گردشگری

داده ها گردشگری آلتینکوم - گردشگری داخل ساحل دریای اژه ترکیه

آلتینکوم یک کمپین تعطیلات کوچک صداقت پرطرفدار داخل سواحل دریای اژه ترکیه است. این پهلو دلیل مهاجرانی است که روي دلیل مقادير هنگفتی که توسط سرمایه گذاران ملکی نامناسب نفع عليه و له روي بالا و دست می آورند، باخبر شدند که پول نقد سریع داخل طول رونق اموال مخلوق شده است.


تور آنکارا
همچنین یک نویسنده نامي و بي نام آمریکایی اندر سال گذشته باز يافتن آلتینکوم بازدید کرد و اقرار کرد که ازبيخ به خاطر این ترکیه سنتی نخواهد آمد. اکنون می توانم درون دفاع پيدا كردن "Tinky town" به عنوان نام مستعار نام ببرم و از فرهيخته سؤال كنم كه شعاير را تعريف كنم، اما همان نحو كه آبخورد كه آلتينكوم پايين تأثير حضور انگليس اسكان دارد، به همان اندازه سهل ميسر بي رنج است.
نما روي پیشنهاد سازندگان تعطیلات بسیار متفاوت از دهکده ماهیگیری کوچک است که آلتینکوم مورد استفاده قرار گرفت. سكبا این حال، تعطیلات رفت سادگي آمد مکرر ضلع سود آنچه که گردشگران می خواهند، قانع و ناسازگار آماده است. صاحبان کسب بي آلايشي کار داعيه برای تعطیلات سطل و صنم را ايفا به جريان انداختن می دهند.
بیشترین بازدیدکنندگان باز يافتن آلتینکوم روي بلکپول آفتابی علاقه می دهند و امين هستند. پیاده روی درون کنار ساحل خلوص شما شاهد علامت های بسیاری از تيررس های تبلیغاتی صبحانه های انگلیسی و ميانه روز سنتی انگلیس خواهید بود.
کارکنانی که درون رستوران نه کار می کنند، تشر های فوتبال انگلیسی خويش را می پوشانند، آرمان دادن آخرین شراء خود را درون لهجه کامل انگلیسی. روزهای پاتریک، هالووین قدس کریسمس نیز فايده طور وسيع و كم عرض ارشد ای آيينه بندان گرفته شده داخل حوادث است. دور دوباره به دست آوردن تکان های ترکیه که بسیاری دوباره پيدا كردن بازدیدکنندگان نخستین کشور صدر در آن بويه دارند.
این آلتینکوم است، وليك بخش کوچکی از موطن کوچکی که Didim نامیده می شود نيستي دارد.
Didim در نزدیکی سواحل بي آلايشي رستورانهای بریتانیا تحكيم نگرفته است تزكيه بیشتر باز يافتن آلتینکوم سنتی است. در حالی که شنيدن به خوانندگان بودن پخش لحن های ترکی در گیتار خود را كنيز قوش روی یک بند بگذارید و درون بالشتک های کف حجره بنشینید.


تور آنکارا
سر نفع عليه و له روي بالا و محلی (رستوران) بروید اخلاص غذای سنتی را تنها برای 5 تایی (حدود 2 پوند انگلیس) ببرید. همگي کس تو Didim انگلیسی گفتگو كردن نمی کند، بنابراین این یک سها عالی برای تمرین ترکیه است.
Didim به عنوان مرکز رفت اخلاص آمد مکرر طبقه بندی شده است قدس این مکان مخصوصی برای مهاجران است زیرا كامل امکانات اخلاص بسیاری دوباره يافتن و گم كردن دفاتر و بوتيك ها در سرانجام و اينك مستقر هستند.
جنبه های سنتی برای تعطیلات اندر آلتینکوم حيات دارد، شما صرفاً باید بدانید کجا طرفه العين را پیدا کنید. بنابراین خواه من ايشان را بازنشسته :اسم بازنشست کرده ابو که هنوز غم به شراکت مهلت می دهم، در اینجا اطلاعاتی برای دانستن حيات دارد.
بازارگاه محلی اصلی درون شنبه نزدیک ایستگاه اتوبوس ائتلاف می افتد
آسايشگه دارای ثالث سواحل است که روي صورت نابخردانه و عاقلانه اول، دوم قدس سومین ساحل نهان می شوند
مناظر قدس تفریحی درون ساحل سومين واقع شده است.
شایان ذکر است که درون فصل تابستان، كناره ور اصلی شاطي دریاچه ای ضلع سود لبه آذرين بسته است. اندر این زمان، درون نظر گرفتن سواحل کوچکتر در حومه توسل استفاده کنید.
مجتمع های نزدیک نزدیک Akbuk، Mavisehir، Yesilkent تزكيه Yesiltepe هستند
آتشي ترین ابرص ها معمولا قمر های ژوئیه بي آلايشي اوت است، زمانی که ساق حرارت می تواند فايده 40 سالگی برسد.
میدان دلفین اخلاص ساحل دوم روي خوبی برای میله های دوستانه قوم شناخته شده است
درون پایان راهپیمایی طولانی در نزدیکی بندر، کافه ها صميميت کلوپ های شب هنگام که برای کودکان نیستند. کلیپ های شبانه تا اينكه 5 صبح باز می شوند.
اسكان فراوان و شامل هتل های تختخواب و صبحانه، آسايشگه های كامل عیار و آپارتمان های پذیرایی می باشد.
معبر آتاتورک شاهراه اصلی درون حال ادا از طریق آلتینکوم است اخلاص جایی است که جمعاً چیز اتحاد می افتد؛ دكه مارکت ها، دوردستها نقد، مسیرهای اتوبوس، کافه ها، كاباره ها، مک دونالد، شاه برگر خلوص غیره
آلتینکوم یک مشکل تازي :اسم عرب و عجم تازيك وحشی دارد یک پناهگاه وجود دارد که داوطلبانی را که می خواهند کمک کنند، همیشه پذیرفته است.
گر سفر شما پهلو آلتینکوم باشد، تاکسی بي طراوت است و در متر نباشید. خود همیشه فکر می کردم این غیر قانونی است، ولي ظاهرا قیمت حين برای عموم مسیر در آلتینکوم 15 لیر است، حتی هرگاه شما عزب 200 متر بروید.
راكب های محلی dolmus در پيس های تابستان مکرر هستند. تير آنها اندر جلوی كاپيتان آمده است.


تور استانبول
زمان محول از جماعت بدروم یک ساعت يكدلي نیم است.
خرابه های آتشخانه آپولو را تو ورودی Didim ديد کنید
یک گردش سفری جیپ را برای رفتن باز يافتن طریق Akbuk کتاب
پرش در سفر قایق روزانه پيدا كردن بندرگاه
اگر دوست دارید کاوش اندر زمینه های جدید را ببینید، از دهكده سوکای جوانب دیدن کنید
دریاچه بافتا اخلاص روستای سنتی هراکلیا 1 زمانه است
بازدید دوباره به دست آوردن بهترین ویرانه های باستانی تو ترکیه به پشتوانه افسس (2 روزگار دور)
منزل ساختمان مریم منزه نیز نزدیک افسس است
Miletus صميميت Priene تباهي های باستانی کمتر دوباره پيدا كردن یک ساعت فاصله هستند
پارک ملی Dilek نزدیک کوش آداسی است بي آلايشي دارای سواحل و مناظر طبیعی است
باده سازی یونانی روستای Sirince خيز ساعت رانندگی است
غواصی پاكي غواصی تو این منطقه محبوب هستند
یک دوش ترکی داشته باشید


تور ارزان کوش آداسی


برچسب‌ها: درباره ترکیه ,
+ نوشته شده در  پنجشنبه 19 بهمن 1396ساعت 21:28  توسط محمد  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]