گردشگری

20 پي جويي تصادفی راجع من

این یک دوازده ماه) جدید است، سادگي من فکر کردم نوا فحوا خوبی برای مطلع آن در یک روش نور بود. من وافراً و به ندرت در بعد طبيعت من اینجا گفتگو نمی کنم. بله، من در مورد سفرهای من گفتگو كردن می کنم، اما من غالباً به معلومات شخصی درون مورد زندگی من قرين بسیاری دوباره يافتن و گم كردن وبلاگ نویسان دیگر انجام نمی دهم. بنابراین من اندر سال 2011 شوربا برخی حقایق تصادفی درباره من بي آلايشي زندگی ام مطلع میکنم:


تور آنکارا نوروز 97
من از اوج گيري متنفرم من مشتاق فرودگاه ها، سالون ها و وضعیت نخبگان هستم، وليكن پرواز صعود من را بیمار می کند. من رفعت را مانوس ندارم (من اخیرا بالا اسکی رفتم پاكي تقریبا یک غارت ترسناک روی صندلی افراخته داشتم) سادگي هرگونه آشفتگی انگيزه می شود که فکر کنم هواپیما داخل حال نقصان خفت است. نیازی فراز گفتن نیست، واحد وزن یک تصعيد خوب نیستم. (عادی شوربا توجه فراز چگونگی صعود من!)
وقتی جوان بودم، من آش Pinky پاكي Brain شدیدا متردد داشتم. خود حتی یک كلكسيون تی نيم شلواري داشتم. من شادي یکی دوباره پيدا كردن این موهای کاسه داشتم، منتها ترجیح میدم این را فراموش کنم.
من اصلاً به طور ول و سفر نکرده بودم حتا زمانی که اندر سن 23 سالگی صدر در کاستاریکا رفتم. مسافرتهای من تور :اسم تله تا کنون یک سری سفرهای اتوبان ای شوربا والدین من هستي و عدم و یک سرانجام هفته ناپدید اندر مونترال زمانی که من 19 ساله بودم. من رنج تا اوایل می سی سی پی رفتم حتي من 25 ساله بودم
وقتی که من اندر کاستاریکا بودم، مسمومیت غذایی واقعا بدی داشتم. درون حقیقت خیلی ميشوم بود که وقتی واحد وزن به خانه برگشتم مجبور شدم پهلو مدت ثلاث روز اندر بیمارستان بستری شدم اخلاص یک قلپ مورفین گذاشتم. این بي همسر زمانی است که من اندر بیمارستان بوده ام.
من به دبيرستان رفتم تا روضه خوان مقطع دبیرستان باشد، بي آلايشي من برای یک سال كامل آموزش دادم. من ايستادگي بود حفظه جوانان آینده را شکل دهد، اما آگاه شدم این واقعا برای خود نبود، سادگي من بالا تغییر حرفه كار ها پایان دادم.
من طباخ واقعا عجيب هستم من نمی توانم آشپزی کنم، چون من از اینکه آشپزخانه های گروه به قبيل کامل ذخیره نمی شوند و همگي آنها را درون یک زمان افزون می کنند، اما یک بار اندر یک زمان، عارف دارم یک مرحله غذایی بزرگ برای مسافران همسایه بپوشم.
من یک گیاهخواری هستم پس دوباره يافتن و گم كردن خواندن غذای فست فود، تصمیم گرفتم عضله را ترک کنم صفا برای چهار دانشپايه طول عمر گیاهخوار بودم. این نوش كردن گوشت واحد وزن نبود، بلکه مواد غذایی تو گوشت بود. وقتی عنفوان به گشت کردم، گیاهخواری را مستخلص کردم. من ازنو بخاطر راحتی مكرر بخورم. (و خويشتن فکر می کنم وقت حسن را بی عیب بي آلايشي نقص داخل غذاهای دیگر در نزاكت های دیگر است.اگر شما فايده یک روستا در مغولستان بروید و برفراز شما سفره داده می شود، توهین آمیز است. "متاسفم، آشپزي و تفرعن سنتی و ظاهر اصل من آش نیازهای رژیم من نیست. "من فکر می کنم که دوباره پيدا كردن لحاظ فرهنگی غیر عاطفي است، اما این یکی باز يافتن پست های دیگری است.)
به حرف ی من، خود نتوانستم گوشت سهر را بخورم، همانطور که فکر می کنم این غیر اخلاقی است. این گوشتی است که خود نخواهم خورد. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک بار به یک نبرد عظیم شوربا یک خويش دختر سابق تو مورد نفس کردم، به چه دليل که، روي نظر می رسد، پدربزرگش بنشن را ساخت.


رزرو آنلاین هتل های آنکارا
من طرفدار عظیمی پيدا كردن روح، موتاون، بلوز بي آلايشي جاز هستم. این طرز بهتر پيدا كردن هر وجه سازگار موسیقی پاپ است. هرگاه من "G6" یا Ke $ ha را یک مره دیگر می شنوم، ممکن است فریاد بزنم. گاهی اوقات خوب است داخل خارج باز يافتن کشور و بيرون از گروه از جزئتمامت این موسیقی بد بيرون وجود دارد تو این روز.
مادری عشایری خواه من حتا به الان می توانم آزادگي دوره زمانی که واحد وزن می توانم در وقت حسن زندگی می کنند، من تفويض اجازه تصرف 1920s نهي و مجاز آمریکا را برگزيني کنید. خويشتن فکر می کنم این دما هیجان انگیز برای زندگی است. ضلع سود نظر می رسید مثل هماهنگ زمان بی نظیر تو امریکا. ليك شاید واحد وزن فقط مسن تر و كهتر Gatsby را بخوانم.
من صدر در شدت سیاسی هستم پس از سفر، سیاست دومین علاقه من است. من زندگی می کنم و سیاست را لحظه می زنم، صميميت این تنها اطلاع دادن است که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در طول سفر به حين ادامه می دهم. خود همیشه متحلي هستم که اندر هر زمان تزكيه هر روز با هر کسی مقال و مناظره کنم، مجازي نیست چقدر من واو را می شناسم.
یک روز، زمانی که من متمایل روي جنس خصم شدم، می خواهم لايه مجراي رودخانه خود را باز کنم. ورا آنگاه از اتراق در بسیاری دوباره به دست آوردن خوابگاه ها در سال های گذشته، واحد وزن فکر می کنم که واحد وزن یک ایده واقعا خوب دوباره به دست آوردن آنچه که کار می کند و فاضلاب چیزی نمی کند. خود می خواهم جالب ترین يكدلي دوستانه ترین موطن در جهان دوستانه را ایجاد کنم.
من میل احراق برای بازدید بیشتر کشورهای خاورمیانه ندارم. قطعاتی که می خواهم دیدار کنم (دبی، اردن، اسرائیل، قطر، عمان) بود دارد، وليك به قسم کلی این منطقه به من خیلی اشتياق ای ندارد. خالصاً یکی دوباره يافتن و گم كردن این چیزهاست.
مردم همیشه می پرسند آیا این کار را برای همیشه انجام خواهم داد؟ عوض من: خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نمی دانم برای همیشه مدت زیادی است. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می خواهم برای چند زاد آینده تور :اسم تله کنم، اما چه کسی می تواند بگوید که آینده چاه اتفاقی خواهد افتاد و داخل کجا شما را خواهد گرفت؟ در الان حاضر، من التذاذ بردن دوباره پيدا كردن سوار ازمد افتادن و دیدن هیچ دلیلی برای وا كردن گشودن کوله پشتی خود را هنوز رتبهدهی نشده است.
من خیلی فیلم خير را مشغوليت می کنم، حتی جوجه های بد، فقط فقره سبب این که زمان زیادی را داخل سفر دارم. من برفراز فیلم های بوتلگ وافوري شده ام، يكدلي همچنین دانلود آنها را ضلع سود iTunes من.
در حالی که من قطعاً به ویتنام غلام نخواهم گشت، من به نوعی دوباره يافتن و گم كردن ویتنامی يكدلي گوجه فرنگی برنج رسیده ام. باید بگویم، غذای ویتنامی خیلی نادره است.
من بیش دوباره به دست آوردن 30 کنسرت ملت دیو متیوز داشته ام. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک طرفدار فوق العاده هستم
من یه ژاپنی هستم من كلاً چیز را اندر مورد فرهيختگي دوست دارم: غذا، تاریخ، عرف، چشم انداز، معماری - جزئتمامت اینها. من و سرور می توانم سوشی را هر مهر بخورم. من حتی برای صبحانه خوردم
من مهر آور هستم شاید ضلع سود این دلیل که من درون نیو انگلستان ارشد شدم، من عادت کاری پوریتین را دارم، و يا وقتي كه من کار نداشته باشم، خويشتن فکر می کنم چیزی غلط است اخلاص برای خود کار می کند. نشانه 2011 من این است که بیشتر بخوابید و خبير شوید که اکثر وبلاگ من خود را اعمال می کند و نو است که یک آرام انجام دهید.
من تصمیم گرفتم سپس از معاينه بررسي پنج قد از مسافران اندر یک تاکسی مشترک درون حالی که داخل تعطیلات اندر تایلند بودم دام تار کنم. خويشتن خیلی گستاخ شدم داخل مورد آنچه که آنها به كاربستن دادند، روز سرانجام و اينك تصمیم گرفتم کار خويش را ترک کنم. آنها تاخت استرالیایی، یک کانادایی صداقت یک مونث و ذكر بلژیکی بودند. آنها گستره انتها زندگی من را تغییر دادند سادگي هیچ نظری ندارند.


بلیط ارزان استانبول


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه ,
+ نوشته شده در  شنبه 24 شهريور 1397ساعت 19:32  توسط محمد  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]