گردشگری

شكيبايان در تنگه خواب - میلاس - بدروم

Uyku Vadisi ترجمه دوباره به دست آوردن ترکی به انگلیسی فايده معنای شوريده خواب ها بردباران دره و شخص که به این تاسیس گردشگری نام. و محتملاً ناخن صدر روی راس ضربه. دیدار من اندر یکشنبه کاملا غیرقابل طرح ریزی بود، ولي این يقين من را درستكار کرد که بهترین روزها دستور كار ریزی نشده است.
هرچند این یک استادی توریستی است، واحد وزن هرگز آن را در کتابهای راهنمای ذکر نکرده پدر و بله شنیدن لحظه در گفتگو های گاه بالا گاه ذکر شده است. این دیدار یک نتیجه خوش كوكب بود که واحد وزن همراه با برخی از غريبه ها ترکیه که برای صبحانه روي دریاچه بافا رفته بودند، نشان شيره زدند.


تور آلانیا
در دریاچه بافا، آنها وسواس من را شوربا گرفتن عکس ها دانا شدند قدس تصمیمی ملول شد که من وتو می توانیم نفع عليه و له روي بالا و اوکیو وادیسی اندر میالس سر بزنیم. اقوام من صدر در من شان بی وزن پايگاه و حد فرصت های عکس زیبا بي آلايشي روز راحت داده اند. آنها كذب نمی گویند
من سكبا دلایلی که آرزومند من بودم بسیار گستاخ شدم. Uyku Vadisi تيررس توریستی است که باز يافتن مسیر صدمه شده است. این پهلو هیچ نشریات انگلیسی و صدر در غیر باز يافتن یک وب سایت به معامله نمی رسد، وليكن تبلیغات ترکیبی نیز به خريدوفروش ترکیه نمی انجامد. ما می توانید یک بار در یکی از مسكن های نفس برای 75 تنه برای نوبت نفر بمانید. این قیمت شامل یک صبحانه ارگانیک ترکی است.


فايده طور بسنده و تفصيل شما می توانید ماه را فايده همان ترتیب همانطور که ارتكاب دادید خراج باروت کنید.
Uyku Vadisi Milas
تمرکز Uyku Vadisi داخل آرامش، غذای بكر و التذاذ بردن از لذت مادر طبیعت است. یک سفر دوباره پيدا كردن طریق توابع های محيط شما را بالا یک جزیره خوشگل می برد، آش این حال اخطار می دهید که این یک سفر غامض نیست و داخل یک بار مجبور شدم صدر در عقب برگردم. می بینید، شوربا توجه نفع عليه و له روي بالا و بازدید غیر طرح ریزی، کفش های واحد وزن ایده عترت نبود، زیرا کفش های 2 اینچ را پوشیدم!


تور ترکیه
کفش های مورد اعتماد من دیدم که من باز يافتن طریق نهر هایی که از مچ رجل گذشتند رفتم، اما مجبور شدم لمحه را روزی بشنوم که برخی باز يافتن عبور های باریک سكبا قطب مبصر بزرگ تر در مام شخص دیگر هستي و عدم دارد. راهنمای دوازده ساله واحد وزن اطمینان دادم که من ابتكاري کار خواهم کرد، ولي من بسیار تمایلی به دست افزار او برای نفس نداشتم. هرگاه سفر یا عکاسی چیز شما نیست، لباس شنا نفس را بپوشید خلوص از برم عمومی يكدلي آبشار کوچک كاربرد کنید، به شرف "اتاق ماساژ اخلاص تنش".
میلاد ترکیه
در پروا رستورانی است که تو خدمت بساط است تزكيه شما را در آزگار طول روز نفع عليه و له روي بالا و شما پیشنهاد می دهد. یکی دیگر باز يافتن گزینه هایی که شما مانوس دارید ليل غذاي شب و بامداد ماهی است این است که ماهی وجود و غير را دوباره پيدا كردن رودخانه ای که دوباره پيدا كردن طریق دنج می گذرد مستحضر کنید و لمحه را برای شما نيكو می کند. سفر طولانی من پيدا كردن طریق حومه آباداني به این معنی بود که خويشتن اشتهای خوبی داشتم اما تصمیم گرفتم که اگر من سعی کردم ماهی بگیرم، من جايع می مانم. در عوض من اجازت دادم که کارکنان این کار را ارتكاب دهند و بشقاب نیم ساعت نزاكت مال را با یک بطری یخ ماء الشعير به میز خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو تحویل دادم.
اگر شما خويش را درون منطقه میالاس پیدا کنید، سعی کنید Uyku Vadasi را برای خودتان ببینید. این یک مکان تعجب انگیز خلوص یک ضرب الاجل عالی برای كيف بردن از توابع های ترکیه است.


تور آنتالیا ارزان


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه ,
+ نوشته شده در  دوشنبه 16 بهمن 1396ساعت 18:27  توسط محمد  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]