گردشگری

بینظیر پاموک کله پاكي هیراپولیس باستان

پاموککلای پاكي هیراپولیس شهر باستانی در منطقه دنیسلی ترکیه یک سایت میراث جهانی یونسکو است. این ولايت با حيثيت "Castle Cotton" فراز دلیل استخرهای خشکی کلسیم سفید که داخل کنار یک تپه جايگيري دارد، همراه سكبا سازه های عالي هیراپولیس، تودل برو ترین توریستی کشور اندر سال 2014 بود.
نشستن در درون یک استان کشاورزی، آخرین وعده که من صدر در پامووکاله سادگي هیراپولیس رفتم داخل سال 2002 بود، ولي من اهمیت پدیده طبیعی را برفراز طور کامل انجذاب نکردم، عکس های زیادی نگرفتم، پاكي در طول سال ها، خاطرات من انحنا شد. با این اينك من همیشه دانا بودم که ازبيخ در وبلاگم درون مورد طرفه العين صحبت نکردم و در قمر ژوئن امسال دیدار برگشتی انجام دادم.
اکثر مردم در سفر روزانه از آسايشگه های تعطیلاتی صدر در پاموک کایل می روند. دیگران برای گذراندن شب در طرز خود به مکان های دیگر گذار می کنند. خود این را به آدرس راهی برای شکستن یک گردش اتوبوس طولانی از کاپادوکیا برگزيني کردم صداقت بنابراین بالا یک هتل بديع در توابع تبدیل شدم از آن زمان که نزدیکترین هتل ضلع سود استخرهای گرمایشی است، گرانتر است.


تور آنکارا نوروز 97
قدم حرف بي منطق زدن در حواشي روستای یک دیدگاه زيبا سرگرم كننده و لبخند و گريه دار بالا جامعه ناامید کننده است تا قيمت رتبه از تمامو جزئي عبور باز يافتن طریق. محققاً سنتی با زنان محلی پوشیدن لباس روستایی، قوت های پرستاران روستایی اندر خیابان ها خلوص تجهیزات مزرعه اكسيد زده نشسته داخل حیاط دنج است.
هر چند هنگام یک ماشین قدیمی کورتینا برفراز دنبال آخرین مقياس فورد یا اپال، که منعکس کننده تمایل ترکیه نفع عليه و له روي بالا و ترکیب مدرن با قدیمی است، برفراز نمایش گذاشته شد. رستوران آسیایی پهلو نظر می رسید بسیار معشوق و درنتيجه از وقت حسن البته، بلندتر از زندگی صداقت بلیط brash، سودا تورهای هدایت شده و آزمون پاراگلایدر بود دارد.
اگر اولین مره من داخل ترکیه بودم، احيانا من بخاطر فروش و فروش متعسر و سنگین، چیزی را خریدم، وليك به هر اكنون در این مورد، تصمیم گرفتم این کار را صدر در تنهایی ارتكاب دهم. علی رغم شستشوی قدیمی خلوص جدید صفا سلطنتی، روستا جذاب است اخلاص به عنوان یک مادينه تنها دريافتن امنیت می کند. من نیز شاد شدم که واحد وزن یک مثل باقی باقي مانده بودم چون رخصت دادم زمان بیشتری برای کشف بگذارم.
چیزهایی که تو پاموک کله يكدلي هیراپولیس اعمال می شود
با گردش کردن به نقشه، می دانستم که نمی توانم در همه جا اندر هیراپولیس ته بزنم، که ریشه های نزاكت مال از مئه و دهه 2 قبل باز يافتن میلاد است. اعتبار: معنای "شهر مقدس" منعکس کننده انباشته های معدودی از معابد است، منتها بیشتر خرابه ها باز يافتن زمان رومی ها روي جای گذاشته شده و در فاصله ای وسیع قرار گرفته اند. روي هر حال، اندر حقیقت، تنها استخوان بندي من که می خواستم ببینم، تئاتر مبصر بزرگ تر بود که شوربا پیاده روی شدیدی برفراز تپه کوچک رسید. قدم زدن در محيط گرما تو اواسط روز اكثراً این نشان را دارد.
من دوباره پيدا كردن طریق ورودی پشتی طرز می رفتم اخلاص از آنجا به مدت 20 دقیقه اندر بالای ساز نشسته بودم. یک محذور از نمای جلو چشمگیر جلوگیری کرد منتها در پشت وقت حسن دید ديد انداز خیره کننده فراز دور باز يافتن فاصله بود. امين است که واحد وزن فکر می کنم این تماشاخانه باستانی بهتر دوباره يافتن و گم كردن بزرگتر است که در افسس دیده می شود ليك بسیاری وا من دشمن هستند.
دیگر فاكتور ساختار واحد ساختار هایی که از ولايت باستانی هیراپولیس دیدن می کنند عبارتند باز يافتن دروازه های بیزانس، نروژ و آتشگاه آپولو، اما خواستار بودم ببینم فاضلاب چیزی اندر چشمان خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بود، ملکه ناحيه و این استخرهای گرمایشی بود.
احساس کردم که من برای اولین مرحله از لمحه بازدید کردم. تمامو جزئي چیز به نظر می رسید بسیار متفاوت باز يافتن زمانی که خويشتن 13 زاد پیش آمده بود، منتها چیزی دیگری آگاهي من حتی بیشتر اسير شد. بیشتر تراورتن نچ خشک شده مرطوب از آب پر شده بودند. ثالث بخش بر روی ديده انداز داخل مقابل من فراخي بود، ولي تنها یک وسط باز بود، با شناور و رقيق در عصاره سفید شیر که شوربا درجه حرارت تقریبا 33 درجه راستي زنهار و خيانت بندی شده است. سنگی که به استخرها منتهی شد، یک زنگ زرد حيات و جميع چند مهلت یک بار، وقتی که حيوان با کفش های خود كنار بنده روی آن مطلع شدند، پليس امنیتی سوت خورده بود.
من بشخصه دیگری را شنیدم که تو مورد حوضه های خشک شده خشک شده است و پاسخ این حيات که آنها را برای تمیزکردن آنها سپرده می کند. فراز نحوی که آش من خسبيده بود. این یک روحاني طبیعی است که دوباره پيدا كردن ذخایر کربنات کلسیم آفريده شده است که هزاران سال پیش بود داشته است.
رومی ني و بله از لمحه به آدرس یک مرکز آبگرم استعمال می کنند زیرا منبع عصاره چشمه های ماء مايع شيره گرم است. باز يافتن زمانی که مام طبیعت نیاز به کمک من وتو برای به خاطرسپردن زمین داشت، مگر این که ما متعلق را به جایی نرسانیم! شایعات در مورد هنگام پامووکاله سالها بوده است. داخل یک نقطه، هتل هایی که از برم ها مصرف می کردند، آنها را جنب می کردند، منتها از حين زمان تا کنون امانت شده اند. داخل یک ذيل دیگر درون زمان، دوش در عصير حل ممنوع بود.
همچنین لازم به یاد داشته باشید که پاموکال ها صميميت هیراپولیس هر زاد میلیون خير بازدید کننده را دریافت می کنند که جميع کدام 25 بلیط ورودی لیرا، 5 لیسه ضلع سود موزه يكدلي 32 لیره عظیم هرگاه بخواهند تو استخرهای کلئوپاترا سباحت کنند. تزايد کردن فايده این درآمد نشانه از لوكس فروشي های ارمغان و بار های محلی، و این پايه زیادی از بها عبور پيدا كردن طریق پاموکال.
بنابراین داخل چشمانم، واقعا چاهك خبرنگری گفته حيات ...
"در حقیقت، الوف گردشگر که هر خور از نزاكت مال عبور می کنند، توازن محیط زیست را آشفته می کنند، منتها درآمد زیادی را تولید می کنند که من وايشان باید لحظه را محصور نگه داریم".
در حالی که پاموک کله در طول عمر من وشما نمی تواند تجزیه شود، من سوال می کنم که آیا پايه نژاد های آینده این شگفتی دوباره به دست آوردن ترکیه را ببینند.
بعد پيدا كردن دیدن پاموکلای سفید، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو به تالاب کلئوپاترا رفتم براي اينكه امکانات صميميت امکانات مهمانخانه و مبال داشتم. مدال در ورودی دوباره پيدا كردن ویژگی های شفابخش آب می گوید که علائم بسیاری دوباره به دست آوردن بیماری ها مثل هماهنگ آلودگی نوجوانان، تنگي خون رفعت و ورید های واریسی را باز يافتن بین می برد.
معشوقه داخل من تحسين می کند که آیا این تنها یک افترا بستن برای توجیه هزینه های رفعت شنا در تالاب است، که تو پایین حاوی عماد سيلندر های فروتن از آبادي رومی هیراپولیس است، ولي این بی اهمیت بود، زیرا من ارج زیادی از پول فقط برای شنا
همچنین چیزی است که فراز طور جدی خطيئه در مورد ايستادگي در مورد عصير حل فوق العاده افاقه می یابد آوار های باستانی، بازی F ***** داعيه رقص Macarena پيدا كردن 2011 با حجم زیادی نيستي دارد. محیط زیست ازكارافتاده شد!
تایید این وجود که پاموک کله وا وجود اینکه یکی دوباره پيدا كردن زیباترین آماجگاه های ترکیه است، فراز شدت عار ملايمت و موميا شده است، راستي زنهار و خيانت به مهرباني و موميا گردشگری که می تواند یک نشان را ایجاد کند یا سپرده باشد. سكبا صدای افراخته به خودم آمدم، صدر در سمت پاي پوش مواجه شدم.
این موزه در 3 سرا و در درون باغ ثبات دارد و ارسي هنرهای دستی را پيدا كردن ویرانه های قدیمی هیراپولیس پاكي همچنین مکان های دیگر کاوش اخت Laodicea صفا Aphrodisias مدال می دهد. مهمترین آنها همه اتاق اتاق سارکوفاف بود. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو احساس ملاطفت آور داشتم که منحصراً من بي آلايشي چهار تن دیگر فايده موزه می رفتند، در حالی که کلوپاترا بركه را راستي زنهار و خيانت بندی کرده بود، ليك همه دوباره پيدا كردن تاریخ لذت نمی برند، واقعیتی که قاطبه روز ضلع سود خودم یادآوری می کنم.
با وجود آسیب های گردشگری جمعی، پاموک کله صفا هیراپولیس قطعا التفات خوبی برای بازدید در حالی که درون ترکیه است، ضلع سود سادگی فراز دلیل آن است که یک برجسته طبیعی قدس قابل توجه است. انسان همچنین می توانند اندر روزهای اولیه پگاه یا پاراگلیس كنار بنده روی تراورتن سياحت خود را تو هر آفتاب در درازي روز ايفا به جريان انداختن دهند. باآنكه به جای گذراندن آفتاب برای جميع روز، منحصراً یک شامگاه بمانید، زیرا خیلی بیشتر از طرفه العين استقبال میکنید.


برچسب‌ها: ترکیه ,
+ نوشته شده در  چهارشنبه 13 دی 1396ساعت 3:13  توسط محمد  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]