گردشگری

معصوم ولي پيشروی شهر باستان و تباهي های افسس

جدول زمانبندی ساده تاریخ ترکیه فايده این معنی است که کشور وا مکانهای تاریخی متولد شده دوباره به دست آوردن بسیاری دوباره يافتن و گم كردن تمدن ها خويش است. دوباره به دست آوردن همه آنها، ویرانه های دهكده باستانی ولايت برج افسوس، احيانا شناخته شده ترین، جذب هزارها هزارگان نفر دوباره يافتن و گم كردن بازدید کنندگان هر خور است.
شهر باستانی قبرس داخل ترکیه است که اهرام پررو یا کولوسئوم را بالا رم می دهد و در سال 2014، 3 میلیون نفر دوباره يافتن و گم كردن طریق باب ها روش می روند. نشستن درون ساحل دریای اژه ترکیه، اندر نزدیکی شهرهای کوش آداسی خلوص سلسکو، این ثمر سوم من متعلق را دیدم.
اولین بازدید من، 13 سنه پايه قبل، بدون درنگ بود. واحد وزن تازه مستحضر تركيه تو تركيه بودم و بيشتر با تطبيق وا زندگي روزمره تو اين ملك مشغول بودم، تا تمركز كنار بنده تاريخ شهري كه درون حدود احد قرن نزد گذشته از دم كشته شده بود.
این واقعیت که این یکی از هفت کلیسای وحی بود، دوباره پيدا كردن زمانیکه خود مدتها دوباره پيدا كردن مذهب و ملاحظه کتاب مقدس مستقل شده بودم، مرا ندیده بودم. دومین بازدید من، 4 سال بعد، با دوستانم حيات و داخل حالی که من دريافتن قدردانی بیشتری داشتم، ولو زمانی که دام تار سومم این سال حيات که خودم را درون محیط اخلاص جاهایی پيدا كردن این مکان ثبات دادم.


بلیط کوش آداسی ارزان
شهر دارای یک آبراه زمانی مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده و بسیار يكسان است وليكن مورخان باز يافتن اولین ساخت و ساز و علائم مسکن حتي قرن بیست پاكي یکم قبل از میلاد نتيجه شده اند. این اوقات برجسته تيز بود اما زمانی که قعر کنترل رومیان تو سال 129 قبل از میلاد بود. داخل این زمان، این یک بندر موفقیت تجاری دریایی بود و مرکز برتری برای سیاست قدس فیلسوفان بود. همچنین برفراز رسمیت شناخته شده به نشاني یکی باز يافتن هفت کلیسای وحی حيات که اندر کتاب پاك ذکر شده بود.
ضعف روش رفتن از شهر باستانی عمران ده افسس، جمعیت است. برخی پيدا كردن بزرگترین هواپیماهای مسافربری در گيتي افق ها به بارانداز نزدیک کوش آداسی سيروسفر می کنند تا مسافران نفس را فراز افسس برسانند پاكي هنگامی که آش 42 تورهای توریستی توریستی درون کنار یکدیگر جايگيري می گیرند، نتیجه انبار های انسان است، هیچ توجهی پهلو جایی که آنها در الحال رفتن هستند سادگي یا آنها را پهلو دست آوردن. الزامات عکسبرداری بیش از مقدار عالی است، اما يا وقتي كه جمعیت اخلاص یا مات نفر از ناس در عکسهای تعطیلات ذات را مونس نداشته باشید، بالا زودی درون صبح روز 08:00 صبح دوباره يافتن و گم كردن افسس دیدن کنید.
نکته دیگری این است که چنانچه به طور فارغ به سپس بروید، باید دو ميوه بنه افسس را بگذرانید، و در گرمای ظهر، این یک پیاده روی ملایم نیست. این روي این دلیل است که نوا فحوا پیاده روی تو حمام بالای بالون اوايل می شود و تو خیابان جماد مرمر نفع عليه و له روي بالا و پایان می دسته یا بالعکس. این یک دایره کامل نیست، بنابراین خواه شما رانندگی می کنید، این مشکل است. بالا طور خلاصه، هرگاه شما آش راهنمای (که من برفراز شدت توصیه می کنم)، آنها ترتیب برای محمول و بيان برای دیدار شوربا شما اندر انتهای دیگر.
در هر ساخت و ارغون حفاری، تيررس یک توضیح مختصر، همراه آش تاریخ مربوطه صداقت برخی پيدا كردن چشمگیر ترین حايز ....
توالتهای عمومی داخل سه مردك يارو حیاط کوچکی ايستادگي گرفته بودند تا اينكه کسب اخلاص کار فايده یک قضيه اجتماعی تبدیل شود. گفته شده است که اعيان و ثروتمندان به لذا بعد بردگان خويش برای ايستادن و حاره کردن مغازه برای آنها استفاده می کنند! تو یک مرحله، ضمير اول شخص جمع می توانید صدر روی آنها نشستن، منتها آنها درون حال تامين محاصره شده است.
مجسمه یک اندازه مسن تر و كهتر نیست، وليكن نوع جدیدی برای کسانی است که مباهات کرده اند فکر نایک صرفاً یک ارج تجاری کفش ورزشی بود! فاحش شد او صنم بالدار پیروزی بود!
یکی دیگر از دلپذیری از آبادي قدیمی عمارت افسس، زیرا این صرفاً یک نوشته ها پيامدها پای حکاکی است. این آرم می دهد که مفاد اسلوب را ضلع سود کلبه خانه، اخلاص یا آن را به نشاني در طرفه العين روز نامیده می شود "Bordello" به معنی "خانه عشق". من واو باید واقعا حيران نمی شود، زیرا نفس است که قدیمی ترین حرفه تو جهان
برای دیدن خیابان بي جان مرمر پيدا كردن این دیدگاه، نفع عليه و له روي بالا و خروج از آپارتمان های اورنگ رم بروید. خیابان منجر به تئاتر كاپيتان می شود صفا همچنین مسیر اصلی برای اهداف سنن و مذهبی است
در اولین بازدید من از افسس، برفراز من كلام شد که نمايش خانه نمايش نمايش نامه و سينما بزرگ، 24000 نفر داخل آنجا حضرت خواهند داشت. فضل من پيدا كردن تاریخ صداقت زندگی رومی هیچ چیز بود، بنابراین خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در مجموعه کوچک تزكيه نیم دایره سنگ ها، نشسته داخل کنار نغمه رفتن سلطنتی، بی تردید. پهلو نظر می رسد، من واقعا فراز Odeion سير می کنم، که توسط اهل ثروتمند صفا سیاسی برای بحث تو مورد آینده دهات استفاده می شود
نقاشی های این معبد در حدود 138AD مخلوق شده و رمان افسس را مشتمل می شود که از وقت حسن پس دوباره پيدا كردن اندروکلوز، سلطان پادشاه آتنی، Kadros، تأییدیه ای باز يافتن پیام دلفی دریافت شد
طرح اصلی واحد وزن این نيستي که اندر مورد یک مقاله داخل مورد شهر باستانی ارتفاع افسس بنویسیم، وليكن این کار انصاف را اعمال نداد، بنابراین خويشتن ساختارهای اعلا و باشکوه را گرفته اب و هر مقاله ای را فراز آنها اختصاص داده ام، که می توانید تو لینک های زیر بخوانید.
این 12،000 کتیبه برگزار شد اخلاص یکی دوباره يافتن و گم كردن بزرگترین مجموعه ادبیات در كرانه ها و انفس باستان بود. توضیح تاریخ کتابخانه سلسس فايده طور مستقیم نفع عليه و له روي بالا و جلو است. این داخل سال 135 میلادی مداخله گایوس جولیوس آکویلا مصنوع و آفريدگار شد که می خواست جاه پدرش را بگیرد، در لحظه زمان یک والي برنده عمومی برای استان آسیا نيستي و فايده درستی به سلسوس نامگذاری شده بود، دوباره يافتن و گم كردن این رو پشتوانه کتابخانه. بیشتر اینجا
جایی که گلادیاتورها جنگیدند صداقت درگذشتند سادگي عملکرد اجتماعی اعلا زندگی در افسس بود. قيمت گزاري می کند که حين می تواند ضلع سود 24،000 نفر، که تقریبا نصف پايه استادیوم های تازه :قيد جديد فوتبال امروز است. این فراز نظر گروش نکردنی نفع عليه و له روي بالا و نظر می جمع زیرا ساكنان رومی تکنولوژی موخر را ندارند، اما اگر نگاهی روي تئاتر از مراحل بالا بیاندازید، اندازه متعلق به چشم مردم اهمیت بیشتری می یابد. اینجا را بخوانید
شش مسكن با موزاییک باستانی بی نظیر. بسیاری از آپارتمان ها در قرن مقدمه توسط كسان بسیار ثروتمند خلق شده اند. چنین ثروتی بود، آنها می توانند از عینک های گرانقیمت آمخته گرمایش کف، آب دهان مني پاک و آبريزگاه ها استفاده کنند، اختراعاتی که در حين زمان برای ناس عادی نبود. معلومات بیشتر.
در نهایت، آش برچسب حين به آدرس یک دهات باستانی، متعسر است فكر پنداري کنیم که افسس هیچ شهروندی ندارد، منتها این کار را می کند. تقدم ها مكرر از آنها.
نشسته آشنا پادشاهان سادگي ملکه ها در سنگ های باستانی سكبا کتیبه های رومی، برايا گربه رزين روز را در صابرين می گذرانند درون صورتی که مات نفر دوباره يافتن و گم كردن آنها گذشتن مرور می کنند. من ايمن نیستم که در دم منابع غذایی وجود و غير را دریافت می کنند، زیرا در درون افسس هیچ غذا بود ندارد، وليكن چیزی که آنها را فراز عقب می آورد. آیا آنها چیزی را می دانند که ما ايفا به جريان انداختن نمی دهیم؟
شهر باستانی بلندي افسسس فايده راهنماهای بی معيار و حصر اذن نمی دهد که صرفاً یک محصول به من وتو می گویند. راهنماهای راهنماهای مجاز اندر ترکیه وارسي کرده اند اخلاص امتحانات را آزمايش کرده اند، بنابراین بينش آنها ماجد است و شوربا اطمینان می توانید معلومات خود را بركشي دهید و لحظه را جالب بران کنید، برفراز ویژه خواه دانش خويش را دوباره يافتن و گم كردن تاریخ بي پايان است.
اگر تورهای پيشوا را آشنا ندارید، راهنماهای صوتی را که درون ورودی فروخته شده است خریداری کنید یا درون یک کتاب بي سابقه سرمایه گذاری کنید. بالا افسس سير نکنید بري اینکه بدانید زندگی چطور برای شهروندان افسس داخل زمان حکومت رومی، شادتر يكدلي پرطرفدارترین آبادي است.


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه ,
+ نوشته شده در  جمعه 15 دی 1396ساعت 3:50  توسط محمد  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]