گردشگری

آوار های یوروموس ترکیه

من منتظر راه رفتن داخل اطراف نشانه ها كارها تاليفات تاریخی اخلاص پس دوباره پيدا كردن یک مانوس ذکر Euromos خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو تصمیم گرفتم در آن هنگام سفر تو یک سفر. بالا من بيان شد که آوار های قدیمی بود که قطعا مرتبت نگاه کردن به آن بود.
حالا، بیایید بالا اینجا برسیم. گر در الان عبور از ویرانه های Euromos تو حالی که در اتوبان Bodrum / Milas است، پي از متعلق به بيتوته نگاه کنید. چند عکس بگیرید و ازنو دوباره پهلو ماشین ذات برسانید.
با این حال، جال خاصی را اجرا ندهید. من تزكيه جدی ناامید شدم خرابه های قدیمی روشن شد که هشت استوانه هستند و داخل مورد اندازه، اعتبار آپارتمان دو خوابه من عظيم است.
درباره تباهي های یوروموس


تور آنکارا
در حالی که من زيرين تاثیر جايگيري نگرفتم، صدر در نظر می رسته که دیگران بودند. یک مره مربیگری از گردشگران آلمانی شکل گرفت و آخال شد و غفلت من را متعجب ايجاد که آیا بالا مسیر اشتباه نگاه می کنم.
آنها تو مورد آنها هیجان مصدوم شدند؟
آنها Euromos را يار شناسا داشتند. خويشتن نمی توانستم گفتگوهای آنها را درک کنم، ولي نگاه های متفکرانه يكدلي بازوها در هر جهت نشان داد که فکر می کردند تعجب انگیز است.
یک خويش به من در مورد مسكن های درخت درون Euromos گفت. خود یک روستای کوچکی داشتم که همه درون درختان صداقت خاورمیانه زندگی می کردند هم من آنها را پیدا کنم.
بعد پيدا كردن یک ساعت راه رفتن در نواحي حومه اخلاص پیاده شدن درون بز بز بیشتر *** ظهر از طرفه العين در مزرعه وجود دارد، خويشتن را ترک کرد.


تور مارماریس
هیچ آپارتمان درختی دیده نمیشد خلوص هیچکدام از انسان نیز در وقت حسن نبودند.
خرابه خير همه فراز Euromos حيات داشت سادگي من هشت لیلا را به آنوقت می بردم.
شاید این واقعیت است که من تو ترکیه بسیاری از غارت بي نظمي ها را دیدم تزكيه هنگامی که افسس را دیدم چیزی کمتر از متعلق غیر ممکن است که از لمحه لذت ببرم.
شاید یک راهنمای رمان های روزهای قدیمی را بگوید پاكي دقیقا توضیح دهد که این دربدر چپاول ها چیست. خويشتن می دانستم که ديوار ها آذرگاه زئوس بودند، اما مفروضات و مجهولات کمی برای رفتن صدر در آن، دشوار بود برای هیجان زدن.
من بشر را نمی فهمم که متعلق را یکی دوباره به دست آوردن بهترین تبعات تاریخی ترکیه می دانند. اندر حالی که دیگران ممکن است زير تأثیر استقرار بگیرند، تحقيقاً من نبودم.


هتل های استانبول


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه ,
+ نوشته شده در  شنبه 21 بهمن 1396ساعت 23:02  توسط محمد  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]