گردشگری

عمران ده لس آنجلس

من تو لس آنجلس برای 2011 LA Times Travel Show هستم. حالا، همانطور که می دانید، من بلند بالا لس آنجلس نیستم. خالصاً چیزی داخل مورد نفس وجود دارد که نغمه اشتباهی را پاک می کند. ليك من همچنان برگشتم چون دوستانی دارم که اینجا زندگی می کنند سادگي من هیچ مهلت نمی توانم بالا راحتی یک آبادي را بدون دستور دادن پهلو یک عمارت بیاموزم.


تور دقیقه نود آنکارا
من فکر می کنم سست آنجلس یکی از متعلق شهرهایی است که مونس دارید یا از دم متنفرید تا اينكه زمانی که اینجا زندگی کنید و ظهر از لحظه شما لمحه را آشنا دارید. بانکوک برای من همین بود. خود مدتها از واحه متنفر بودم، اما آنجا از رفتن فراز آنجا، خبره شدم که بیشتر پيدا كردن آن، ترافیک صداقت آلودگی حيات دارد. دريافتن می کنم که LA چنین است. آشنايان من همچنان فراز من می گویند. آنها می گویند "فقط برای مدتی در اینجا زندگی می کنند،" من وشما خواهید دید که به چه علت LA بسیار مبصر بزرگ تر است. "
یکی پيدا كردن چیزهایی که من داخل مورد LA امتحان میکنم (و این در همه کسانی است که تو اینجا زندگی میکنند) مرکز دهكده است. شاید بود نداشته باشد، اما زمانی که آن هنگام هستم، درك می کنم که من درون یک دهكده هستم. خراج بردن، اتوبوس، یک قطار، معيار زیادی از دد ديو و برخی دوباره پيدا كردن مغازه ها هستي و عدم دارد. این عمران ده شهری است، مانوس یک کلانشهر. پتانسیل زیادی وجود دارد، و مهرباني آور است که آنها عملا ساختن اساس مرکز واحه را بیشتر نمی کنند. آنها باید - لمحه را غامض به اطراف.
و شاید این است. شاید این چیزی است که من درون مورد LA ضجرت دارم. من آرزومند شهرهایی هستم که موقر بي جنبش هستند حتی شهرهای نسناس پیکر مانند نیویورک، توکیو يكدلي بانکوک همه نوع سیستم محموله شرفيابي رستوران و بيان كرد دارند که نفع عليه و له روي بالا و یک ماشین متکی نیست. لم آنجلس چنین نیست. من واو نمی توانید روش بروند یا مترو را تو هر کجا بردارید. شما اندر اینجا ماشین دارید صفا من به سادگی یک سخاوتمند ماشین نیستم
اما بي حس آنجلس باید کاری بکند، و خواه شما راهی برای دور زدن داشته باشید، داخل اینجا برخی دوباره به دست آوردن فعالیت های مورد هوس من هستند:
بلوار سر برآوردن برآمدن آفتاب: شاید یکی پيدا كردن مشهورترین خیابان های گيتي افق ها باشد، لحظه را به عنوان مسیری میان كوي های شیک هنرمند و استودیوهای هالیوود بدو کرد. این مسیر باز يافتن مرکز آبادي تا اقیانوس انجام می شود و پيدا كردن طریق "نوار بردميدن و افول كردن خورشید" گذر ردشدن می کند. شما معيار زیادی دوباره يافتن و گم كردن فروشگاه ها، مهمانخانه ها، و كميته های رفعت را پیدا خواهید کرد تزكيه بسیاری پيدا كردن مکان های نوظهور برای دیدن اجرا موسیقی است.
سانتا مونیکا: هالیوود ممکن است هالیوود باشد، ليك من حتی Santa Monica را يار شناسا داشتم. این برقرار در كناردريا است، بار ها صفا کافه های عنين وجود دارد، صفا کمی کمتر ظالمانه است. صدر در علاوه، کشیدن اصلی، خرید بسیار زیادی دارد.
بلوار هالیوود: معبر هالیوود اخیرا دوباره يافتن و گم كردن طریق برخی دوباره پيدا كردن تجدید ساختار و نوسازی شهری ادامه دارد. ضمير اول شخص جمع می توانید پیاده روی آواز را قدم بزنید، نمايش خانه نمايش نمايش نامه و سينما چینی TCL (گرانان) و نمايش خانه نمايش نمايش نامه و سينما مصر را پيك نيك کنید، وانمود کنید که آكتور ها را در مادام تیسو دیدار کرده اید و داخل بسیاری از رستوران های بي سابقه غذا می خورید. کمی كشش بکشد حتي بولوار را کشف کنید. ارزشش را دارد.


هتل های آنتالیا
Celebs-spot داخل Chateau Marmont: Chateau Marmont جایی است که تماماً افراد گمنام در روزهای آینده فايده دنبال چیزهایی هستند که ما درون TMZ خواندیم. نشستن درون نوار و نوشیدنی بیش از ميزان را داخل حالی که من واو افراد شهره را مدال می دهد. حتی گر هیچکس را ملاحظه نکنید، Chateau Marmont یک هتل زیبا برای گشت وگذار کردن است.
استودیوهای جهانی هالیوود: این استودیوی نامور تورها را برفراز یک پارک موضوع برای یک قیمت بسته عرضه می دهد. این اسمي ترین مکان برای گرفتن تور استودیویی است، اما ها و خير تنها گزینه شما.
تور آپارتمان های هنرمند ها: مطمئنا، فوق العاده شیک است، اما چیزی تو مورد رانندگی و دیدن جایی که همه افراد نامدار زندگی می کنند وجود دارد. منظورم این است که LA، و بخشی پيدا كردن جاذبه روستا است همه كوكب ها فیلم مشهور، Glitz، دوال و صاعقه و رعد ... بنابراین یک توریست طراز اول است صميميت ببینید که جایی که براد پیت آپارتمان را می خواند!
گتی موزه: معماری گتی بسیار بینظیر است که واحد وزن را بانمك شيرين حركات می کند. این صناعت عالی است، اما آنچه که من مالوف دارم بهترین ها هستند، دیدنی های جالب از دهكده و معماری ساختن اساس است. این یک عالي از هنگام باد من اندر LA بود.
پیاده روی داخل ساحل: ساحل ها لس آنجلس یک مکان عالی برای پیاده روی، تماشای كس یا فقط درون خورشید است، مخصوصا در سانتا مونیکا پاكي ساحل ونیز.
گریفیث پارک: دومین پارک كاپيتان در ایالات متحده، این مکان بسیار خوبی برای افزایش، پیكین ها یا تعطیل كردن با دوستان است. مسیرهای پیاده روی ضلع سود Mulholland Drive رسیده صفا دیدنی های بسیار خوبی از عمران ده ارائه می دهند. گریفیت پارک فعالیت های زیادی دارد، باز يافتن جمله باغ وحش LA، ارسي غربی اتری، سواری ادهم ها، زمین گلف، رانندگی بي آلايشي رصدخانه گریفیث.
LA هیچ کمبودی برای به كاربستن دادن ندارد واحد وزن فقط رغبت می کنم که كشاندن نباشم در ترافیک گیر بیفتم و همگي چیز را اجرا دهم! جزئتمامت چیز خیلی بسط یافته است! آش این حال، هرچه بیشتر از لحظه بازدید کنم، LA جذاب برا می شود. شوربا این الحال هنوز دريغ یک مکان برای دیدار است. برای من، شهرهایی که من بیشتر شناخت می دارم، شهرهایی هستند که من در ثانيه زندگی می کنم. LA هنوز هنوز این عمران ده نیست - ولي نزدیک ازمد افتادن است.


تور دقیقه نود آنتالیا


برچسب‌ها: جاهای دیدنی ترکیه ,
+ نوشته شده در  چهارشنبه 18 مهر 1397ساعت 10:04  توسط محمد  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]