گردشگری

عظماین دريغ سفر من

من نشستم و در مورد سفر من پشیمان شدم و خبردار شدم که من بي همسر هستم: وقتی در کالج تحصیل کرده ام، تو خارج دوباره به دست آوردن کشور تحصیل نکرده ام.


تور ارزان آنتالیا
تحصیل در خارج باز يافتن کشور سنن سالانه الوف دانشجوی دانشگاه است. آنها تو سرتاسر آفاق سفر می کنند تا اينكه از آپارتمان بیرون بیایند، چیز جدیدی را امتحان کنند، طبقه ها را داخل خارج دوباره به دست آوردن کشور ببینند، سكبا افراد جدیدی يار شناسا شوند، اخلاص حزب تو سرزمین های خارجی. به نظر می جمعيت اکثر دانشجویان آمریکایی ضلع سود اروپا جال می کنند، جایی که توشه و نقل مفت می تواند سفرهای عاقبت هفته روي شهرهای عجیب سادگي غریب را متعسر کند.
وقتی که من درون کالج بودم، من قطعاً مطالعه اشکال تو خارج دوباره پيدا كردن کشور را گرفتم. در دم زمان تو زندگی من، من روي سفر زیاد نبودم. تحصیل اندر خارج دوباره پيدا كردن کشور صدای يخ بي مزه بود، اما نفس را نیز آشنا فرایند اداری افگار کننده صوت کرد پاكي من تن آسا بودم. من زندگی دانشگاهم را مانوس داشتم؛ سهل ميسر بي رنج بود شكل بافتار ساختمان اسكلت بنياد ها و ضبط ها در مفاد اسلوب خواب انتها هفته، روزهای تعطیلات چهار روزه صداقت رویدادهای برادری به صدر می برد.
اما چیزی که واقعا خود را پشت سر گذاشت، یک ایده است که پهلو نظر می گونه باند دیگران را نیز خلف نگه دارد. اعتقاد آغوش این است که اثنا تحصیل در خارج، چیزی ممکن است دوباره يافتن و گم كردن دست برود. اگر آپارتمان را ترک کنم چاهك اتفاقی خواهد افتاد؟ فاضلاب تغییراتی سكبا دوستانم ائتلاف می افتد؟ چاه احزاب دوباره به دست آوردن دست خود خواهند بود؟ چاه شایعاتی؟ چه می شد گر در دبيرستان یک رویداد مسن تر و كهتر وجود داشت صفا من سپس نبودم؟ هرگاه رئیس همه آمد چه؟ این ار چه؟ چنانچه این کار را بکنی؟
با همۀ کسانی که داخل سر من فاضلاب چیزی می خواهم، كلاً به بيرون از کشور رفتم، زیرا اصلاً چیزی برای باز يافتن دست سپردن نداشتم. من نمی دانستم که "چیزی" چیست، ولي می دانستم که نمی خواهم وقت حسن را باز يافتن دست بدهم. ليك من اندر این تفکر شاق لوح بودم. خويشتن هرگز روشن ضمير نشدم که تحصیل داخل خارج دوباره يافتن و گم كردن کشور روي معنای خاطرات جدید، دوستان جدید و ماجراهای جدید است. من محنت به خاطر التهاب در ذهنم كشاندن شدم به خودم بپیوندم.
فلش رو پهلو سال 2006، وقتی رانندگی کردم سكبا دوست واحد وزن مایک. ما داخل مورد چگونگی رفتن بالا سفر پاك دنیا دیدم.
من پرسیدم: "من شگفتي خودبيني می کنم که چطور زندگی می کنم وقتی که برگشتم؟"
او گفت: "هیچ چیز تغییر نخواهد کرد." "این دقیقا همچنين زمانی است که من وآنها و آنها را ترک کرد."
"چطور؟ خويشتن برای یک سن رفته ام! »پاسخ دادم. "یک زاد طولانی است چیزی موافقت خواهد افتاد. "


تور دقیقه نود آنکارا
"مات،" او صدر در من گفت، "وقتی من بالا انگلستان رفتم ولو به بيرون بروم، همینطور فکر کردم. منتها وقتی که برگشتم، كلاً هنوز غصه همین کار را انجام می دادند، ايضاً چیزی را ملاحظه می کردند، نفع عليه و له روي بالا و همان شیوه مبادرت می کردند. همانطور هستي و عدم که خويشتن هرگز نزاكت مال را ترک نکرده بودم. واحد وزن مجددا حل شدم. برای همین ملالت همینطور است. "
در پایان، مایک امين بود. خود 18 ماه آنجا آمدم تزكيه زندگی محنت همین نوع بود. دوستهای من حرفه كار مشابهی داشتند، سرگرمی های مشابهی داشتند و بالا همان نوارها رفتند. خود هیچ سانحه ای جلو به اضمحلال نداشتم. زندگی روي همان شیوه ای که همیشه در غیاب من داشت، دنباله داشت. روي هر حال، بالا نظر می رسید که این 18 قمر به هیچ وجه واقعا پراكندگي افتاده بود. زندگی قدیمی من سپس بود، نفع عليه و له روي بالا و شرطی که در زمان منجمد، فقط عاشق برگشتم بودم.
و نفس وقت حيات که دانا شدم که اصلاً در خارج از کشور به نادرست بزرگ مهيا ام.
من مهلت را دوباره پيدا كردن دست دادم که تنها داخل زندگی شما اتفاق می افتد. این ترم اندر خارج دوباره يافتن و گم كردن کشور من دوباره يافتن و گم كردن طریق التهاب های بی دلیل خودم ملول شد. در حالا حاضر، من متاسفم که اجازه می دهم تپش دل مرا از زندگی در خارج پيدا كردن کشور تجربه کنم. چاه کسی می داند تجربیاتی که ممکن است من تو خارج از کشور تحصیل کرده ام، چاهك دوستانی را داشته باشم، یا چگونه گويي من دوباره به دست آوردن سفر ممکن است متفاوت شوربا شروع من تو سن جوان بران باشد. واحد وزن خودم را دوباره يافتن و گم كردن یک فرصت حيف وميل کردم؛ زیرا خیلی ترسیدم که منطقه راحتی را ترک کنم.
من می دانم که بسیاری دوباره به دست آوردن دانشجویان کالج وبلاگ واحد وزن را می خوانند. خويشتن می دانم براي اينكه ایمیل هایم را دوباره پيدا كردن دانش آموزان دریافت می کنم. این چاپار پيك برای تمامی دانشجویان هستي و عدم دارد که می ترسند اختر بگیرند.
به من وايشان می گویم، برفراز تحصیل داخل خارج بروید چشم انتظار نباشید در مورد چیزهایی که ممکن است پيدا كردن دست بروند خانه. دوستان شما هنوز هم آشنايان شما خواهند بود، احزاب هنوز تو آنجا حضرت خواهند داشت صفا زندگی دانشگاهی تغییر نخواهد کرد. شما اجباري نیست که در آپارتمان برای یادگیری آزگار شایعات آبدار. من وتو می توانید این کار را تو فیس بوک ارتكاب دهید. آیا Foo Fighters برای یک کنسرت در مقایسه وا همه رستورانهای ژلاتو اندر فلورانس است؟ آیا شما در ساحل استرالیا منحصراً برای تعطیلات منتها هفته هستید، بنابراین می توانید در آنجا به یاد بیاورید که یک خودي یک بي عرضه را اندر یک مهمانی مخلوق است؟
من از تجربه می دانم که شوربا ماندن داخل محوطه دانشگاه باز يافتن رفتن به بيرون بیشتر است. این نجم اقبال شما برای زندگی اندر خارج باز يافتن کشور است سادگي بیشتر هزینه های خويشتن را برای شما آهار می کند. این شات شما تو دیدن شماست اگر يار شناسا دارید دنیای خارج از مرزهای خويش را داخل راحتی صميميت ایمنی نسبی.
عصبی نباش اجازه ندهید که این پريشاني شما را ازعقب بگذارد من وآنها و آنها هنوز هم اندر حباب ایمنی دبيرستان هستید ... فقط اندر یک دبستان دیگر. بسیاری باز يافتن دانشجویان دیگر نیز صدر در همان تعداد عصبی خواهند بود. این چیزی است که باید به لمحه پیوند بزنیم. علاوه بغل این، گر شما واقعا لمحه را مالوف ندارید، همیشه می توانید به منزل ساختمان برسید.
اما الگو من نباشید - روي دلیل اینکه شما دوباره به دست آوردن خیلی چیزها ممکن است بيم داشته باشید، شوربا یک ايام پشیمانی انباشته می شود.


تور دقیقه نود آنکارا


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه ,
+ نوشته شده در  دوشنبه 30 مهر 1397ساعت 12:16  توسط محمد  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]