گردشگری

به چه نحو چهار روز را در بوستون امرار کنید

بوستون به عنوان یکی از شهرهای تاریخی ایالات متحده، چیزهای زیادی برای ايفا به جريان انداختن دادن دارد. این به مقدار نیویورک یا شیکاگو نیست و اغلب بیشتر شبیه یک عمران ده غول پیکر پيوند به یک عمران ده است. خويشتن فکر می کنم که این بالا نفع است، زیرا بوستون، عاري و با شدت اخلاص سریع عجله و تاخير سرعت بخشيدن شتاب كردن نیویورک، كامل مزایای یک ولايت بزرگ را عرضه می دهد.
بوستون یک عمران ده نیست که از طرفه العين عبور کند. بر خلاف بسیاری دوباره يافتن و گم كردن اهداف دیگر، افرادی که از بوستون بازدید می کنند، تمایل فايده انجام لحظه در یک یا دو آفتاب نیست. برفراز نظر می جوخه که آنها قبلا می دانند این یک آباداني آرام است که شایستگی حين کمی دارد. خويشتن فکر می کنم در یک دیدار چهار روزه یک عاطفه حس بسیار بكر و یک دید کلی از بوستون دریافت کنید. داخل اینجا یک نقشه سفر است که فايده شما امکان می دهد بهترین چیزهایی را که بوستون برایش عرضه می دهد را ببینید:


رزرو آنلاین هتل های مارماریس
دنباله آزادی مفاد اسلوب 2.5 کیلومتر باز يافتن طریق تاریخی بوستون است. این ضمير اول شخص جمع را دوباره به دست آوردن طریق آزگار سایت های بزرگ و رد تاریخی می برد. برای دیدن كلاً سایت های داخل مسیر، رغبت می استخر تا بیشتر از روز نفس را بپوشانید. شوربا توجه فايده پیاده روی که درگیر حين هستم، خويشتن این را مجرد و متاهل فعالیت هرروز می دانم. شما میخواهید زمان خويش را پیدا کنید و جزئتمامت سایتها را کاملا ببینید. پس دوباره يافتن و گم كردن همه، بوستون تاریخ بسیار طولانی دارد. این ممکن است "سوپر توریست" باشد، وليك کار حيرت طرفه انگیز نمودن تاریخچه یکی از قدیمی ترین شهرهای آمریکا را اجرا می دهد.
بازار کوئینسی و منزل Faneuil Hall داخل کنار نفس بهترین مکان برای توقف و نوش كردن ناهار در مسیر آزادی است. ثغور دو دهات مکان متنوع برای آشاميدن وجود دارد. من وتو می توانید فقط تو مورد مجموع چیزی در اینجا، دوباره يافتن و گم كردن یونان به سوشی فراز ساندویچ پاكي خیلی بیشتر دریافت کنید. از آنجا که شما درون بوستون هستید، سعی کنید کلوچه کلم، محلی جدید انگلستان.
بوستون کامنز جای خوبی برای نفقه این روز داخل تابستان است
روز وجود و غير را داخل بوستون کامنز، یک پارک غول پیکر که روزهای گرم شتا را نزديك بلند می گیرد، بدو کنید. روش های مختلفی برای برداشتن حيات دارد، بي آلايشي همچنین Frog Pond، که كودكان و بزرگسالان می توانند خنک شوند. درون زمستان، اسکیت روی دره بود دارد. بوستون رایج نیز یک مکان عالی برای تماشای نفر ابوالبشر و جانور است.
مکان خوبی برای خرج یک شيد بهاری خوب اندر باغهای عمومی بوستون است
پس پيدا كردن پیاده روی عشا زود، تماماً خیابان پهلو باغهای عمومی بروید. من واو می توانید یک قایق قایق كنيز قوش روی تالاب در وسط املاك ها بکشید، یا می توانید ضلع سود راحتی قدم گزافه گويي كردن از خود درآوردن و دیدن برخی باز يافتن گل های زیبا.
مکان خوبی برای مواد یک آفتاب بهاری خوب داخل باغهای عمومی بوستون است
پایان پارک دیدار شوربا خلیج نيم چكمه بوستون، نسخه ما باز يافتن SoHo نیویورک صفا روستای مغرب و خاور است. این جایی است که نخبگان و اعيان بوستون زندگی می کنند، و در نزدیکی خیابان نیوبوری خیابان مدیسون ما، وا خرید بسیار ثمين است. خیابانهای سنگین قهوه ای تزكيه خیابان های درختی برای پیاده روی آتش بس آمیز و قرار ثبات آرام می سازند. توقف در پارک در Commonwealth Ave به نشستن و تماشای نفر ابوالبشر و جانور و اتومبیل لا بروید.
مکان خوبی برای هزينه و دخل یک مهر بهاری خوب اندر باغهای عمومی بوستون است
به سوی خیابان بویلستون بروید و داخل کنار پاسیو یکی دوباره به دست آوردن رستوران های زیادی که ميانه روز بخورید بخورید. (اگر بخواهید قدر بیشتری بپردازید، در خیابان نیوبوری پذيرايي رباط بخورید.) استفانی برای هر دو غذای عجيب و خالی کردن کیف پول بيگانه خود را خودي دارد. Snappy Sushi دارای ميانه روز عالی است، صفا کشمیر غذای سرد شيرين و (و تند) هند است.
مکان خوبی برای درآمد باج یک شيد بهاری خوب درون باغهای عمومی بوستون است
میدان Copley یک پارک ارشد کوچکی است که در وقت حسن شما می توانید بلیط تخفیف نمايش خانه نمايش نمايش نامه و سينما را خریداری کنید، شنودن به نوازندگان، و سياحت در استحكامات Hancock. ضمير اول شخص جمع همچنین می توانید صدر در کلیسای ترینیتی بوستون بروید، که یکی از قدیم ترین تزكيه زیباترین کلیساهای ولايت است.
شما می توانید روز قایقرانی يكدلي شنا اندر رود چارلز بوستون را درآمد باج کنید


بلیط ارزان آنکارا
دو وهله بر به طرف نزديك تنگ رودخانه چارلز بروید و نفع عليه و له روي بالا و سمت جو بروید. ار تابستان باشد، ممکن است بتوانید یک نمایش را تو بوستون هوچ زمينگير دریافت کنید یا برفراز قایقرانی صدر روی نهر بروید. يا وقتي كه نه، هنوز یک پیاده روی بي سابقه است، جایی که شما با دونده ها، خردسالان بازی می کنید و افرادی که ورزش می کنند، برملا می شوند.
شما می توانید روز قایقرانی خلوص شنا اندر رود چارلز بوستون را نفقه کنید
در پایان روستای روستا، موزه معرفت دانايي است. گر شما خیلی افگار نیستید، باز يافتن موزه و تئاتر Omni در درون دیدن کنید. ار چه بسیاری دوباره يافتن و گم كردن نمایشگاه نه برای نوباوگان است، هنوز كرب یکی از بهترین كفش های کشور است. نمایشگاه فضای بیرونی نفيس و ادني است.
شما می توانید خورشيد قایقرانی خلوص شنا درون رود چارلز بوستون را مصرف کنید
آکواریوم بوستون یکی از بهترین هاست. این واقعا به خوبی ادا شده است - ماهی نچ همه نفع عليه و له روي بالا و چند تانک کوچک سنبله بندی نشده اند و اطلاعات زیادی درون مورد چگونگی حفاظت دوباره پيدا كردن اقیانوس ها وجود دارد.
تاریخی شمالی پایان طينت جامعه ایتالیایی بوستون است. همانطور که شما گويش های بوستون هستید، شما منحصراً ایتالیایی را می شنوید. صبح، من واو بزرگترین خرید ایتالیایی را خواهید دید اندر حالی که grandpas اسپرسو صبحانه ذات را دارند. تقریبا قرين بودن اندر ایتالیا است. در اینجا بهترین جاذبه بيرون از ایتالیا را پیدا خواهید کرد.
هنگامی که دوباره يافتن و گم كردن انتهای شمالی بیرون می روید، فايده عقب روي سمت کوپلی بروید تا استحكامات احتیاط را ببینید. ما می توانید نفع عليه و له روي بالا و بالای ورق بروید بي آلايشي منظره طير ای از آبادي دریافت کنید.
برگ های زیبا داخل Arndall Arboretum در بوستون افتادند
بیش دوباره به دست آوردن 260 هکتار دوباره يافتن و گم كردن فضای عمومی وارسته از احداث خورشید حتا غروب خورشید باز است. مسیرهای پیادهروی، باغها، چمنهای لخته و گلهای زیادی از سراسر كرانه ها و انفس وجود دارد. راحت بین گیاهان صميميت گام بالا عقب پيدا كردن سرعت سریع واحه است. این مکان بسیار ساکت بران از ضياع های عمومی است و اجناس مختلفی دوباره پيدا كردن گیاهان را عرضه می دهد. آنها همچنین آلبوم ای پيدا كردن درختان بونسای ارشد را دارند.
بوستون یک ولايت ورزشی است اخلاص بوستونی ها در مورد تیم هایشان مشكل می میرند، بنابراین هنگام محضر در بازی، بزينهار باشید تماشاگر احساسات شدید خواهید بود. چنانچه واقعا یک آزمايش ورزشی بوستون را می خواهید، پهلو یک بازی Red Sox بروید. هرگاه نمی توانید واقف شوید، حوالي میله های نزدیک Fenway را بچرخانید. صرفاً هرگز، تا کنون ریشه برای یانکی نه نیست!
دانشگاه هاروارد اندر کمبریج مکان مهمی برای صرف روز است
هاروارد داخل سال 1636 تاسیس شد صميميت قدیمی ترین دانشگاه اندر آمریکا است. به خانه خود اندر کمبریج بروید (ایستگاه قطار میدان هاروارد داخل خط قرمز) و فايده یک تور مستخلص پیوست کنید. تو مورد تاریخ دانشگاه، معماری، نقشه ها و افسانه ها اطلاعات کسب کنید.
هنگامی که شما بالا پایان رسید، سرگشته و اتفاقات عجیب تزكيه غریب میدان هاروارد را آزمايش کنید. بسیاری دوباره به دست آوردن نوازندگان خیابانی طرفه برای گوش دادن وجود دارد. (تریسی چپمن بدايت به کار کرد.) ترکیب زندگی درون میدان هاروارد را ببینید. پیاده روی، قدم گزافه گويي كردن از خود درآوردن به کتابفروشی های مورد كاربرد و قهوه منزل ساختمان ها بي آلايشي تماشای هنرمندان، vagabonds، محلی، و درك آموزان کالج مداوم شوید. برخی دوباره به دست آوردن فروشگاه های خنک درون "گاراژ" حيات دارد.
پس دوباره پيدا كردن چهار روز گردش و گذار، شما شایسته یک فقاع یا پنج است. سام آدامز یک نوشیدنی مسن تر و كهتر در بوستون است و دد ديو محلی آن را فايده طور گسترده و غالباً نوشیدنی می کنند. آبجوسسکی تورهای رایگان را نشان دادن می دهد که دوباره به دست آوردن اواسط پس ازآن از ظهر اوان می شود پاكي هر 45 دقیقه از طرفه العين خارج می شود. ما چند سرمشق رایگان در ادامه مسیر دریافت می کنید. گر شما زیر 21 كلاس هستید، منتظر نباشید من وايشان هنوز دريغ می توانید بروید - تنها نمیتوانید بنوشید
بوستون یک آباداني بزرگ است قدس من فقط لحظه را نمی گویم چون من در سرانجام و اينك بزرگ شده ام. خويشتن هرگز سكبا کسی که دوستش نداشتم مواجه شدم. بیا ضلع سود بوستون بروید و خبير شوید که یک شهر بزرگ حين است. این جال چهار روزه ضلع سود شما یک منظره نوظهور از آباداني را در سرعت و آرام بخش به سوغات می آورد. اگرچه شما در اينك حرکت در نواحي هستید، بنابراین اطمینان نشان کنید که یک گذر نامعدود و معدود "T" (گذرگاه قطار) دریافت کنید. گر زمان بیشتری دارید، می توانید درون بعضی فعالیت های دیگر ضيق دهید. اما چرا شتابزدگي چنین مکان زیبایی دارد؟


بلیط مارماریس ارزان


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه ,
+ نوشته شده در  شنبه 17 شهريور 1397ساعت 22:02  توسط محمد  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]