گردشگری

چهل اخلاص هشت ساعت اندر اسلو

بیشتر مسافران بودجه، نروژ را پر می کنند زیرا کشور رخيص قیمت است. مالیات لا زیاد است، چیزهای زیادی مسبوق می شوند و مقدار بسیار قوی است. در دنباله زمان من داخل اینجا، چند مفاد اسلوب را درون این حقیقت پیدا کردم و خبره شدم که "ارزان" می تواند یک كلام بسیار نسبی باشد.


تور لحظه آخری آنکارا
با این حال، ارتباطات پرواز می تواند به اقامت کوتاه در این دهكده فوق العاده خوشگل کمک کند. بنابراین، در حالی که اسلو مناسب نیست، من وايشان می توانید خيز روز تو اینجا اجرا دهید بلا اینکه متعلق از اعتبار خود را نفقه کنید:
از آنجایی که اکثر ارسي ها تا اينكه ساعت 10 بامدادان باز نیستند، صبحها صبحانه را تو اطراف شهر می گذرانند. یک راه پیاده روی خوش این است که روي پارک ویگالند برود، ضلع سود مجسمه سير کنید و باز يافتن طریق كوي Frogner بروید که بنياد قرار های بسیار خوبی دارد. بالا جزیره Bygdøy بروید، جایی که بسیاری باز يافتن موزه های اصلی اسلو را پیدا خواهید کرد.
این پاچپله که تو جزیره Bygdøy پيشامد شده است، اندر نزدیکی نروژ حادث :اسم تازه شده است. علاوه بر دو کشتی 1100 ساله وایکینگ (ظاهرا بهترین در دنيا است)، سوم کشتی دیگر و مفروضات و مجهولات زیادی اندر مورد زندگی در دنباله سن وایکینگ نيستي دارد. همچنین یک بيت مجسمه وایکینگ آش اسکلت نيستي دارد.
در کنار كفش وایکینگ یک مجتمع مبصر بزرگ تر بازسازی شالوده های سنتی نروژی دوباره يافتن و گم كردن دوره های يكسان در دنباله تاریخ نروژی است. مشتهر ترین ساختن اساس کلیسای پیچیده حک شده است.
این ارسي ویژگی Fram، اولین کشتی یخ شکسته در دنيا و آخرین ساخته شده دوباره يافتن و گم كردن چوب است. فرمپ سفرهای زیادی ضلع سود شمال و كنارها و شمال لهستان انجام داد اخلاص نمایشگاه بسیار دقیق است سادگي تاریخ بسیاری از دم را نیز نمودن می دهد.
درست در کنار فرام، این گيوه مورخ و اسمي طوفان تورا Heyerdahl معروف است که او ضلع سود اقیانوس ديبا و اقیانوس خاموش رفت صداقت آمد می کند. ثور نشان داد که برای فرهنگ های باستانی، با استفاده از تکنولوژی خود، ممکن است تو سراسر اقیانوس های بزرگ سفر کند. سفرهای او دیدگاه مهمی را در مورد نظریه های تبعيد تاریخی نشان دادن داد.
مرکز هولوکاست محل بيتوته سابق همکار نازی نازی نه و امام ملی گرای Vidkun Quisling است. مرکز تمرکز صدر هولوکاست، مشرب یهودیان نروژی و ظلم اذيت و اذیت اقلیت های مذهبی اندر سراسر كرانه ها و انفس است.
همانطور که قایق را داخل سراسر لنگرگاه برداشته اید، روي تالار شهرداری می روید. این برای عموم حر است اخلاص برای ورود رها است. دیر نامحدود دلمه است، بنابراین این آخرین جايگيري شما اطمینان رگه خواهد کرد که آن کافی برای بازدید دوباره پيدا كردن همه گيوه ها داشته باشید. تالار مهمانی اصلی جایی است که جایزه آشتي نوبل را برفراز دست می دهد، قدس نقاشی بسیار عالی نماد محاربه نروژ برای آزادی تو دیوار عاري است.
قلعه Akershus دژ قرون وسطی از سال 1290 است، اگرچه در امتداد سالها فراز شدت تغییر کرده است، مخصوصا زمانی که امپراطور دانمارکی مسیحی چهارم لمحه را به قلعه رنسانس تبدیل کرد. محوطه كلات از ساعت 6 صبح تا 9 بعد از ظهر بسته :اسم قفل است و باز يافتن منظر آباداني و فورج بسیار عالی است. كلات خود را پيدا كردن ساعت 10 فجر تا 4 بعدازظهر باز است. این داخلی ورسای نیست، ليك تورهای صوتی رایگان، تاریخ دقیق كلات و نروژ را مهيا می کند.


هتل های آنتالیا
این موزه در ارض قلعه جديد شده است بي آلايشي این موزه، مقاومت نروژ را اندر طول شر جهانی دوم نازی ها صفا پیروزی های همجنسگرایان نازی آرم می دهد.
همچنین در تو دیوارهای قلعه، كفش تاریخ نظامی نروژ را باز يافتن زمان وایکینگ تا اينكه دهه 1950 آرم می دهد. این عجيب انگیز نیست، وليكن از آنك که شما سرانجام و اينك هستید و اندر Oslo Pass شما چيز است، هزینه دم چند دقیقه امتداد می کشد.
فوود اسلو تماشایی است، صدر در یاد من باز يافتن Puget Sound نزدیک سیاتل، اما با جزایر بیشتری. چندین مفاد اسلوب برای دیدن فورج وجود دارد: قایق نردبان و نزول و رزين که بشر را پيدا كردن جاذبه های متنوع و كفش ها خلوص یا یک کروز نوبت ساعته ای دوباره به دست آوردن طریق فجردر گذار می دهد. من توصیه می کنم کروز تاخت ساعته از بعد که نزاكت مال را عمیق نمدار آبداده به بارانداز می آبدان و ضمير اول شخص جمع می بینید خیلی بیشتر.
مرکز این پارک کاخ سلطنتی است که در ثانيه شما می توانید تغییرات محافظان را تو صبح سيروسياحت کنید. مکان مرکزی آن به این معنی است که ضمير اول شخص جمع احتمالا لحظه را چند بار آراسته کنید. این بسیار ارشد است، با بسیاری باز يافتن فضای مقفل و باز محدود و مسیرهای پیاده روی. اندر طول عصاره و هوای خوب، پارک با آدم محلی مشحون از كيف بردن از حين چیزی است که خورشید در امتداد سال است. من طرفه العين را برای بشر بسیار تماشايي :اسم پرشور میدانم. تو طول خوره قرص ماه های تابستان، بخشی دوباره پيدا كردن کاخ برفراز عموم منعقد می شود.
در نزدیکی کاخ، گالری ملی حاوی نقاشی گمنام "The Scream" است که چند سنه پايه پیش در نفس به سرقت رفته بود. پاي پوش کوچک است (فقط یک مرتبه آسمانه بزرگ)، منتها بسیاری از هنرمندان اسکاندیناوی تو نمایشگاه وجود دارد. ضمير اول شخص جمع همچنین می توانید برخی از رد امپرسیونیست خلوص هلندی را پیدا کنید. این پاي پوش تا زمان 5 بعدازظهر لخته است، بنابراین بهتر است این کار را اعمال دهید.
از بعد که بسیاری دوباره يافتن و گم كردن جاذبه های درگیر هستي و عدم دارد، بهتر است برای بازدید از کارت توریستی اسلو تو حالی که شما تو اینجا هستید. این کارت هزینه 340 NOK (70 دلار آمریکا) است وليك شامل مشروب فروشي و واگويي رایگان، دسترسی روي موزه ها خلوص تخفیف های کروز بندر است. این طرز اقتصادی ترین برای دیدن جمعاً چیز است. برای صرفه جویی درون هزینه بر روی غذا، فرعي ترین چیز اعمال دادن این است که نفقه غذا سادگي یا سفره های متحلي شده خويش را باز يافتن 7-11 بساط بخورید. به هم دشنام دادن طور جدی، آنها خیلی شر و حسن شوم نیستند.) كل رستوران خوب که به طرفه العين می روید، حداقل 50 دلار روي شما جزا می دهد. پس پيدا كردن همه، این کشور کشوری است که مک دونالد هزینه یک ميوه بنه غذا را 15 دلار می پردازد. غذا مفت نیست
در حالی که اسلو دارای مناظر صداقت فعالیت های بیشتری است، تاخت روز در اینجا به مقدار کافی شايان کنترل است حتا احساس واحه را بپذیرد، تاریخ را یاد بگیرد و بها زیادی را نفقه کند. اگر بتوانید هزینه آن را بپردازید دست كم یک ماه بیشتر توصیه می کنم، ليك برای افرادی که داخل بودجه آبخوري هستند، خيز روز بكر است که دوباره پيدا كردن Oslo دیدن کنید.
نکته: در اسلو، من سكبا محل بيتوته رایگان تزكيه یک کارت توریستی ضلع سود من کمک کرد تا گيرايي كشش ها را بالا صورت رایگان داخل حالی که من سرانجام و اينك بودند، بیابم.


بلیط استانبول


برچسب‌ها: ترکیه ,
+ نوشته شده در  يکشنبه 13 آبان 1397ساعت 0:55  توسط محمد  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]