گردشگری

Uchek، اپلیکیشنی برای انجام آزمایش های کامل پزشکی ادرار

وجود سطح مناسبی از چدن در بدن جمهور ما بسیار ضرورى است و تاثیرات مثبت زیادى در خير آبي فردى مى گذارد. این درب حالى است که فقر حديد زنجير منجر به کم خونى و افزایش غیر طبیعى این عنصر باعث بروز داغ هایى از جواب اجابت هاى التهابى، پرخاشگرانه و حالات مزمنی مانند هموکروماتوز مى شود.


براى تجهیز كل میکروسکوپ به این مجموعه نورى جدید تنها ۲۰۰ دلار هزینه تخمین خورده شده است. بنابراین محققین معتقد هستند که از این رويه مى توان سر پشه دره تجهیز میکروسکوپ هاى آزمایشگاه ها با هزینه کمتر در دليل توسعه بهداشت و درمان باب کشور هاى مختلف استفاده نمود.
محققان فرانسوی موفق به کشف بزرگترین ویروس جهان به طول یک میکرومتر شده‌اند که دو برابر تعداد مگاویروس است.
به اعلام سرویس علمی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، مگاویروس به طول 440 نانومتر پیش از این، ديباچه اسم بزرگترین ویروس كره ارض را از نزاكت مال خود کرده بود، وليكن محققان نحو جدید ویروس موسوم به «پاندورا ویروس» را مدخل سرپوش سواحل شیلی و استرالیا کشف کرده اند.

کیت آزمایشگاهی


بازوهای این گجت، دارای پایه های کوچکی هستند تا بتوانید بدون بهره وري از رابطه تسلط مجموعه پروسکوپ و آی دیوایس را به کار ببرید.پروسکوپ برای تمام آی دیوایس ها به قیمتی حدود 150 دلار از هم اکنون لايق خرید است.


برچسب‌ها: آزمایشگاه ,
+ نوشته شده در  چهارشنبه 18 فروردين 1395ساعت 19:37  توسط محمد  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]