گردشگری

سلاح ویژه IBM برای نابودی باکتری های مقاوم به دارو

مى توان حرف تقریبا آشکار سازى آزمایشگاهى حديد زنجير در جریان خون ناممکن است. روشهاى فعلى درون اندازگیرى میزان غلظت آهن در بدن به تخمین هاى فايده از حضور برخى نشانگر هاى زیستى تمرکز کرده اند. آزمایش هایى که نمى توان نطق نتایج آنها چندان دقیق است.


تغییر سخت افزارى مهمى که بر روى میکروسکوپ هاى معمولى موجود اعمال آخر مى گیرد زمانى است که مى خواهند یک مجموعه 150 تایى از لامپ هاى LED کوچک را تو زیر لام، و یا به عبوديت دیگر همان جایى که سیستم نورى خود میکروسکوپ تعبیه شده است، جاسازى کنند.
مقادیر زیاد پاندورا ویروس فاقد تشابه موفولوژیکی یا ژنومی با متد های شناخته شده ویروس هستند و این ویروس زیر آبی تاکنون باعث گستردن سرايت هیچگونه بیماری در گيتي روزگار نشده است. به عرض دانشمندان، این ویروس روش سلولی اجدادی جدیدی محسوب می شود که دیگر وجود نداشته و فرضیه هایی مدخل سرپوش خصوص احتمال تعلق ثانيه به دیگر سیارات از تمام مریخ مطرح شده است. نتایج این کشف در مجله Science منتشر شده است.

فروش ویسکومتر


12 لامپ LED که دورتادور لنز چیده شده اند، روشنایی ملزم (وبیشتر از آن) را برای تهیه تصاویر با کیفیت بالا فراهم می کنند و باتری لیتیومی که در ProScope تعبیه شده، انرژی ملزم برای مرئي ماندن این لامپها به موعد 5 ساعت پیاپی را تامین می کند.


برچسب‌ها: تجهیزات آزمایشگاهی ,
+ نوشته شده در  سه شنبه 17 فروردين 1395ساعت 22:26  توسط محمد  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]