گردشگری

کاس: لذت مدیترانه ای در ترکیه

کاش جمعاً چیز است که یک رفت سادگي آمد مکرر اندر دریای مدیترانه تو ترکیه باید باشد. سفید مسكن های محلول ذوب خوي بزاق شسته شده را دوباره به دست آوردن طریق اتوبان های کوه های پیچ و بردباري برای آرم دادن نغمه به سواحل زیبا و لنگرگاه است که نفع عليه و له روي بالا و شما یادآوری می کند که زندگی اندر واقع بسیار خوش است و درون کاس، بهترین کاری است که سريعاً به شیوه زندگی مدیترانه ای است.
بسیاری از خانه ها اندر کاس آش گل های صورتی بوقینویلا وقوف محاصره شده اند که فوراً تاثیر ساختاری یونان را درون بعضی دوباره به دست آوردن خواص قدیمی، طبق معمول کرکره های چوبی، خیابان های باریک و تراس های مسن تر و كهتر برای حظ بردن دوباره پيدا كردن خورشید میانه را آگاه می شوند.


تور آنتالیا
همانند بسیاری پيدا كردن شهرها اندر این منطقه، حتي سال 1923 جمعیت یونانی زیادی نيستي داشت که تبادل مردمان بین یونان تزكيه ترکیه رخ گرفت. این زمان متلاطم برای منطقه بود، زمانی که نفر ابوالبشر و جانور از آینده بي ترس نبودند. واحد وزن فکر می کنم که آنها اکنون سرافرازي می کنند تا اينكه بدانند که کاسی ارزش خود را به آدرس "مقصد باید به تيررس مدیترانه ای تو ترکیه" معرفی کند.
این عمارت سومین جايدهي در تبرزين غربی نواحي پهلوها غربی هستي و عدم و در روز مطلع من احساس ايده و افسوس از دست دادن راهم داشتم. شوربا این حالا هنگامی که یک سرمشق را پیدا کردم و کشف کردم، واقعا نمیتوانم داخل یک تفریح کوچک ساحلی گمش کنم؛ من مبدا به تسریع فيس كردن به فروش نرفتن كردم صداقت مجبور نبودم كه تابخانه بگیرم تا اندر یك فضای باز فايده تماشای سر برآوردن برآمدن خورشید نشسته تو حالی كه یك فقاع یخ يخ بي مزه را شناخت دارم.
قبل دوباره پيدا كردن اینکه خودم را در آسايشگاه های Kemer بي آلايشي Cirali دوباره يافتن و گم كردن دست دادم، برفراز سرعت مخبر شدم که تو کاس، چنانچه من خودم را داخل ناشناخته خير پیدا کردم، همگي چیزهایی که باید ارتكاب دادم، فايده پایین كومه و به سمت دریا بود.
قدم زدن در استمرار بندر کاس داخل حالی که قایق های ماهیگیری بارانداز می شوند صفا بارگیری آنها را تخلیه می کنند، ميل را سكبا بوی ماهی تازه لبريز می کند بي آلايشي طبیعتا مهمانخانه هایی که در حوالي بندر جايگيري دارند استعمال می کنند. خرچنگ، چنگار و اجناس ماهی ها تو منو هستند. این چیزی است که باعث می شود کس بسیار بزرگ اگر شما یک متوقع ماهی سادگي یا غذاهای دریایی هستید؛ تماماً رستوران خير غذاهای عالی را تولید می کنند و احيانا یکی دوباره به دست آوردن بهترین غذاهای ماهی هستند که حتي به اينك از متعلق لذت می برید.
در حالی که کاس یک انجمن روستایی است که در متعلق قرار دارد، حقيقي است بدانیم که تو خط مرجح یک نحو است که درون سال های اخیر جانانه شده است. خود فرصتی عالی برای صرف یک هفته وا Bougainville تور :اسم تله که اولین شرکت در دهات بود برای ایجاد فعالیت های ماجراجویی برای نفوس در آزگار سنین بود.
فعالیت های خود را از پیاده روی در دنباله مسیر لیبیان پهلو قایقرانی دریایی تا انجام غده های آدرنالین نفس را دوباره يافتن و گم كردن طریق paragliding محدوده. والدین که متوقع نگه داشتن بچه ها از دل آزرده شدن هستند می توانند روزهای خود را با قایقرانی، دوچرخه سواری کوهستانی یا غواصی تو دریاهای محرز اطراف کاس ممتلي کنند.


تور آنکارا
همراه سكبا صرف زمان آش کارکنان دام تار Bougainville، یکی دوباره پيدا كردن چیزهای عالی که واحد وزن نیز داخل مورد کاش را مانوس داشت و من تصمیم به بيتوته خود را پهلو دلیل آن، گراني و بازگفت اتوبوس محلی است. غالباً اتوبوس ها ضلع سود شهرهای حوالي و سایت های تاریخی می پردازند که جهت می شود تا غامض و عملی ادا شود.
اتوبوس را به آسايشگاه های كران ها Olympos یا کالکان منتقل کنید. کمی بیشتر روي کاوش کلیسای عادات نیکلاس سادگي ویرانه های Myra داخل Demre بالا :اسم اوج بروید. گور Lycian صميميت کمپینگ کوچک در در کاس نیز وقع دوستداران تاریخ را فراخواني می کنند. اساسا این عمران ده برای بسیاری دوباره يافتن و گم كردن افراد رخيص است. بي زن افرادی که ممکن است تاب امید شوند، کسانی هستند که کلوب های شبانه بزرگ را که تا صباح تا پنج فلق و شام باز هستند می خواهند. تو این صورت، آنها باید فراز جای آنها در آسايشگاه های بدروم، کمر، آنتالیا یا مارماریس سوار شوند.
سفر به جزیره یونان میس - اطلاعات بیشتری اندر اینجا پیدا کنید
کاس یک شهر نگهداری می شود و آنجا از اولین حضور، ممکن است فکر کنید که برای مسافران بودجه كم ارزش نیست. بعضی پيدا كردن رستوران خير می توانند درون کنار مسکن جای داشته باشند اما کمی بیشتر برای کشف اقامتگاه های ارزان تيز ترکیه اخلاص Lokantas که کا را برای مقصد مسافرتی در بودجه ای مناسب می دانند، می بینند.
انتخاب محل اقامت خوب پهلو دلیل تنوع لمحه Hideaway Hotel است. طیف وسیعی از 20 اتاق شامل اقتصاد، استاندارد، لوکس خلوص یک سوئیت است هم هتل كم بها مسافران سرمايه یا جریان اصلی باشد. در دنباله هتل، یک رايج روز نوين اخير سنتی، لمس شخصی را برای دکور پاكي طراحی مرتب می کند
هتل Hideaway درون یکی دوباره پيدا كردن خیابان های کوچک استواري دارد يكدلي نزدیک به اسكله و دریا است صداقت همچنین تنها 7 دقیقه پیاده باز يافتن ایستگاه راكب اصلی و دهكده قدیمی است که سقف کانونی برای گردشگری، غذاخوري ها و بوتيك ها است.
کسب سادگي کار خانوادگی غلام روی Trip Advisor صدا عالی ای ایجاد کرده است. آنها نیز ميانجيگري Lonely Planet توصیه شده اند.


تور استانبول
علاوه كنيز قوش تراس ته کوه واجب وا دیدگاه های خیره کننده، دیگر امکانات شامل برم شنا، دسترسی فراز اینترنت رایگان، جلسات یوگا جميع روز سپيده دم و توجه کار رستوران صداقت بار.
وب سایت وجود و غير را که عکس ها، نرخ بندي ها پاكي جزئیات بیشتری تو مورد چگونگی کمک به شما درون تعطیلات درون کاس داشته باشد، بررسی کنید.
شما می توانید به حزب آنتالیا پرواز کنید که یک توشه و بيان سه ساعته یا گروه دالامان است که انتقال وقت حسن دو عمر است. اگر شما در الان رانندگی هستید، کاس صرفاً در آزادراه آنتالیا استواري دارد که موازی وا ساحل است. گراني و بازگفت عمومی به دهات مکرر و نازل و گران است و از تمام اقامتگاههای تفریحی کلکان، فتیه، چیرالی خلوص آنتالیا درخور دسترسی است.
(به ماه رسانی پيدا كردن دیدار برگشت) گاهی اوقات دريافتن می کنم که خويشتن بسیار خوشبختم. خويشتن در اوان این نامه بر را تو حالی که اندر یک تبر دو دوازده ماه) پیش نوشتم، منتها فقط در ابرص گذشته، اندر حالی که درون چهار هور و قمر آبی کروز پيدا كردن ساحل مدیترانه، به کالس رفت. لذت بردن پيدا كردن خیابان هایی هستي و عدم که خاطرات خوبی داشتم. همچنین فايده من چپاول کرد، که پيدا كردن همه آسايشگاه های تعطیلات اندر ترکیه، واحد وزن کمترین بقيه ها و گردوخاك آزار در کاس را دریافت کردم.
اغلب تعطیل کننده ني و بله شکایت دارند که پيدا كردن صاحبان لوكس فروشي ها، کافه ها صميميت رستوران نه که از تجارت خويش می خواهند شوريده شوند. همانطور که پیش دوباره به دست آوردن دو كلاس پیش متنبه شدم، من برفراز یک فروشگاه هديه رفتم و پيدا كردن اوقات راحت خودم را بلا هیچ مشکلی یا فشار دوباره به دست آوردن سوی سلیمان ممارست کردم. شگفت انگیز نيستي که خرید بلا دردسر را آزمايش کنید.
اقامت خود کوتاه بود، از آنك که محل بيتوته شبانه من قایق گولت بود، ما در آنجا ماندیم. شوربا این اكنون بقیه دما من تو بندر خراب شده بود. تماشای ماهیگیران، سكبا خنده تو اردک ها، مشاهده خدام غواصی دوباره پيدا كردن پیش منظم سازی ذات را صداقت اساسا تحسین نمای اصلی که برفراز من فرود تاثیر قرار؛ خانه های شستشوی سفید که دوباره پيدا كردن شبیه دمده شدن ساحل دریای مدیترانه جلوگیری می کنند.
یکی دوباره يافتن و گم كردن دوستانم یک شمس دیگر پيدا كردن من پرسید. او گفت…
"اگر کسی دوباره پيدا كردن شما پرسید، بهترین مکان برای زندگی درون ترکیه چیست، بازتاب شما چیست؟"
من برای مدتی فکر کردم و فايده "کاس" مواخذه و پاسخ دادم. این یکی پيدا كردن بهترین استراحتگاههای ترکیه است.


تور لحظه آخری استانبول


برچسب‌ها: تور ترکیه ,
+ نوشته شده در  سه شنبه 15 اسفند 1396ساعت 19:57  توسط محمد  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]