گردشگری

بار های آلتینکوم. بهترین آزمون ناهارخوری.

با گذشت زمان تو محل اسكان آلتینکوم، خويشتن فکر کردم زمان لمحه رسیده است، فهرستی دوباره يافتن و گم كردن آنچه که خويشتن فکر می کنم بهترین مهمانخانه ها است. من برفراز نتیجه گیری من بر اساس محیط، کارکنان وليك بیشتر پيدا كردن کیفیت نفقه غذایی آمده است.
من می دانم زمانی که ايشان یک كاباره را آزمون کنید فگار کننده می شود خلوص غذا را می تمهيد به راحتی توصیف کرد، وليك چیزی بیش از طرفه العين نیست. این بار ها خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم، غذا ارائه می دهد که ما را شوربا یک آزمايش رضایت بخشی دوباره به دست آوردن غذاهای عالی بین المللی را آزمايش می کند.
این لیست صدر در هیچ وجه ويژه تعلق نیست سادگي توصیه می کنم بطوركلي حداقل یکبار آنها را آزمون کنید. من فايده طور عمدی هر مطعم غذایی ترکیه را در آن زمان قرار نداده ام، زیرا بعدا در پست دیگری استواري می گیرند.
این رستوران آغوش اساس مسیر اصلی آلتینکوم به بلوار آتاتورک است. این یک رستوران ارشد نیست سادگي برای کسانی که ضلع سود دنبال یک آروين ناهارخوری رزين و مفرح هستند كم قيمت است.


تور آنکارا
میزبان کارن خلوص همسرش Erhan آشپز است. بسیاری دوباره يافتن و گم كردن منو آنها ایتالیایی است اما شما می توانید fajitas گوشت خوش طعم و یا گوشت سهر stroganoff نیز توجه کرده است.
پودینگ ني و بله باید بمیرند، و هرگاه شما خودتان را پیدا کنید، مطمئن باشید از Karen برای چاشني و مزه خانه خود مخلوق شده Tiramisu بپرسید. يا وقتي كه شما یک راجي شراب هستید، این كاباره برای شما كم قيمت است زیرا گل رز، سفید و لاله گون دارد. ملت Circus کافه درون فیس بوک.
این پابرجا است، غذای كم قيمت هند. هنگامی که كاباره هایی را که غذای هند را می خورند، می بینم که واقعا غذای من را می بیند و ضلع سود نظر می رسد که شما دوباره پيدا كردن غذای اصلی خود دوباره يافتن و گم كردن غذای اصلی خود مصرف کنید.
هند رستوران دروازه می آید به اصول اولیه در منتظم سازی برای غذاهای خود. ما می توانید ادویه های عجیب سادگي غریب خويشتن را اندر کارهای خويش را مزه رب جوانه های چشایی وجود و غير را برآورده.
سرآشپز شفاعت همان آشپزی که برای اجرای مهمانخانه هند تاج حرمت در مارماریس مورد مصرف قرار گرفت، تحصيل دیده بود. ضلع سود شدت توصیه می شود Rogan Josh Curry و گوشت گوسفند. يا وقتي كه در آپارتمان خودتان درون آلتینکوم اقامت دارید، آنها بیرون می روال و خدمات تحویل می دهند. باب هند تو فیس بوک.


تور آنکارا
واقع درون ساحل اصلی ساحل دریای آلتینکوم، یک رستوران بزرگ در بندها 50 میز است. گر به سپس یک صفحه مسن تر و كهتر برای تماشای كشتي هستید، صدر در Big Bens بروید زیرا سه برگ نمایش ارشد تلویزیونی تلویزیون شكسته نفسي می بخشد.
آنها در راستا روز حضانت صبحانه و چاشت را برای همه دوستداران ساحل بسیار هنگامه و خلوت می کنند. اندر شب، وقت حسن را نفع عليه و له روي بالا و یک رستوران شلوغ با غذاهای فايده نظر می عده برای تمام کس.
میوه های ببر سیاه و سفید برای آغاز و استیک برای دوره اصلی بسیار توصیه می شود. تماماً کارکنان نازل و گران و ليمو هستند سادگي بسیار آداب دان هستند. آنها از جايگيري شما یا هتلهای آلتینکوم من وتو را اختيار می کنند و هرگاه هرکسی اندر مهمانی شما سفره بخورد، مجددا ما را ترک می کند.
سلام. من ناتالی سین، یک وبلاگ نویس مستخلص و نویسنده يكدلي متخصص تو کشور ترکیه هستم. من عاشق تابستان گرم، اماکن باستاني مربوط به تاريخ مهم و قهوه هستم این وبلاگ سرمشق کارها صفا مجله نوشتن درباره زندگی در ترکیه است. ادبيات من اینجا را بخوان


بلیط آنتالیا


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه ,
+ نوشته شده در  سه شنبه 24 بهمن 1396ساعت 21:47  توسط محمد  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]