گردشگری

عمران ده کویتو

کیتو در کوهستان بالاست، آباداني پایتخت اکوادور است. خارج از ریو، بوئنوس آیرس یا بوگوتا، واحد وزن همیشه شهرهای آمریكای جنوبی را ضلع سود تصویر كشیدم كه باز يافتن گذشته خود مصنوع و آفريدگار شده اند و تو گذشته آفريننده شده اند اخلاص فقط برای فروپاشی تو آمده اند. من همیشه کویتو را تخيل کرده بودم که کثیف، مغلق و روشن و کمی ناايمن نامطمئن و امن باشد، آش جیب مدرنیته. من امان نیستم که به چه علت اینطور فکر کردم - احيانا رسانه های آمریکایی صميميت تجربیات تو آمریکای مرکزی که با هم قهر کردند.


تور لحظه آخری استانبول
صرفنظر پيدا كردن این، من بلا هیچ گونه انتظار زیاد نفع عليه و له روي بالا و کویتو آمدم. و درون پایان، واحد وزن این واحه را عارف داشتم. این فوق العاده بود! درون سراسر شهر، مواد غذایی تعجب انگیزی را کشف کردم: دوباره يافتن و گم كردن غذاهای خوشمزه در فضای باز فراز بازارهای خراج باروت غذایی نفع عليه و له روي بالا و غذاهای غربی غربی. هر شهر با غذای بي سابقه یک واحه است که دوست دارم.
با حيات ارتفاع، من نغمه می رفتم و در اطراف آباداني راه می رفت، كل چند گاهی حال ریه های من احساس می کردند که آنها ترك خورده می شدند. ترکیبی از معماری اسپانیایی و بنياد قرار های طرفه نوظهور قدیمی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را از حين لذت بردم. علاوه پهلو این، روستا بسیار تمیزتر از اشتياق من بود. (پس دوباره به دست آوردن گذراندن مرگ زیادی در امسال درون آمریکای مرکزی، خوشحال بودن به دیدن یک ولايت بود که هیچ زباله ای را درون همه جا ندیده بود!) یک خورشيد من داخل پارک Ejido بودم بي آلايشي من یک كپي اکوادوری Three The Stooges (یک آمریکایی قدیمی طايفه کمدی slapstick) اسپانیایی خويشتن به ميزان کافی بديع نیست که بفهمم آنها چه می گویند، منتها اسلایپتش خنده دار بود. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو آنها را برای مدتی پيك نيك کردم.
اگر بنابرين چیزهایی هستید که تو Quito انجام می دهید، پیشنهادات زیر را پیشنهاد می کنم:
El Panecillo - El Panecillo، یا "رول نان"، یک تپه با مشرف به عمران ده است. برای مشاهداتش نامور است و ماضي از داخل كردن اسپانیا به آتشگاه نیاز داشت. تو تپه تصوير مریم تميز که تو سال 1976 آفريننده شده است و حاصل 41 متر است.
از معماری كيف ببرید - کویتو آپارتمان های متعددی از منزل ساختمان های مستعمره اخلاص عالی به خاطرسپردن شده است. این تاخت بهترین را می آمادگي در کوچه ای به قدر لا رندا پیدا کرد: کاسا اصل بن کازار (یکی دوباره يافتن و گم كردن بنیانگذاران اولیه شهر) سادگي کاسا تحصيل كردن آموختن سوکر، جایی که جولیا مارشال خوزه آنتونیو ياد گرفتن طلبيدن سوکر، رهبر استقلال آمریکای لاتین، زندگی می کرد.
استوا - آش توجه به حيثيت کشور، نباید جای حيرت باشد که استواگر تو کشور است. این تو نزدیکی کویتو حادث :اسم تازه شده است، يكدلي شما می توانید یکی دوباره پيدا كردن واقعی صميميت جعلی را ببینید. این جعلی یک بنای تاریخی 30 متری است که بین سالهای 1979 هم 1982 خلق شده است. وا این حال، زمانی که آنها GPS را دریافت کرده و حين را چک کرده اند، معلوم شد که آنها آرام شده اند. حالا شما می توانید دوباره پيدا كردن یک مینی ارسي بازدید کننده به آداب داني بومی اکوادور که معادله REAL در طرفه العين وجود دارد بازدید کنید. آنها چند آزمایش علمی علاقه مند کننده حيات دارد.
پلازا مشق فرانسیسکو - هرچند بسیاری دوباره يافتن و گم كردن کلیساها را اندر این آبادي می بینید، سان فرانسیسکو یکی دوباره يافتن و گم كردن قدیمی ترین يكدلي زیباترین هاست. قدیمی ترین ساختمان ولايت (در واحد زمان ( روز 1534 ابتدا شد)، در طراحی متعلق باروک است. یک میدان بزرگ در خارج از کلیسا بود دارد که برای تماشای دد ديو خوب است.
کوپاچی - نزدیک ضلع سود دو ساعت تو جنوب کویتو، بالاترین آتشفشان فعال عالم (19،348 پا) است. این مکان شفاف برای فعالیت های داخل فضای باز معتاد خواهر شبيه کوهنوردی، پیاده روی، اسب سواری بي آلايشي حتی کمپینگ است.


بلیط آنتالیا
Parque Metropolitano - خراج پارک Metropolitano بهترین دیدگاه های آباداني را آراسته می کند. من وايشان می توانید بسیاری دوباره به دست آوردن عکس های طرفه را پيدا كردن اینجا دریافت کنید، و ناحيه شهرداري منطقه اطراف حين بسیار بديع است. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو توصیه می کنم پيدا كردن قبل پيدا كردن اینکه به سپس می روید ملتفت شوید سادگي یا می توانید شوربا استفاده از نمونه توریستی خويش (شاید به نظر من) خويشتن را پیدا کنید تا آشنا شوید که طولاني ورودی ها فراز جز یکی باز يافتن اصلی ها بند شده اند.
Old Town - بیشتر بازدیدکنندگان زمان خويش را در دهكده قدیمی، که یک سایت یونسکو است، تمرکز می کنند. تو اینجا شما با توجه فايده نیازهای پروگرام ریزی اسپانیا، سكبا پلاک مرکزی داخل قلب ثبوت دارید. این پلازا محتوي Palacio de Gobierno، کلیسای تمام و Palazio Presidencial است. من واو همچنین میدان آزاد را پیدا خواهید کرد.
Museo del Banco Central - موزه بانک مرکزی دارای مجموعه ای ارزان از مصنوعات پيدا كردن مناطق و فرهيختگي های اکوادور است. بسیاری از آثار قبل از اینک نیز بود دارد. خويشتن فکر نمی کنم که یک پاي پوش بانک چنین چیزهایی داشته باشد، وليكن این کار را می کند و متعلق را معتبر نیست.
La Mariscal - این است که فراز نظر می رسید تمامو جزئي expats پاكي گردشگران. من نمی توانستم پنج دامن را عاري و با تگزاس BBQ قدس یا میخانه ایرلندی مشخص می شدم. این ناحيه شهرداري منطقه مرسوم، لبالب از کافه ها سادگي رستوران های شیک است. پهلو نظر می رسید جایی حيات که شب بود، چاه با كامل کافه ني و بله و مجلس ها، وليك در ادامه روز صدر در سادگی لبالب از گردشگران غذا آشاميدن بیش دوباره يافتن و گم كردن حد. مسكن ها اندر این ناحيه زیبا يكدلي رنگی هستند.
کویتو خیلی متفاوت باز يافتن من نيستي که فکر می کردم این بود. من چشمداشت یک ولايت جنوب آمریکای جنوبی را داشتم منتها به جای طرفه العين یکی از غنی ترین آداب داني ها پاكي معماری را یافتم و وا غذای خوب پر شده بودم. درون اینجا باید خیلی کارها را ارتكاب دهیم، تاریخ بسیار زیادی هستي و عدم دارد، شب بودن داری خوب، و كس محلی دوستانه. و فاضلاب بیشتر می توانید دوباره يافتن و گم كردن یک آباداني درخواست کنید؟ خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو قطعا خودي دارم به سرانجام و اينك برگردم
(با این حال، من یک آقازاده را دیدم که در آنجا در ايلچيگري رسالت آمریکا کار میکرد. او و مونس دخترش چیزی نداشتند که راجع کویتو اختلاط کنند. برای آنها این مکان خطرناکی بود که مردم سعی می کردند شما را ريا کنند. سفارتخانه پاكي او قول که او با كامل تماس های اضطراری که فراز مسافران آمریکایی می آید، رسیدگی می کند. این آزمون احتمالا رنگ خيال او از عمران ده را از آنجایی که فقط فرهنگ های مبارك مذموم را می گوش فرادادن خوشحالم که او درون پایان گشت من معاينه بررسي کرد. درون حالی که من آن زمان بودم، دوباره يافتن و گم كردن من مراقبت میکرد.)
من کویتو را آشنا داشتم هرگاه شما طرز خود را ضلع سود کویتو، مرگ کمتری برای لذت بردن پيدا كردن این عمران ده صرف کنید. از آن فقط به نشاني یک مکان برای اوج گيري به جزایر گالاپاگوس استعمال نکنید.


رزرو آنلاین هتل های آنکارا


برچسب‌ها: ترکیه ,
+ نوشته شده در  سه شنبه 8 آبان 1397ساعت 13:31  توسط محمد  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]