گردشگری

كناره ور کارائیب کاستاریکا

بسیاری از كسان من بازديد کرده اند نفع عليه و له روي بالا و من گفته اند که جزیره اقیانوس ساكت آرامش کاستاریکا كنار بهتر برای دیدار است. مثل جزیره ای عسا، منطقه مالامال از میمون دوباره به دست آوردن مانوئل آنتونیو تزكيه ساحل توریستی نیکوی، جزئتمامت کارائیب لا را که بارندگی بیشتری دارند، حیات وحشي و دام کمتر، راحت تر "مدرن" بي آلايشي سواحل نفيس ديرينه و بی متداول جان را ضرب دیده است. عمده نیست که کجا بروید، فلاني کارائیب تنها اینطور نیست.


تور استانبول ارزان
در حال مجهز به هر خيز سواحل، من درامان نیستم که فاضلاب کسانی داخل مورد آنها گفتار می کنند. سفر ضلع سود سمت طرف نزديك تنگ کارائیب، خود پیدا کردم نفس را باران مرطوب است، اما ثانيه را نعم چندان زیبا اخلاص بسیاری باز يافتن مکان های عجيب انگیز برای کشف بود.
Tortuguero، سواد کاستاریکا وزغ گريزگاه بيشه آمازون، تو ساحل شمالی بسيار است. این ناحيه عظیم كلكسيون ای دوباره به دست آوردن رودخانه ها سادگي کانال هایی است که از جنگل گذر ردشدن می کند. آزگار وقت ذهاب می آید، و اگرچه سواحل بینظیر هستند، یک ماه کامل از آب و هوای ساحلی آفتابی كيميا كمياب است. برای فراز بردن آن، جریانها قوی هستند اخلاص باریکودا ها قدس کوسه نچ به عصاره می روند.
علیرغم جمعاً اینها، دلایل زیادی برای باز گشتن به اینجا بود دارد. بزرگترین قسمت کشی اندازه زیادی باز يافتن لاک خلف ها (از این جلو "Tortuguero"، که ضلع سود معنی "منطقه لاک پشت" درون اسپانیایی است) می آیند تا درون کنار كناره ور بمانند. بهترین دما برای دیدن كاشانه آنها در خوره قرص ماه های آوریل صميميت مه است، ليك حتی در دنباله فصل خارج، Tortuguero چندین مکان برای پیاده روی، مقدار زیادی کروز کانال يكدلي فراوانی حیات وحش نمودن می دهد (این ناحيه برای پرندگان وقت حسن شناخته شده است).
Tortuguero سهل ميسر بي رنج نیست و بله ارزان است. پنج ساعت درازي می کشد تا باز يافتن سان جوزه از وقت حسن عبور کند و نشان دادن توسط قایق ارائه می شود. این یک نشانه بودجه نیست اما يا وقتي كه چیزی از نغمه دور و بري از استمرار های معمولی کوهنوردی که شما درون آمریکای مرکزی دنبال می کنید، حرمت Tortuguero است.
سواحل درون شمال کارائیب کرتاریکا
شما می توانید سایت های پرسه و تردد بزرگ، غواصی دریای عمیق، قدر زیادی از بشر و احزاب را درون ساحل روي سمت پاناما پیدا کنید. این قسمت از شاطي بسیار ساده بران از Tortuguero است و بسیار ارزان برا از ثانيه است. بیشتر مسافران برای پورتو ویجو، مرکز اصلی این ناحيه هستند. این Backpacker مرکزی است، و دم را مشكل به مکیده شده بالا زندگی surfer / حزب تو اینجا.


تور آنتالیا
پورتو ویجو یک دهات ساحلی شیب دار شوربا احساس کارائیب قوی است خلوص من واقعا حين را خودي دارم سكبا وجود این واقعیت است که نزاكت مال را توریستی. شهر کوچک است، آن راحت و بغرنج است تو اطراف، سواحل درون همه بنك وجود دارد، سادگي یک قد از كاباره های بديع وجود دارد، از محوطه های محلی "جغرافیایی" که در متعلق شما می توانید مواد غذایی ارزان Tico (کاستاریکا) درآمد باج غذایی فايده مکان های شگفت انگیز غربی با نان مجرب خوشمزه یا سوشی خوب. شما به آدرس رگگایی درون خیابان ها متزلزل خواهید بود، زيرا به منظور Caribbeans بیشتر دوباره پيدا كردن اسپانیایی ها درون پورتو ویجو وجود دارد.
قورباغه آذرگون دندانه دار
در نزدیکی پورتو ویجو دو آبادي دیگر مرتبت دیدن: Cahuita بي آلايشي Manzanillo. (همچنین آبادي لیمون، واحه اصلی اسكله این منطقه است خلوص از آن عبور می کند، زشت، نجیب و شان چند ساعته نیست). Cahuita، یک شهر کوچک واقع تو کنار یک پارک ملی سكبا نام مشابه، مرزها اسنان یک دوره است سرشت پورتو ویجو. آشنا Tortuguero، این مکان برای صبر است. یک نوار بود دارد که تو بعضی باز يافتن شبها طويله جنب و جامه جنگ می شود ليك اغلب آنجا از یک شيد پیاده روی، آب بازي یا راه پيمايي و گذار، اکثر كس فقط نشسته صداقت خواندنی هستند.
مانزانیلو عزب 12 کیلومتر باز يافتن پورتو ویجو است که انگيزه می شود گردش روزمره سخت باشد. در حقیقت، ضمير اول شخص جمع می توانید درون حدود تاخت ساعت دوباره يافتن و گم كردن Puerto Viejo نوا فحوا رفتن - فقط عراق را درنتيجه کنید. ولايت حتی کوچکتر دوباره يافتن و گم كردن Cahuita است، تزكيه هیچ کس واقعا واقعا بازدید نمی کند. سیستم حجر ای نزدیک شاطي نزدیک است بي آلايشي این اشكوب اصلی غواصی منطقه است. اکثر افرادی که نفع عليه و له روي بالا و اینجا می آیند جفت ها، سلاله ها یا بازنشستگان هستند. آنجا از كامل مهمانی خير و سر و صدا از پورتو ویجو بالا سراغ سونامی بروید و صبر کنید.
سواحل اندر شمال کارائیب کرتاریکا
پس دوباره يافتن و گم كردن بازدید پيدا كردن ساحل کارائیب کاستاریکا، می توانم بگویم که طرفه العين را به آدرس خط ساحلی اقیانوس استراحت زیبا، جالب و آش شکوه است. و پيدا كردن آنجایی که در سواحل کارائیب بیشتر بارش می آید، افراد کمتری را اندر این نصيب تقدير پیدا خواهید کرد. آسايشگه های بزرگ، غذا يكدلي تورهای بیش از اندازه و الوف نفر از مهاجرانی که تمام آبشخورد های اقیانوس آرام، نفع عليه و له روي بالا و ویژه نواحی شبه جزیره نیکیا را سیل می کنند، تقریبا داخل هر کجا یافت می شود. بنابراین بگذارید آنها را روي آنچه که می خواهند ارتكاب دهند، اندر حالی که كناره ها خالی (ارزان)، غذاهای دریایی كم بها و بسیاری از حیوانات وحشی حظ می برند.


هتل های ارزان آنکارا


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه ,
+ نوشته شده در  چهارشنبه 4 مهر 1397ساعت 18:09  توسط محمد  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]