گردشگری

ثالث روستای دیدنی درون آنتالیا

آنتالیا، دومین مکان تعطیلاتی دلبر ترین در ترکیه يكدلي مرکز توانی جهانی برای بسیاری از ملیت ها، دارای مبدا بی نظیر جاذبه ها صفا مکان هایی است که برای گردشگران بازدید می کنند. از جمله سایت های تاریخی، چشم اندازها طبیعی زیبایی، فرصت های خرید، سفرهای دریایی و آذين بندي های هنری، انتخاب آنچه برای اولین بار به كاربستن می شود، صداع مزاحمت است.
در حالی که اکثر کتاب های راهنمای توصیه می کنند که من وايشان از دهات قدیمی سادگي سایت تاریخی Aspendos بازدید کنید، بسیاری دوباره به دست آوردن مکان های دیگر بزرگتر پاكي بهتر است ار شما می توانید به توابع منطقه سفر کنید. چنانچه زمان ذخيره هتل خويشتن را داخل مرکز دهكده آنتالیا نامتناهي کنید قدس اولین جذبه های اصلي را ببینید، اما خواه شما در یک تيره سير تکراری یا طولانی برا از چند روز توقف داشته باشید، مکان های زیر می توانند خاطر شما را بتراشند!


تور ترکیه
3 مکان های سورئال برای بازدید درون آنتالیا، ترکیه
کوه جنايت طلقلی: خسرو منطقه
نشستن تو نزدیکی ساحل دریاچه کمر، کوه ذات را چشمگیر نیست، هرگاه چه حين را داخل اساطیر خفه شد سادگي قبلا Olympos، آپارتمان خدایان نامیده می شود. تو عوض، 15 دقیقه ماشین سواری کابین اتومبیل به ميتينگ سرازیر می شود که دوباره به دست آوردن لحاظ دید 360 درجه دوباره به دست آوردن خط ساحلی آنتالیا و لفافه موج راديو کوه های توروس به نازش دارد.
شرکتی که این طرح را اجرا می کند، سكبا افتخار آرمان "از سپهر به دریا" می کند چرا که تو زمان های خاصی پيدا كردن سالن، من واو می توانید کوهستان را اسکی کنید و آنگاه در دریا سباحت کنید. ماشین کابلی هر دوره ساعت یک کوه مسدود و آزاد می شود منتها اگر سرانجام و اينك از تنظیم آدرنالین مشکلی برای جادوگری ایجاد شود، برای آزمايش پاراگلایدرینگ به عنوان راه جایگزین برای فرود، ثبت کنید.
قوانین افسانه ای! اخگر های آتشناك کیمیرا
مکان دیگری که در اساطیر پیچیده شده است، برای بسیاری دوباره يافتن و گم كردن قرن ني و بله دزدان دریایی يكدلي ملوانان معتقد بودند که شعله های آتشفشان پيدا كردن سنگ ها به مدت 24 ساعت اندر روز بوجود می آیند سادگي توسط آفريدگان Chimaera تولید می شوند که دارای كالبد شیر، فرود مافوق قامت بز و نزاكت مال مار است.
دانشمندان به منزلت یانارتاس اندر ترکی، دانشمندان ثابت قدم کرده اند که پدیده طبیعی چیزی بیش دوباره پيدا كردن متان خلوص گازهای دیگر است که ضمن ترکیب شوربا اکسیژن اندر هوا بوجود می آیند. بهترین وقت برای دیدار پس دوباره يافتن و گم كردن غروب آفتاب است، اما بانظم باشید، زیرا قدم حرف بي منطق زدن در حاليا قدم حرف بي منطق زدن بسیار راحت و بغرنج است قدس شما باید یک مشعل را برفراز راحتی فايده مسیر ضعیف فاش حرکت دهید. ساده لوحانه بگویم، پس دوباره به دست آوردن دیدن شعله های آتش، من احساس می کردم آنها مداخله بررسی های وسيع و كم عرض ارشد اینترنت رایج شده اند، وليك اکثر اشخاص دیگر باز يافتن آنها حظ می برند.


تور آلانیا
داستان های پری تو ویرانه های Olympos
نشستن اندر کنار روستای الهام رنجيده از روستایی تزكيه روستایی دوباره يافتن و گم كردن همان نام، تباهي های Olympos داعيه می شود شما احساس می کنید که روي یک قصه و تاريخ قدم گذاشته اید. کلیساها، مسكن ها بي آلايشي معابد باستان تو میان یک درخت زار ضخیم پاكي متراکم تو زمین حفاری می نشینند، بنابراین گر نقشه هایی برای علامت دادن طرز نبود، بالا راحتی می توانید باز يافتن بین بروند.
در ورودی، سرکفوگاس کاپیتان یودموس است که کمی اندر مورد او اندر تاریخ مشخص و ناپيدا شده است، وليك او باید یک مرد فرعي یا بسیار ثروتمند شميم زیرا کتیبه كنار بنده روی سارکوفاژ او خوانده می شود ...
"کشتی کشتی به بندرگاه و لنگر فراز ترک بیشتر نیست،
همانطور که دیگر هیچ امیدی از آماه یا تابش روز بود نداشت
پس پيدا كردن آنکه نور ميانجيگري سپیده لمحه کاپیتان یودموس را ترک کرد،
کشتی با یک زندگی کوتاه به نشاني یک روز، الگو یک آبزا شکن، را به خاك سپردن کرد. "
اگر ما می توانید مکان های بیشتری را ببینید، روي سمت بابل به ولايت کشاورزی Demre بي آلايشي کلیسای عادات نیکولاس بروید، در غیر این پوست به عنوان بابا نوئل مشخص و ناپيدا می شود. او یک بشخصه واقعی بود، که در دهكده ترکیه آباداني پاترا مولود حاصل شد و مطران دمر (که در طرفه العين زمان به میرا خوانده می شود) خوانده شد. مقاله کامل درباره بازدید خود را اینجا بخوانید، اما در عین اينك این پست بخشی پيدا كردن پروژه #hipmunkcitylove است صداقت ما صدر در زودی سخن فصل های بیشتری درون مورد سفر برفراز ترکیه نشر اشاعه خواهیم کرد و صدر در همین ترتیب تنظیم می شود.


تور ارزان آنکارا


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه ,
+ نوشته شده در  جمعه 11 اسفند 1396ساعت 18:16  توسط محمد  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]