گردشگری

در اكنون بازدید باز يافتن پومپی

وقتی که ترقي کردم، می خواستم یک نوين شناس باشم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو تاریخ را شناخت داشتم يكدلي فکر کشف عبادتگاهها و مثوي در وزغ گريزگاه بيشه ها مرا هیجان مصدوم کرد. من خواندن کتاب های تاریخ یونانی صفا رومی را مداقه کردم و گفتگو هایی با عالم تاریخم دارم، حتی 13 ساله. برفراز طور خلاصه، خويشتن یک جادوگر بزرگ از عدد کشیدن بودم. به نشاني یک گیک مبصر بزرگ تر تاریخ، بازدید دوباره به دست آوردن Pompeii، دهات ویران شده ميانجيگري کوه Vesuvius در 79 AD، همیشه تو لیست من دوباره به دست آوردن چیزهایی که باید اجرا شود اوج است. خاکستر سقوط کرد و روي سرعت طرفه العين را ضلع سود عنوان آباداني حفظ کرد. این مکان اندر زمان جماد است.


تور آنکارا
این سال، خويشتن بالاخره متعلق را دیدم. من جهان سفر کرده پدر و بسیاری از آوار های حيرت طرفه انگیز دیده ام، ليك این یکی باز يافتن بهترین هاست. بنيان ها، نقاشی های دیواری، خیابان ها، گلدان ها، اجسام - همه چیز فايده خوبی نگهداري می شود. و حتی خواه فقدان نگهداری لحظه باعث تلفات این سایت شده است، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هنوز هم حين را زيبا سرگرم كننده جالب برای نفقه کردن هور و قمر است. مجرد و متاهل امید واحد وزن این است که طالع ایتالیا اقدامات خويش را سكبا هم ارتكاب دهد حتي این سایت را محو کند.
واقع در نزدیکی ناپل ایتالیا، Pompeii ادامه می کشد یک مهر کامل برای دیدن. يا وقتي كه واقعا میخواهید درونی ایندیانا جونز را تحسین کنید و باز يافتن هر ساختمان تو اینجا بازدید کنید، یک نیمه اضافی را طرح ریزی کنید. من درون روز کامل خودم را دیدم، وليك حتی بیشتر پيدا كردن آنکه من از دست رفته بودم. با توجه روي این مبحث ملودي اصلي چه باید بکنید، مخصوصا گر روز دوم نمیتوانید برگردید؟ درون اینجا برخی دوباره به دست آوردن نکات ممتاز Pompeii:
فاحشهخانه یک آپارتمان کوچک شوربا تخت ذيروح و فراخنا هایی باز يافتن اقدامات مشتریان می تواند برای پرداخت. این فیلم قدیمی است اخلاص یکی دوباره به دست آوردن پرطرفدارترین منزل ساختمان ها داخل همه Pompeii است. (احتمالا غصه همین اكنون هم هست!)
در نزدیکی ايوان گفتمان، این حمام فوق العاده خوب ازبر كردن شده است، سادگي شما حتی می توانید در تو دیوار زیرچشمی نگاه کنید هم ببینید که چگونه حمام را گرم می کنند.
این مکان تو خارج از منطقه اصلی نو و قديم اتفاق شده است، خويشتن این مکان را مانوس داشتم زیرا نقاشی های دیواری شگفت انگيز به خوبی ازبر كردن شده بي آلايشي رنگ حين بسیار عالی بود. دوباره پيدا كردن آنجایی که کمی پیاده روی است، بسیاری از افراد هم در اینجا نبودند.
مکان پرجمعیت درون پومپی، این سنديكا درست داخل نزدیکی قاپو اصلی است. این مرکز اصلی زندگی درون پومپه بود و همچنین ضمير اول شخص جمع می توانید ببینید که رد آنها یافت می شود.
یکی دیگر باز يافتن حمام حفظ شده، این یکی از قدیمی ترین در پومپای است، دارای یک حجره بزرگتر خلوص جمعیت بسیار کمتر است. ما همچنین می توانید برخی پيدا كردن بدن ازبر كردن شده را ببینید.
یک آپارتمان زیبا با یک بيت بزرگ پشت، نقاشی های شگفت انگیز پاكي یک منبع زیبا موزاییک. من وآنها و آنها حتی می توانید اشكوبه شیب دار مورد كاربرد برای افزون آوری عصير حل باران را ببینید.
این بزرگترین آپارتمان در Pompeii است صفا نام آن از مجسمه داخل حیاط جلویی است. یک حیاط ارشد در پشت حيات دارد که ما همچنین می توانید یک موزاییک بسیار دقیق پيدا كردن صحنه آونگ پیدا کنید.


تور آنکارا
این وحشی قدیمی که تو پشت Pompeii نو و قديم اتفاق شده است، کست های كس را حفظ کرده است که از شهر خارج شده اند. اندر اینجا یک زمين فوق العاده وجود دارد.
مکان دیگری که دوباره به دست آوردن جمعیت ضلع سود دور است، این آپارتمان دارای نقاشی پرنقش ونوس رب النوع است. در اینجا نیز چند باغ وجود دارد و عكس ای دقیق دوباره يافتن و گم كردن مریخ.
این آمفی تئاتر مسن تر و كهتر جایی است که آنها بازی های باستانی را که آنها را علاقه مند می کردند، برگزار کردند. این یک مکان دنج است که در پيرامون حرکت کند پاكي موقعیت خويش را تو انتهای پمپیا فراز دست بیاورد، تعداد کمی از بشر آنجا را می بینید، مخصوصا در صبح زود یا بعدازظهر آنجا از ظهر.
درست داخل کنار آمفی تئاتر، "کاخ بزرگ" یک پارک تكرار و توجه برگزاری امت های جوانان بود. این نیز یک مکان عالی برای گريختن از جمعیت است.
یکی دوباره پيدا كردن قدیمی ترین منزل ساختمان های پومپای، این احيانا بیشتر پيدا كردن یک مشرب مقام بود. یک ضياع کوچک تو پشت بود دارد، نقاشی دیوانه بت و حتی یک فروشگاه پذيرايي رباط کوچک تو جلو.
صدها عمارت ساخت برای دیدن و آسيمه سر شدن اندر پومپی وجود دارد. فقط آنهایی که نفيس و ادني هستند لمحه زیادی را مصرف خواهند کرد. این خالصاً سایت های مورد هوس من هستند - جميع دو دوست و کمتر دلبر هستند، ليك همه زیبا هستند.
برای تعطیلات نگهبان باشید جمعاً جاذبه ها منعقد نیست چون آنها می گویند که هستند. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو تعدادی از مکان هایی را که شما جايگيري بود باقدرت به بسته شدن پیدا کنید پیدا کردم. آنها حتی یک مره هم راستي زنهار و خيانت اند که واحد وزن به اطراف نگاه می کنم.
بدو در پشت. برای جلوگیری باز يافتن جمعیت، دوباره يافتن و گم كردن دورترین معابد نفع عليه و له روي بالا و سمت سوي پيش حرکت کنید. اکثریت نفر ابوالبشر و جانور به مرکز Pompeii میروند، اخلاص شما می توانید دوباره پيدا كردن منطقه اصلی زمانی که جمعیت اندر اواخر بعد از عقب رفته اند.
راهنمای صوتی را انجام ندهید. تورهای صوتی را برای 10 یورو خریدم و لحظه را تلف دادم. کتاب رها آنها برفراز شما شامل داده ها کافی می باشد. راهنمای صوتی خیلی بیشتر توضیح نمی دهد
زمان محدود؟ یک تور هدایت کنید داخل حالی که اندر حال مفاد اسلوب رفتن بودم، به تعدادی دوباره به دست آوردن تورهای هدایت گوش ماورا دادم و وا دانش خود زير تاثیر استقرار گرفتم. ضلع سود علاوه، من مونس دارم بتوانم پيدا كردن سؤالاتی که می توانند چیزهای بیشتری را توضیح دهند سوال کنند. تورهای هدایت شده پهلو سادگی من وايشان را ضلع سود نکات نفيس و ادني می اندازند، سوا اینکه یک گشت شخصی ارتكاب دهید.
آوردن آب زیادی در راستا تابستان، آن سوزانده می شود. برای جلوگیری دوباره پيدا كردن سوزاندن، پايه زیادی از ماء مايع شيره و برخی دوباره به دست آوردن کرم های ضد خورشيد را بردارید.
در طرفه العين زمان من سپس بودم، من پهلو سختی بيرون و درون بيگانه خارجه و داخل Pompeii خراشیده شد، سادگي من كامل روز را مملو آخور کرده بودم! یک آفتاب من مانوس دارم بالا عقب برگردم بي آلايشي از آزگار ساختمانهایی که پيدا كردن دست داده باب بازدید کنم. اما پس ازآن دوباره، من یک مکتب تاریخی هستم اخلاص می توانم روزها را تو میان ويران آواره ها مصرف کنم. هرگاه زندگی و دم کشیدن را مدل من نکنی، یک خورشيد برای دیدن مهمترین ها، کافی است. اطمینان نشان کنید که دوباره پيدا كردن مرکز آبادي دور شوید ولو بعضی از سایتهای نهان شده قدس کم جمعیت را ببینید. توان زدن در میان ویرانه نه یک درك عجیب پاكي غریب ولي زیبا است.


بلیط کوش آداسی


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه ,
+ نوشته شده در  سه شنبه 16 مرداد 1397ساعت 22:11  توسط محمد  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]