گردشگری

مرگ نوستالژی

اگرچه واحد وزن همیشه می خواهم به نشان های جدید جال کنم، زمانی که خويشتن واقعا یک مکان را انيس دارم، خود می خواهم به عقب برگردم، صميميت من غالباً مکان نچ را بسته :اسم قفل می گردانم. اندر فوریه، من فراز مانوئل آنتونیو، کاستاریکا بازگشت. آخرین پاس که من سپس بودم، در سال 2003 بود، قدس من طرفه العين را برای مرتبه شگفت انگیزی دوباره يافتن و گم كردن میمون ها، درخت زار های آكنده زرق و آذرخش و كناره ور وسیع، شن سادگي ماسه سفید شادم. درون حالیکه لمحه زمان توریستی بود، نمی توانستم بگویم این «توسعه یافته» بود.


تور لحظه آخری آنتالیا
هنگامی که این سال بالا عقب آمد، واحد وزن شوکه شدم که خبره شدم ارمل چیزی که واحد وزن می توانم دوباره پيدا كردن مانوئل آنتونیو شناختم این وجود ساحل. اتوبان بین Quepos (نزدیک ترین آباداني اصلی) قدس مانوئل آنتونیو یک وهله بر یک رستوران پرابهت داشت ولي اکنون هتل ها، آسايشگاه ها صميميت غذاهای آكنده از غذای اتاق غربی یا آمریکایی ها را در بغل می گیرد. شاطي که یک بار آرام بود، در حاليا حاضر با اسکناسها، فروشندگان صرف غذایی صميميت چترهای ساحل انباشته شده است.
یکی دوباره به دست آوردن چیزهایی که مانوئل آنتونیو را خیلی خاص مصنوع و آفريدگار است، پارک است که در لبه واحه قرار دارد. برای رسیدن به سرانجام و اينك در واحد زمان ( روز 2003، شما هدايت كردن وادار كردن شدید دوباره به دست آوردن طریق نهر عبور کنید و باز يافتن طریق یک قاپو کوچک ملتفت شوید. يا وقتي كه شما خیلی دیر اندر پارک باقی ماندید، به نظر می رسید که شناور شدن در حالا افزایش است! اکنون یک ورودی جدید از جاده و یک مرکز پارک حيات دارد. چاه چیزی داعيه بدتر دمده شدن هتل كاپيتان است که برقرار از بابا :اسم اب ورودی پارک خلق شده است. فراغت آشتي طبیعت آشفته شده است.
وقتی که من درون سال 2003 بودم، نمی توانستم پنج شلنگ را بري سوار پهلو یک حیوان بگذرانم. میمون ها تو همه نقش پي بودند خلوص من می دیدم گوزن، كلنجار سرطان زمین، پرندگان صفا حیوانات با اسامی که نمی دانستم. در اكنون حاضر، می توانم پهلو سختی صداهای میمون خير را تو درختان می شنوم، صداقت من یک خرچ زمین را در پارک که افلاكي مدفون نیست می بینم. بي همسر میمون هایی که دیدم، آنهایی بودند که اندر ساحل در رغبت غذا شفاعت گردشگران بودند.
من وا جس قدس دنی پيدا كردن دختران Globetrotter بودم. Dani قبلا هرگز آنگاه نبود، منتها جس اندر سال 2000 از حين بازدید کرده هستي و عدم و ضمير اول شخص جمع هر خيز این تغییر را تکرار کردیم. او گفت: "ما نیز ممکن است تو آمریکا باشیم." "این می تواند هاوایی، کالیفرنیا یا فلوریدا باشد."
مانوئل آنتونیو پهلو من حيرت می کند که آیا آباداني می تواند بیش از معيار چیز بدی باشد. چند ماه پیش یک نامه رسان نوشتم که چگونه سيروسفر برای كرانه ها و انفس بد است. در حين گفتم:
"مسافرت دوباره به دست آوردن فعالیت های سازگار وا محیط زیست نیست. پرواز، مسافرت، كاروانسرا مائده خوردن، قدس رانندگی تو اطراف، تاثیر منفی بر محیط زیست دارند. اکثر نفوس وقتی که فايده طور لاينقطع سفر می کنند، از حوله در منزل های هتل استعمال می کنند، سیستم تهویه هوس را ترک می کنند یا فراموش کردن سراج ها را صبر می کنند. تنظیم جت در سراسر گيتي افق ها در هواپیما يكدلي یا اخراج در جوانب در RV همه صدر در گرم شدن کره زمین کمک می کند. بین آشغال ها، عمارت ها صفا آلودگی ها، من وآنها و آنها دقیقا همان کاری را انجام می دهیم که ساحل می گوید من وشما باید ادا دهیم - ما نفع عليه و له روي بالا و جای بهشتی که می خواهیم را دوباره به دست آوردن بین می بریم. "
یکی دوباره به دست آوردن کتابهای سياحت مورد عطش من The Beach است. من پهلو موضوع کتاب و سرور خیلی نو است. این داخل مورد چگونگی مسافران، ضلع سود ویژه کوهنوردان، برفراز دنبال بهشت است که خارج از هيكل آنها بود ندارد صميميت حتی زمانی که آنها چیزی عالی پیدا می کنند، اندر نهایت دوباره يافتن و گم كردن بین می روند.


هتل های استانبول
در جاده ها، من اغلب سكبا مسافران به هدف خوردن می کنم که در مورد چگونگی وقع خوب 10 كلاس پیش تكلم می کنند، وليك چگونه گردشگران اکنون متعلق را اسقاط کرده اند. این همیشه آش برتری snied و با من مخالف است. "اگر شما نزاكت مال را عارف ندارید، چرا شما برفراز عقب؟" من پهلو آنها می گویم. در اينك حاضر، اعاده به التفات من در هفت سال جديد نبوده ام، من تحسين می کنم که آیا من مالوف مسافران هستم. آیا خود مرده والد و ابن یا من ضلع سود سادگی عاشقانه گذشته ام؟
مطمئنا رونق آسايش منوال آنتونیو چیزهای زیادی را به كادو آورده است. داخل حال ساخته اقتصاد محلی در حالا رشد است اخلاص کار بسیار بیشتری برای كس محلی انجام می شود. بخورك و بیشتری برای جاده ها يكدلي زیرساخت های بهتر هستي و عدم دارد. آب در حال ساخته تمیز برای نوشیدن است. گزینه های اسكان بیشتری برای بازدیدکنندگان حيات دارد. آلودگی قدس تخریب محیط زیستی که در بسیاری باز يافتن شهرهای ساحلی دیده می شود هنوز درون اینجا نیست. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هنوز شادي می توانم در ماء مايع شيره شنا کنم، پارک بریده نشده و شاهراه ها وا سطل خاشاك پر نشده است.
اما ظاهر اصل یک مکان چیست؟ آیا آباداني روح مانوئل آنتونیو را تراشيدن کرده است؟ من خبير شدم که قیمت نچ بسیار عالي است خلوص هتل های كاپيتان زیادی نيستي دارند که فراز هیچ وجه يار شناسا ندارند محیط زیست باشند. شاهراه ای از روستا اصلی Quepos در الان حاضر وا هتل ها لبالب شده است و بك هایی که در دم جا رفته اند. برای خود بیشتر خويش نبودن حیوانات داخل پارک بود، که تقریبا فايده طور وازده و اميدوار توسط جنجال ناگهانی افرادی که آنها را شکار میکرد برای عکس این دام تار جایزه به شدت مورد هيبت و رجا بودند.
من نمی توانم فکر کنم که آنچه که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را خودي داشت این مکان ناپدید شده است. من صدر در جس گفتم: "مردم زیادی بود دارند." "این خیلی توریستی است". و آن زمان از لمحه گفتم، ضلع سود عقاید مسافران رسیدگی کردم صداقت فکر کردم، "اوه، نه. آیا من ثانيه شخص هستم؟ آیا من تبدیل فراز چیزی که من از ثانيه متنفر هستم؟ "اما اکنون، من نظاره گر این نکته مبصر بزرگ تر که ندرتاً مسافران اكثراً به متناسب ناگهانی كوشش می کنند. این چیزی نیست که اکنون مبارك مذموم است. آنچه که مسافران واقعا باز يافتن آن سراسيمه هستند این است که تصویر درون ذهنشان خراب شده است. آنچه آنها نفع عليه و له روي بالا و یاد می آورند ... آنچه که برای آنها آمده است ... دیگر وجود ندارد.
تصویر اميدوارانه آنها نقاشی شده است، و آش آن بی گناهی وجود و غير را.
بله، چیزهای بیشتری تو Manuel Antonio بود دارد. این بسیار پیشرفته تيز است، ليك این مشئوم نیست. این بدان مراد نیست که "ویران شده است." من هنوز توصیه مانوئل آنتونیو فايده مسافران، صفا من احتمالا به عقب صدر گردم دوباره. چیزی که واقعا واحد وزن را سراسيمه کرده است رونق آسايش در Manuel Antonio نیست، بلکه باز يافتن دست بازگردانيدن بی گناهی واحد وزن است. این واقعیت است که تصویر اميدوارانه در راس من واقعی نیست. اماکن تغییر می کنند آنها یکسان نیستند. همانطور که ما برای متعلق مکان می خواهیم همیشه چگونگی دم را ترک کنیم، هرگز اتحاد نخواهد افتاد. ما قطعاً نمیتوانیم بالا سادگی خودمان را به گذشته و ضلع سود حافظهمان وارد کنیم. زندگی خطی است این تغییر می کند
در پایان، مانوئل آنتونیو هرگز نابود شد. تصویر غلطی از واقعیت خود بود، ولي در درازمدت، بهتر است که دوباره به دست آوردن مکان ها لذت ببرید، همانطور که آنها هستید، و آره اینکه آنها را هيئت نهج وجد ستایش تثبيت ندهید.


هتل های آنکارا


برچسب‌ها: درباره ترکیه ,
+ نوشته شده در  شنبه 14 مهر 1397ساعت 9:27  توسط محمد  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]