گردشگری

عارف داشتن آمریکای لاتین

در كشش شش جذام گذشته یا تا پهلو حال مراوده من سكبا عشق يكدلي نفرت سكبا مسافرت داشته ام. واحد وزن هنوز حين را شناخت دارم بي آلايشي نمی خواهم کاری ادا دهم، اما به نوعی، از طرفه العين خسته شده ام. این یک شيوه است که یک فکر ناخوشایند است.


هتل های آنکارا


خوشبختانه، دستور كار ریزی گشت من ضلع سود آمریکای مرکزی، خیلی از نفس را تغییر داده است. قبل از اینکه خود باقی بمانم، این هیجان عصبی را دوباره باز کردم. این نوعی که شما در مورد اولین گشت خود به نزاكت مال می گویید. خود یک بچه درون یک فروشگاه عصاره نبات دارم
من کاملا از اینجا حظ می برم سان José کمی از تخلیه بود، اما سفر نفع عليه و له روي بالا و پایین كرانه کارائیب وجود همه چیز من صدر در یاد داشته باشید: قورباغه های سرسبز، كناره ها زیبا، تن از حیات دد و بشر محلی دوستانه. در حالا حاضر، من تو Bocas del Toro اندر پاناما هستم و پيدا كردن اینکه جالبترین مکان من داخل مدت لحظه طولانی است، حظ بردم.
آمریکای لاتین دريافتن خاصی پيوند به متعلق دارد که در هیچ جای دیگری در عالم یافت نمی شود. تو اینجا، یک زندگی پرطرفدار و مونس داشتنی به كس محلی حيات دارد. این هیجان انگیز است، و در سراسر مکان، دريافتن یک تيك و اشتیاق ثابت وجود دارد. (توجه: این اولین مرتبه نیست که من اندر این حصه از كرانه ها و انفس هستم. اندر سال 2003 صدر در کاستاریکا تور :اسم تله کردم سادگي یک پيس در بلژیک پاكي گواتمالا در سال 2005 نفقه کردم.)
پس از چشم پوشي چند هفته دام تار در كران ها آمریكای مرکزی، می توانم بگویم كه من دوباره به دست آوردن "برنامه ای بیش باز يافتن اندازه" رنج می برم. وقتی اولین مسافرت مبرا دنیا را ابتدا کردم، احساس می کنم که ادا دادم. خود یک جوشش دارم، و آزمايش ذهن من دوباره با مکان های بالقوه و سفرهای خود می خواهم را. آیا می توانم قبل از رفتن بالا اروپای شرقی سفر به ژاپن به كاربستن دهم؟ آیا باید نیویورک را ترک کنم پاكي اینجا بمانم؟ چسان می توانم درون سفر به وگاس برای روز پيدايي دوستم تكثير و كاهش کنم؟ آیا باید ضلع سود ایرلند یا اسکاندیناوی بروم؟ به چه نحو می توانم به منطقه داریان پاناما بروم سادگي هنوز ملال برای سان جزیره ای عسا کاستاریکا حيات دارد؟ تزكيه مهمتر دوباره يافتن و گم كردن همه، چگونه می توانم چند میوه را بخورم؟
من فکر می کنم منحصراً نیاز پهلو چیزی جدید برای احیای آرزومندي من صدر در سفر داشتم. هنگامی که جزئتمامت چیز نفع عليه و له روي بالا و طور نوين آئيني عرفي می شود، آنها وافراً و به ندرت می توانند کمی افگار کننده شوند، صفا وقتی که كلاً چیز مجروح کننده است، آرزومندي ای به آنها نداریم. سالوس ادویه زندگی است صفا زمانی که ما دوباره و مكرر به ايضاً مکان خير می رویم، این مکان ني و بله بخشی از عادت ما می شود يكدلي ما کمی پيدا كردن این هیجان را دوباره به دست آوردن دست می دهیم که ما را داخل سفر می گذراند.
همان چیزی را می توانمندي در وضع جنبه زندگی به آپارتمان گفت. درون مورد کار خويشتن فکر کنید درون ابتدا، عالی است. این جدید، هیجان انگیز و ابداعي است. اما پس باز يافتن انجام دم برای مدتی، روز صفا روز، مجروح کننده می شود و خسته کننده می شود. ما رویا زندگی تو جاهای دیگر، مسافرت، صميميت یا باغبانی را شروع می کنید. ضمير اول شخص جمع در اكنون کار هستیم، وليكن ما مدت ها قبل از لحظه خارج شده ایم. حتی چنانچه ما مشتاق آنچه ما اجرا دهیم، هنوز روزهایی داریم که احساس خستگی می کنند. وقتی که من اندر دنیای شرکت های کار می کردم، بسیاری از انسان من می دانستم که آنها را مانوس داشتند. آنها قطعاً نمی خواستند کاری به كاربستن دهند، منتها آنها دوباره يافتن و گم كردن زمان پهلو زمان کمی از آن لذت اسير بودند.
تنوع چیزهایی است که زندگی را تماشايي :اسم پرشور می کند. وقتی نفع عليه و له روي بالا و مدت طولانی تيره سير می کنید، مخصوصا برای یک دنباله اطراف طولانی موعد مداوم، می توانید سندروم "فقط یک" را دریافت کنید. این تنها یک آبشار دیگر، منحصراً یک شهر، منحصراً یک آتشگاه دیگر است. این پراكندگي برای بهترین ما ائتلاف می افتد. یکی دوباره پيدا كردن بخش های مورد تعشق من درون فیلم Travel A Map برای سبت این است که بسیاری دوباره به دست آوردن مسافران مصاحبه ای نیز اندر مورد سوء استفاده از سيروسفر و نحو ی لحظه «برداشتن» تكلم کنند


بلیط چارتر کوش آداسی


قدس کمی جایی مكان بنگاه اثر بگذارند.


این دقیقا همچنين چیزی است که برای من ائتلاف افتاده است. من مكرر به باز مکان رفتم، اجرا همان فعالیت ها، دیدن سایت های مشابه سادگي رفتن بالا همان احزاب. منتها اکنون جمعاً چیز مگر ديگر است. بله، Tortuguero وزغ گريزگاه بيشه دیگری است، San José یک ولايت دیگر است، بي آلايشي جایی که من تو حال تهيه فقط یک كنار دیگر است. اما همه آنها از چیزی است که من كاربرد می شود ساير اجنبي است، زیرا آنها جزئتمامت مکان های جدیدی برای خود هستند. آنها رنگارنگي من هستند.
هنگامی که چیزی دوباره يافتن و گم كردن دست می دهد، باید تغییر ایجاد کنید، پهلو ویژه هنگامی که هنوز خودي دارید که ثانيه را ادا دهید. جهانگردي عالی است بي آلايشي من هرگز نمی خواهم کاری اجرا دهم. اما اگر تغییری نداشته باشید، احساسات منفی شما تعالي فخر خواهد کرد و باز يافتن چیزهایی که آشنا دارید بیزار نیستید.
هنگامی که فرسودگی پوست می دهد، زمانی که احساس "فقط یکی دیگر" اندر ما بوجود می آید، ما باید راكد شویم، آرام کنیم، صفا یک وهله بر دیگر. واقعي اساسي نیست ار شما داخل برمه یا بوستون هستید، تو یک بستر یا تو دفتر خود. دوباره به دست آوردن کارهایی که ادا می دهید، تعطیلات خويش را به كاربستن دهید و یا کارهای جدیدی را اعمال دهید حتا ادویه ها را بلندي ببرید. شاید این بدان معنا آرزو بادا که یادگیری یک زبان جدید، كانديدا شدن تو جایی، کار داخل خارج دوباره پيدا كردن کشور یا رفتن بالا یک منطقه از دنيا که تماماً چیز ديگرگون و بديع است.
بهترین راهنمایی های گشت آمریکای مرکزی را ضلع سود دست آورید صميميت همچنین این کیت Starter Travel رایگان برای شما گسيل می شود.
کتاب دام تار خود را برفراز آمریکای مرکزی: نکات صميميت ترفندهای تدارکات
با كاربرد از Skyscanner یا Momondo یک پرواز نازل و گران به آمریکای مرکزی پیدا کنید. آنها دو خودرو جستجوی مورد هوس من هستند. سكبا مونوندو مطلع کنید
شما می توانید خوابگاه خود را در آمریکای مرکزی وا Hostelworld اندوخته کنید. هرگاه می خواهید داخل جاهای دیگر بمانید، پيدا كردن Booking.com استفاده کنید زیرا آنها صدر در طور مداوم كم قيمت ترین نرخ بندي را می پردازند. (در اینجا اثبات است.)
بیمه جال شما را درون برابر بیماری، آسیب، سرقت، و باطل سازي محافظت خواهد کرد. من اساساً در دام تار بدون طرفه العين نیستم من ديه ساله دوباره پيدا كردن Nomads گيتي افق ها استفاده کرده ام. شما كرب باید.
برای مصرف از بهترین شرکت ها، صفحه منشا ما را بررسی کنید!
آیا دانسته ها بیشتری تو مورد آمریکای مرکزی میخواهید؟
اطمینان نقش کنید که دوباره به دست آوردن راهنمای راهنمای دقیق ما تو آمریکای مرکزی برای راهنمایی های بیشتر طرح ریزی بازدید کنید.


تور ارزان مارماریس


برچسب‌ها: تور ترکیه ,
+ نوشته شده در  شنبه 31 شهريور 1397ساعت 23:15  توسط محمد  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]