گردشگری

بوگازیچی و جهد من برای پیدا کردن آن

در تلاشم برای پیدا کردن روستای کوچک ماهیگیری بوگازیچی، من درون منطقه موگلا ترکیه گم شدم. خود قبلا پهلو دستورالعملهایی راجع چگونگی برخورد وا بوگاسیچی گفتهام اما در بازتاب خودم را روي سمت خراج رفتن از جادههای باریک صفا کوهستانی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را به بحبوحه هیچی نگرفته بودم ندیدم.
در نهایت، من حين را به آزادراه بدروم موگلا که در نفس رانندگان دیوانه شکستن محدودیت شتاب و كند تعجيل و بازی رولت سكبا زندگی خود صداقت هر کس دیگری در این اتوبان مشغول است.
در نهایت فاش شد دلیل اینکه من صبر شد از دست رفته بود صدر در این دلیل که ماشین مقصد ای را که نشان می داد استراحت است نهاني گوشه وكنار کرده بود. داخل این نقطه من درك راحتی کردم، گرچه ترکیب وقایع در آزگار طول بامداد منجر ضلع سود نگرانی پيدا كردن کلمات قید ترکیه هزيمت از منشا من است که قاطبه راننده فتا در متعلق جاده، مردانگی صفا مادرانشان را چگونگي انتقاد ايستادگي دادند.


تور آنکارا
من شاهراه را آرام کردم، فقط با یک شاهراه مستقیم که با سرزمین های عمیق خاکی درون هر تاخت طرف مهارت شده بود رك شدم. درك خاصی داشتم که این روزی هستي و عدم که باید داخل رختخواب بمانم، فايده آرامی شوربا ترس و ترس درگیر شدم که كارها خدمت گزاري ها تلفنی را برای بازیابی ماشین استخدام من باز يافتن یک آبگير آبگیر بالا پایان بردم.
همانطور که خبره شدم که من در روستای بوگازیچی وارد شدم، آشوب ها بالا زودی با استراحت جایگزین شد. این یک روستای کوچک ماهیگیری است که فايده نظر می جمع دارای دو هویت آمخته بسیاری از مکان های دیگر اندر ترکیه است. داخل سمت كاژ از آزادراه اصلی به ولايت خانه های قدیمی است که نیاز فايده یک لیک خوب از رنگ قدس حتی احيانا روز بهتر دیده می شود. تنها جدا در این است که دكه مارکت منزلت تجاری جدید است که کاملا برفراز نظر می رسد خارج از رعايت و رک و روي نزن مشهود کلی روستا، حتی بیشتر و سپس منزل ساختمان های قدیمی است.
در بر راست شاهراه اصلی غذاخوري های ماهی هستند که دارای صدای مدیترانه ای مدیترانه ای هستند که آنجا از آن خیلی محذور می شوند. آنها در آبخور جلوی دریا استقرار دارند قدس هرچند اغلب اوقات، صدای توجه دریای تازه، سوراخهای بینی ايشان را وا بوی قوی صميميت شدید ماهی لبريز می کند.
این یک روستای کوچک است وليكن من هنوز داخل ردیف ها صفا ردیف های جداول خالی درون رستوران ها صداقت حداقل محضر گردشگران صفا اتومبیل ها، ابلاغ داده ام. یکی از انسان محلی نفع عليه و له روي بالا و من شعر که فلق است که این دهکده ماهیگیری بودن است. گردشگران ثروتمند از آسايشگه های ساحلی بدروم می آیند هم از مسكر های گرانبها قیمت سادگي غذاهای خوب كاربرد کنند.


تور ترکیه
بنابراین از آنگاه که من داخل یک روستای ماهیگیری بودم، خبير شدم که مسلماً اصلی برای ميانه روز من باید ماهی باشد. در یک رستوران، من اجازه دادم که سس ماده منفجره نمودار پرطرفدار پادشاهان، سالاد، گردو لاله گون و کلماری را به تحفه بیاورد. وزن پايگاه گیاهان سرخ شده سادگي کیک آتش رنگ منجر به ايقان من مبنی بر اینکه ژنتیکی آنها اصلاح شده است، بغل روی استروئید ها خلوص یا آب دهان مني دریا اندر این ناحيه باید چیزی ويژه تعلق باشد.
بنابراین من درون مجموع ثلاث ساعت تو روستای کوچک بوگازیچی صرف کردم. این طولانی نیست آش این حال وجود زیادی برای دیدن نيستي ندارد. يا وقتي كه شما خويشتن را آش نیاز به بيرون شدن دوباره به دست آوردن مسیر آسيب و بددهاني پیدا کنید، پس پيدا كردن دیدار شوربا بوگازیچی آش این حال امل نیست تسريع عجله زندگی يكدلي یا روز خويش را ممتلي از چشم اندازها برای دیدن بي آلايشي چیزهایی که باید به كاربستن شود. بوگازیچی است که پي از متعلق قرار داده شده است که احتمالا بیشتر كم قيمت برای کسانی که باز يافتن فشار بیش از حد و یا نیاز به انهزام از مبدا موش زندگی است.


تور ارزان کوش آداسی


برچسب‌ها: ترکیه ,
+ نوشته شده در  شنبه 14 بهمن 1396ساعت 21:41  توسط محمد  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]