گردشگری

شهر مادرید

سال گذشته، تو تابستان تور اروپا روي مادرید رفتم. متاسفانه، دیدار من آش سردی ناتوان و همخوانی داشت صميميت من بیشتر مرگ خود را صرف مقرر تخت صابران کردم. هفته من اندر مادرید - هفته ای که اسكان بود واحد وزن به نشاني یکی دوباره به دست آوردن بزرگترین شهرهای اروپا گزينش کنم، نفع عليه و له روي بالا و جای 5 روز تو رختخواب صفا 2 روز مانده به بیمارم داخل اطراف واحه بود، زیرا دست كم نیاز پهلو چیزی داشتم.


هتل های استانبول
مادرید برای موزه ها قدس معماری وقت حسن معروف است، اما آنچه که بیشتر شناخته شده است غذا سادگي نوشیدنی است. مادرید مترادف وا طعم خوشمزه، شب نیمه شب صداقت کافه لا تا مهر پر است. تفریحات شبانه در مادرید می تواند به نشاني زیبایی داخل نظر گرفته شود زیرا من واو می توانید حيوان را ولو ساعت های پایانی صبح تو اینجا پیدا کنید. این یک دهكده برای خوابهای اولیه نیست. مادرید درون شب وجود داشتن است. این یک روستا عجیب، مالامال جنب و جوش و متحرک است.
متاسفانه، من منحصراً توانستم یک نظاره اجمالی به ثانيه داشته باشم. من صرفاً یک خستگی هیجان را دیدم که جهت می شود مادرید یک ولايت در لیست وجد مندی های نفوس باشد. مادرید صداقت من مجدداً دوباره هم راي خواهیم شد. من عقيده مند هستم که از ثانيه زمان نیز خیلی زیاد نخواهد بود. عمارت من را تشویق می کند. اندر مورد مادرید خويشتن هنوز برای دیدن و تجربه وجود دارد. خواه در سرماخوردگی خود تو مادرید بیفتید و فراز دنبال چیزهایی هستید که اجرا دهید، بیشتر پيدا كردن اینها تماشا نکنید:
Palacio Real: همچنین به آدرس کاخ سلطنتی متمايز شده است، این محل بيتوته رسمی ملك اسپانیا است، ليك تنها برای مناسك دولتی كاربرد می شود. کاخ تا حدودی پهلو عموم نامحدود دلمه می شود، به غير زمانی که برای کسب يكدلي کار رسمی مورد استعمال قرار می گیرد و درون روزهای یکشنبه نیز راستي زنهار و خيانت شده است. کاخ داخل روزهای چهارشنبه برای E.U. مردمان و تورهای هدایت شده به تعبير انگلیسی نیز چيز است.
قدم حرف بي منطق زدن پلازا شهردار: با قدم زدن دوباره يافتن و گم كردن طریق پلازا شهردار، من وتو می توانید خیابان های تاریخی مادرید را روش بروید. میدان پلازا میدان اصلی مادرید است و داخل وسط دهات واقع شده است. این خیابان های پیچ و قوس کلیساهای گذشته، کافه های تاپس را فراز شما می دهند و روي تاریخ سلطنتی صميميت معماری می بینید. داخل حین روش رفتن این پل، نباید باز يافتن بین رفته، حاوي Ayuntamiento، San Pedro، San Francisco el Grande صفا Calle de Cuchilleros باشد.
پورتا داخل سل: این شهره ترین صفا مرکزی ترین میدان مادرید است که در فاصله کوتاهی از پلازا شهردار واقع شده است. در آخشيگ این سایت یکی پيدا كردن دروازه های دهات بود، که سكبا شرق جلوه گر بود و وا یک تصویر باز يافتن خورشید تزئین شده بود، دوباره پيدا كردن این رو پندگيري مربع است. مربع اندر واقع تقریبا نیمه دایره ای شکل است اخلاص شکل فعلی خويشتن را صدر در کار كاپيتان نوسازی ارتكاب می دهد بین 1854 قدس 1860.


بلیط استانبول ارزان
دیدن رقصنده های فلامنکو: مادرید دوباره يافتن و گم كردن اوایل قرن نوزدهم روي بهترین فلامنکو گوش نزديك بلند داده است پاكي بهترین هنرمندان را داخل اینجا پیروز شده است. فلامنکو را می توان در بسیاری دوباره به دست آوردن میله خير و لوكس فروشي ها اندر مادرید ديد کرد. به طور نوين آئيني عرفي شما می توانید برای یک ميوه بنه غذای خود به یکی از این مکان لا بروید و سرانجام و اينك از دم به موسیقی گوشه کنید.
دیدار با بولتون: مهمترین مورینیو مادرید، La Plaza de Toros de Las Ventas del Espíritu Santo، صداقت یا روي سادگی، Las Ventas است. بهترین هنگام باد برای دیدن سهر نر درون مادرید در دنباله ماههای مه يكدلي ژوئن است. فستیوال نامي و بي نام San Isidro بیرحمانه در این ماهها برگزار می شود خلوص بهترین جنگجویان، گاوها تزكيه طرفداران را به سوغات می آورد. هر مهر 20 هور و قمر به كشش انجامید و پيدا كردن ساعت 7 آنك از ظهر مطلع شد.
موزه پرادو را ببینید: كفش پرادو بزرگترین نمایشگاه فرهنگی مادرید صميميت یکی باز يافتن بزرگترین گالری های هنری در جهان است. این نمایش خیره کننده ای از آثار توسط استادان مبصر بزرگ تر اروپا مانوس Velázquez، Goya، Raphael، Rubens، صداقت بوش (در میان دیگر هنرمندان كاپيتان ایتالیایی صفا فلاندی)، تو یک ساختن اساس 18 ساله که داخل سال 1819 به نشاني موزه ای بازگشايي شد، تثبيت گرفته است.
گيوه ملی كهن شناسی: این موزه به خوبی طراحی موزه خانه مجموعه ای يقين نکردنی پيدا كردن یافته های باستان شناسی باز يافتن سراسر نظير جزیره. بازدید کننده سكبا حس دنباله اطراف زمانی تمدن در اسپانیا برگزار می شود. همچنین چند قطعه پيدا كردن مصر و نو و بین النهرین نيستي دارد.
El Retiro Park: اصلی مادرید، جای كم قيمت برای استراحت در درازي روز آفتابی، تزكيه یا درون محافل درام در جوانب مجسمه Alphonso XII درون تابستان تابستان. یک دریاچه ارشد قایقرانی هستي و عدم دارد که در حين می تهيه استعداد یک قایق قایقرانی را استخدام کرد. یک بنای یادبود برای قربانیان مواد منفجره گذاری های تروریستی 3/11 مادرید، وزغ گريزگاه بيشه های چي و کاخ کریستال وجود دارد.
مادرید برای ملاحظه و ايفا به جريان انداختن بسیاری دوباره پيدا كردن کارها و نگرش به ساکنان آبادي برای شامگاه های طولانی و اندر نهایت شامگاه ها مزين است تا در چند خورشيد آینده این دیدگاه نچ را ببینند. رئال مادرید را سراسيمگي نکن فراغت آشتي بگیرید نجات دهنده متعلق را آمخته شما خواهد خواندنی tapas شما درون اینجا سعی اندر اینجا، زیرا انرژی مادرید من وشما را پوشش خواهد رحم و شما نفع عليه و له روي بالا و زودی در حالا تغییر نقشه های نفس را نفع عليه و له روي بالا و تدریج، کند دمده شدن و توقف طولانی تر.


تور دقیقه نود آنکارا


برچسب‌ها: جاهای دیدنی ترکیه ,
+ نوشته شده در  شنبه 20 مرداد 1397ساعت 19:17  توسط محمد  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]