببینید ککوا خواه شما درون این ناحيه هستید، وليكن شخصا، خويشتن ترجیح دادم پهلو مدت 10 دقیقه در ادامه خلیج نفع عليه و له روي بالا و قایقرانی بروید، کاوش كلات بیزانتی Simena يكدلي مزه بستنی ارغنون خانگی محلی.


تور استانبول نوروز 97


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه ,
+ نوشته شده در  چهارشنبه 16 اسفند 1396ساعت 18:58  توسط محمد  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]