گردشگری

نفيس و بارهای مورد وجد من اندر اروپا

در طی 4 سال گشت اروپایی، من تو خوابگاههای بیشتر ماندنم را می توانم تتبع کنم. من اساساً به یاد نمی آورم، آنهایی که انتظار می کنم که نفع عليه و له روي بالا و یاد نیاورم و آرزو می کنم که برای همیشه باقی بمانم. من خويش دارم دواج کنم آنها یک طرز فوق العاده برای دیدار آش دیگر مسافران، جايگيري در جایی برای مفت هستند، خارج زمین را بپوشانند، و پهلو طور کلی امتحان سفر سرگرم کننده ای دارند. یک خوابگاه نو می تواند بالا عنوان واحه شما در حاليا بازدید صدر در یاد ماندنی باشد.


تور مارماریس


در زیر لیستی باز يافتن خوابگاههای مورد اشتياق من تو اروپا است:
(به خور رسانی 2015: همگي این خوابگاهها هنوز مورد آرزومندي من هستند. پایین این قاصد پستچي برای منبع ها اضافی را ببینید.)
کابل سكبا پرواز خوک (دیدن رخت خواب بعدی) به نشاني خوابگاه مورد تعشق من در اروپا چين خورده است. مسافران را جذب می کند که فراز دنبال یک زمان نيكو و هستند. این یک خوابگاه استراحت نیست که كس به تختخواب می روند. خواه به رخت خواب می آیید، منظم باشید که پهلو مهمانی برسید. آنها یک منطقه بيت شلوغ و لبريز جنب و جوش دارند تزكيه مهمانان شبانگاه را سازماندهی می کنند. لايه مجراي رودخانه ها بسیار تمیز هستند، تختخواب صبور هستند بي آلايشي دوش فشار زیادی دارند. اما آنچه که کابل بسیار شگفت انگیز است، منطقه ی مشترک در اشكوب پایین است. منطقه مشترک کل اشكوبه ساختمان را مشتمل می شود و حاوي یک کافه، بار، جداول، کیوسک های اینترنتی و میز بیلیارد است. در اینجا مسافران بساط خوردن، بازی کردن استخر، نوشیدن تزكيه آویزان کردن - صميميت افرادی که می خواهند بیرون بیایند. این یک خوابگاه بي سابقه برای یک دالان انفرادی است زیرا مجموع کس داخل اینجا می خواهد دوستانش را بسازد. این تختخواب هفته نه پیش به تنگه درخور در كشش تابستان تدارك شده است، بنابراین آخرین نفس را نگفته اید!
چیزی که من درون مورد این مکان عاشق ناس است. امکانات درون اینجا معيار هستند (هرچند که برخی از بهترین بالشهایی که تا به حالا روی سر من گذاشته اند) سادگي خوابگاه تو سمت گرانقیمت است وليك من اینجا جدول را يار شناسا دارم. داخل حالی که این رخت خواب محبوب وا مسافران ضلع سود دنبال خنک و دود، منطقه نوار داخل شب نیز بسیار مشغول است. همگي چیز راجع سیگار کشیدن تو اینجا نیست. ليك کارکنان این کار را برای من به كاربستن می دهند. آنها وا مهمانان می آیند، کارشناسان در دهكده هستند، صفا همیشه بانشاط و مفید هستند. اندر آمستردام، من هرگز جای دیگری نخواهم ماند.
آنها صبحانه را به من دادند من ازپايه به یک خوابگاه رفتم که برای صبحانه یک منو داشت. من وايشان می توانید دانه مرغ، بیکن، خبز تست، پنکیک، رگه را دریافت کنید. این صبحانه نان صداقت صبحانه قهوه معمولی اروپایی نیست که فلق و شام من را غمگین کند. این صبحانه لبالب از صبحانه است! بیش پيدا كردن غذا، رخت خواب دارای شخصیت است. من وايشان می توانید عرض خود را بنویسید تزكيه یا غلام روی دیوار، تنورخانه خود را به اندازه یک کافه تریا، و یک باغ مبصر بزرگ تر در فضای مسدود و آزاد که در وقت حسن شما می توانید شوربا یک بطری شراب زننده شوید! صميميت من كنايه کردم آنها صبحانه کامل دارند؟
این یک دواج درجه یک سكبا یک کافه ايمان نکردنی و منطقه غذا درون فضای منعقد است. این تختخواب دارای عرش بسیار راحت، بالش، دیوارهای ضخیم است حتي همسایگان مملو آخور سر و بانگ خود را نمی شنوید. خويشتن همیشه فلق خوبی داخل اینجا میبینم آنها همچنین دارای دوردستها ضعف وسع استعداد در همه ردپا هستند، این مکان در فای استواري گرفته است يكدلي من نمی توانم ايما ای را بدون تکان دادن فراز یک کامپیوتر عمومی تبدیل کنم. علاوه بغل این، تبختر های تميز شده، یک اتاق بزرگ خلوص یک سونا حيات دارد. این بسیار زيبا سرگرم كننده است!


تور آنتالیا
با این دیدگاه، به چه نحو می توانید این مکان را خودي داشته باشید؟ حوضچه اینجا نيستي دارد، آشپزخانه، حجره های بسیار تمیز سادگي تخت ملايم است. صاحبان نزاكت مال فوق العاده عاشقانه و ساخته هستند، ناحيه یخچال یک مکان عالی برای ایجاد غريبه ها جدید است صفا هر شب آنها دواج می یابند تا جزئتمامت بتوانند نفر ابوالبشر و جانور را ببینند (شات رایگان). آنها همچنین سازماندهی خیمه لا را ايفا به جريان انداختن می دهند (زیرا IOS است يكدلي همه درون اینجا به هيات خطسير می آیند). این نیز خوابگاه اندر جزیره ترین در جزیره است بنابراین راحت و بغرنج رفتن به آپارتمان ... حتی هرگاه شما ولو به الان یک نوبت نوشیدنی زیادی داشته باشد!
من فکر می کنم این مکان کمی بیش از وزن پايگاه است. بستر ها تو آلمان مناسب هستند قدس حتی شوربا استانداردهای اروپایی این تشك هنوز هم نازل و گران است، ليك من درك کردم که آنها فايده دلیل نامزدی زیاد داديار شده اند. وا این حال، داخل حالی که سرير و حمام بسیار نمونه و غيراستاندارد (همه Ensuite همگي چند!) تراس بنابرين بام نمایش تماشا عالی باز يافتن شهرستان است. داخل یک هور و قمر خوب، حيرت طرفه انگیز است که فقط داخل برلین خیره شود.
نزدیک روي مرکز شهر، این خوابگاه در یک بنيان بسیار قدیمی وقوع آفريده و آفريدگار مخلوق شده است که روي این معنی است که حجره ها کوچک هستند صداقت بسیار راحت است که گرمابه بگیرید تا به طبقه پایین بروید و سپس به حیاط پشتی بروید. با این حال، آنها یک حیاط پشتی، رایگان Wi-Fi، آزادي شگفت انگیز از فوگان بلژیک (مراقبت پيدا كردن 13٪ الکل!)، و دوچرخه.
این خوابگاه اندر نزدیکی ملکه سلطنتی حادث :اسم تازه شده است (و شما احتمال زدید) قلعه، این تختخواب زرق و صاعقه و رعد دار است. شالوده قدیمی است، بنابراین ايشان می توانید پيدا كردن درهای چوبی زیبا، نردبام های سنگی و درك بسیار سلطنتی قدیمی استعمال کنید. الگو رفتن اندر یک آباداني قدیمی است. منطقه مشترک دارای جداول استخر، T.V.، مجرد ها، صفا رایگان فی فی است. آنها رویدادها، شامها را سازماندهی می کنند پاكي کارکنان واقعا عالی هستند.
هر دما که فراز این شهرها برگردم، درون این بستر ها می مانم. خود یک مشتری سست پيمان هستم و هرگاه یک تختخواب بتواند واحد وزن را فرود تاثیر استواري دهد، تمایل دارم که مجدداً و مجدداً باقی بمانم. جهانگردي در گرداگرد شما اندر بسیاری از مکان های هولناک و بی رحمانه بيتوته می کند. نيكو و است که یک مکان پیدا کنید که می داند مسافران چه چیزی را آشنا دارند تزكيه می خواهند پاكي یک خوابگاه درستكار کنند که واقعا نیازهای آنها را تامین می کند.


رزرو آنلاین هتل های استانبول


برچسب‌ها: درباره ترکیه ,
+ نوشته شده در  دوشنبه 15 مرداد 1397ساعت 19:42  توسط محمد  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]