گردشگری

بيرون شدن باز يافتن منطقه راحتی شما

من یک کوله پشتی دوباره يافتن و گم كردن طریق و دوباره پيدا كردن طریق وقتی که در جاده زندگی می کنم، من مفت زندگی می کنم، من تو خوابگاه ها باقی می ماند، بیشتر غذاهای خودم را آشپزي می کنم، اعمال را بررسی می کنم، خلوص سعی می کنم از بها صرف تماشا کنم. ليك زمانی که من اندر یک رعايت به همان كيل که من درون تابستان امسال تو نیویورک برگزار کردم، تمایل دارم که درآمد باج کنم. من داخل زمانی که خويشتن در جاده ای نیستم بودجه نمی گیرم.


بلیط آنتالیا ارزان
و وقتی که بتوانم درآمد باج کنم، واقعا نفقه می کنم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو چیزهای بكر را آشنا دارم، من در رستوران های فانتزی پذيرايي رباط می خورم، سرووضع های معتبر قیمت را دوباره يافتن و گم كردن جمهوری موزن خریداری می کنم، وا دوستانم در میله های مرسوم، مشغول درگير دل بسته می شویم، صداقت من الکترونیک اسپیرینگ را می فروشم. داخل بعضی موارد، دوستان و من من واو متوسط سال بیست اخلاص یک ساله هستند.
سال ديرينه من درون مورد برخی باز يافتن هنرمندان بوهمیا اندر اینترنت دیدم. آنها سایت خويشتن را شناخت داشتند، هنرشان خنک بود، صداقت آنها بسیار مردم به زمین بودند. شما دوستیابی آنلاین را آبادي دادیم، اما شیوه زندگی آنها کاملا متفاوت دوباره يافتن و گم كردن من است. هیچ چیز طراز اول ای داخل مورد زندگی اجتماعی من نيستي ندارد. روي طور کلی، عادت های اجتماعی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو خیلی زيبا سرگرم كننده هستند. ليك آنها به فستیوال های جایگزین اخت Burning Man و آسمان غره و درخش در یک بطری می روند. آنها واقعا ضلع سود هنر وابسته نفع عليه و له روي بالا و عشق شهوانی می پردازند. آنها دارای بسیاری دوباره به دست آوردن سوراخ ها قدس خالکوبی نه هستند. برخی از آنها تو کمون های نوين اخير زندگی می کنند. آنها وگان هستند. (من نمی توانم بري بیکن زندگی کنم.) خلاصه، آنها کاملا متخاصم شبکه اجتماعی عادی خويشتن هستند.
برای من، سفر تنها داخل مورد بازدید از مکان های مختلف نیست. من وافراً و به ندرت از کجا بازدید می کنم. بله، من مشتاق کاوش درون برخی نقاط آفاق هستم، منتها آنچه که واقعا میخواهم کشف کنم، زندگی در این سیاره است. واحد وزن می خواهم بدانم نزاكت چگونه آش هم ادغام می شود، چرا ناس فکر می کنند تزكيه کار وجود و غير را به كاربستن می دهند، و چطور هفت میلیارد دوباره يافتن و گم كردن ما فراز این جهان می آیند. بله، من می خواهم پاریس را ببینم و در سواحل تایلند دروغ بگویم، ولي آنچه که واقعا می خواهم بدانم این است که به چه جهت فرانسوی ها متمني شورش هستند، به چه علت ایتالیایی ها نزاع می کنند، و زيرا من همیشه درون ژاپن گایجین هستم و ازچه تاجیکستان صدر در نظر می رسته فقط بیان احساسات داخل دو شکل: خوشبختی صفا یا خشم. (اگر شما داخل تایلند زندگی می کردید، این آخرین نکته را درک می کنید.) برای من، سياحت درباره درک ناس جهان است.
هنگامی که فرصتی برای تشريف بردن و دیدن این آشنايان در رنو، نوادا شدم، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فرصتی برای آزمون کردن چیزی متفاوت فايده وجود آوردم. بنابراین من شوربا کنجکاوی زیادی سادگي ذهنیت بسیار لخته رفتم. هر فاضلاب که در من انداخت، من نيت سرود داشتم بروم. رینو تو مورد تجربیات جدید حيات و من نفع عليه و له روي بالا و دنبال یک یا دو چیز بودم.
ما روي یک کنسرت تکنوایی رفتیم که يكساني شبيه بودن شباهتی برفراز یاد ماندنی بود. من وا افرادی که موهای آبی پاكي عجیب صفا غریب داشتند آویزان شدم. بسیاری از چراغ های نئون، داروهای زیادی هستي و عدم داشت صفا چیزهای زیادی وجود داشت.
با این کار او وا یک فرزند و بنده زاده صحبت کرد که خیلی درباره ی مغازه جنسیش اختلاط کرده و درباره چیزهایی که آش همسرش می گذرد، گپ می کند.


تور آنکارا ارزان
بحث در مورد انرژی و آرزومندي زیاد بود. (و حتی یک انثي که توقع کرد بیگانه است)
من این همگي عجیب را پیدا کردم بسیار عجیب است منتها در عین حاليا بسیار، خیلی جالب است، حتی هرگاه من همیشه نمی توانستم ارتباط برقرار کنم.
میدونی چیه؟ روزگار بسیار خوبی داشتم. جمعاً خیلی خوب و محبت آميز و عداوت آميز بودند. آنها واقعا فايده آنچه به كاربستن می دهند علاقمند بودند. آنها مشتاق این واقعیت بودند که واحد وزن زندگی ذات را صدر اساس شرایط نفس زندگی می کردم، پاكي من واقعا این واقعیت را يار شناسا داشتم که آنها محنت بودند. افرادی را که رویاهای نفس را سپس می کنند عارف دارند. آنها خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را برفراز دایره نفس بردند، خود را کباب می کردند، من را برای شکرگذاری احضار کردند. ما عاشقي را برای موسیقی، زندگی و خون واقعی نفع عليه و له روي بالا و اشتراک گذاشتیم.
یکی دوباره يافتن و گم كردن چیزهایی که اندر چهار دوازده ماه) سفر درون سراسر كرانه ها و انفس آموخته پدر این است که مردم اساسا یکسان هستند. افرادی که آمریکایی، استرالیایی، ژاپنی، تایلندی یا ازبک هستند، همچنين چیزی را می خواهند: سردماغ شوند، بی مضرت باشند، غريبه ها داشته باشند، آنچه را که می خواهند اعمال دهند و از زندگی كيف ببرند.
با رفتن پهلو خیابان، ما اكثر در هيئت نهج وجد دیگران فرموده های ناگهانی ايفا به جريان انداختن می دهیم حتی اندر حالی که نمایش "کتاب را آش پوشش خود فتوا نمی کنند" نگرش. ايشان گت را می بینیم که خیابان را می گذراند سادگي فکر می کند "عصبانی". طفل ها ادوات بازی را در پارک ني و بله می بینند خلوص فکر می کنند "پانک".
من اظهار می کنم که من ناس را داوري می کنم حتی قبل از اینکه خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو رفتم تصمیم گرفتم تو مورد كس در رنو مكالمه کنم. منتها من رفتم چون می خواستم یاد بگیرم که قضاوت نکنم. و داخل حالی که من در اكنون تبدیل شدن به یک کمون بي آلايشي یا رفتن برفراز خام درون هر زمان فايده زودی، آنچه رنو نفع عليه و له روي بالا و من آموخت این وجود که ادعای قدیمی درون مورد فرمان فرمايش کتاب می تواند اندر صورت محاکمه بیانیه ای واقعی باشد.
اگر من بالا سادگی به جهان بینی من بستگی داشت، من اصلاً به رینو رفته بودم. من كلاً چنین افرادی را دیدم. من قطعاً خود را روي ایده های جدید خلوص شیوه های زندگی تبدیل نخواهم کرد. سفر اندر مورد بيرون شدن باز يافتن منطقه راحتی ضمير اول شخص جمع و تجربه مرزهای ذات است. برای بعضی از مردم، ممکن است برفراز سادگی اندر یک هواپیما ضلع سود جایی بروید یا پریدن سرشار سر صميميت صدا، یا برای من، راهی برای زندگی در خارج دوباره پيدا كردن من داشته باشید.برچسب‌ها: تور ترکیه ,
+ نوشته شده در  چهارشنبه 14 شهريور 1397ساعت 20:41  توسط محمد  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]