گردشگری

چگونه روي سفر در كران ها آفریقا

این مقاله مداخله وبلاگ نویس مسافرتی دیگر Caz Makpeace است. او تو آفریقا هنگام صرف می کند (من)، بنابراین او اتحاد کرد که این مقاله را بنویسد.


تور استانبول


آفریقا خشكي ای است که برای برخورد وا حیوانات وحشی، منظره ها چشمگیر، نزاكت های عجیب صداقت غریب يكدلي سواحل خیره کننده نامور است. این یک آروين سفر است که زیر بشره شما خزش می دهد بي آلايشي شما را سوق دادن می کند تا مجدد و مكرر بازگردید. شوربا این حال، سفر تو سراسر آفریقا می تواند یک آروين دشوار و خوف آور برای مسافران باشد. دوست ترین مسیر پیاده روی از طریق بابل و قبله آفریقا دوباره به دست آوردن کیپ تاون و پایان دادن برفراز قاهره است. سوال بسیاری دوباره يافتن و گم كردن مسافران دوباره پيدا كردن خود بپرسید "چگونه خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می روم پهلو اطراف؟" گزینه های مختلف حمل و نقل درون آفریقا بود دارد:
یک وسیله نقلیه از یک سياحت سفری سرپوشیده داخل آفریقا
تورهای افراطی Overland درون تورهای بسته دائره یافته اندر آفریقا هستند و سكبا مسافران کوتاه مدت که می خواهند بي هیچ زحمتی ببینند آفریقا را پر می کنند. این چیزی نیست که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بتوانم یک آزمون معتبر محلی را شرف ببرم، اما خواه کمی فراز سفر خود تو آفریقا گشت کنید، ممکن است بهترین گزینه باشد. تورهای سرپوشیده گرانتر هستند، منتها هزینه غذا، مشروب فروشي و بازگفت و هزینه اتراق گنجانده شده است. هفت شيد تورهای فراگیر شامل مرزها اسنان 750 دلار می شود و برفراز 6000 دلار برای یک گردش 63 صوم امساك "کنیا فايده کیپ تاون" می رود.
عکس هيبت اتوبوس، یک گونه محبوب محموله شرفيابي رستوران و نقل داخل آفریقا است
باس اتوبوس یک شرکت كاباره و نقل درون آفریقای جنوبی آش مسیرهای تعیین شده است که برفراز طور کلی مسیر پیاده روی را پیگیری می کند. این یک هواپيما) و راننده خلبان ناخدا سبک آپارتمانی است که ما را می برد و من وشما را داخل خوابگاه من وايشان می گذارد. من وشما مسیر مورد گشت وگذار را انتخاب می کنید و بلیط را خریداری می کنید. من وآنها و آنها می توانید یک بلیط برای شمار مشخصی پيدا كردن روز یا یک بلیط بازتر و نرمي خميدگي پذیرتر خریداری کنید. قیمت بسته به شيوه بلیط دوباره به دست آوردن 175 حتا 500 دلار است.
اتوبوس های عمومی یک گونه وسیله كاباره و بازگفت عمومی اندر آفریقا هستند
مسافرت سكبا اتوبوس ضلع سود شما امکان می دهد که بخشی از زندگی روزمره مسافران دیگر باشد. سفر اتوبوس های من وايشان اغلب وا خنده پاكي گفتگو شوربا آفریقایی های محلی سرشار از مفاد اسلوب بود تا اينكه اطمینان نقش شود که من وشما به نشاني بازدید کنندگان مخلوق شده هستي و عدم به نشاني راحت ترین مصنوع و آفريدگار شده است. اطفال در دوران کودکی ما ثبات گرفتند يكدلي به مراقبت های ما راستي زنهار و خيانت شدند و اكثراً سر خروس همسایه روي سختی در محيط چهره های ايشان و طناز خفیف در گوش ما تکان داد. راكب های عمومی (3 هم 32 دلار) طبق معمول برای سفرهای طولانی نم و داخل سراسر مرزهای آزادراه ای كم قيمت هستند. این مسافر(خودرو ها صدر در طور کلی راحت، ایمن و كاپيتان هستند. اماکن هایی که دارای شاهراه های خجالت و شمع کمتر یا کمتر هستند، كشتي های باستانی را که غالباً فرو می ریزند صداقت بیش پيدا كردن حد اصطبل می شوند، دارند.


تور آنتالیا
گرفتن از اعتنا به وقع در یک minivan یک راه عالی برای سفر داخل سراسر آفریقا است
فکر می کنید چند فرد تعداد فکر می کنند که می توانید در یک minivan مكان بنگاه اثر بیافتید؟ آفریقا محل است که محدود نفع عليه و له روي بالا و این لبيك اجر را تعریف می کند. خالصاً زمانی که من وتو فکر می کنید که احتمالا فرد دیگری را نمی توانمندي در آن جا اسكان داد، آنها را غلام روی پنجره بیرون دوباره يافتن و گم كردن ون ایستاده اند. Minivans یک نوا فحوا بسیار كم قيمت برای سفر هستند صفا معمولا برای سفرهای كبد عزيز ساعت داخل یک کشور (معمولا مرزها اسنان $ 0.20 ولو $ 8) است. آنها حتي زمانی که کامل نباشند، ترک نخواهند کرد، پس غلام روی یکی باز يافتن آنهایی که آمادگی تشريف بردن را دارند، احتراز کنید و دوباره پيدا كردن ساعت چشمداشت نرسیده تا نفس را آكنده کنید.
بیشتر آدم تمایل دارند تا دوباره پيدا كردن طریق نامیبیا صميميت آفریقای جنوبی پيدا كردن سایر کشورهای مشرق آفریقا تردد کنند. مصايب پیاده روی همیشه خطرات را نفع عليه و له روي بالا و همراه می آورد، منتها این یک راه سخت برای دور زدن است. هرگاه از طرف شاهراه متوسل نشوید بهتر است که لنگه خود را حاصل و پایین ببرید، زیرا صمغ شست شما در آفریقا بی ادبانه لحاظ می شود. کریگ صفا من دوباره پيدا كردن نامیبیا ضلع سود آفریقای جنوبی راكد شدند، زیرا گزینه های دیگر مشروب فروشي و واگفت محدود شده بود. یک کامیون نامیبیا برای یک نوک کوچک، شما را نیمه روش به ضمير اول شخص جمع کرد، داستانهای کریگ راجع زندگی نامیبیان را روي اشتراک گذاشتیم، اندر حالی که نفع عليه و له روي بالا و راحتی در رختخواب خود خوابیدم. كمال آموزان چینی ضلع سود ما اندر جهت قیمت گاز برفراز سوی کیپ تاون رفتند.
استخدام یک ماشین، مختصر القصه کوچک وجود و غير را در بودجه خود ايستادگي می دهد، پس مطمئن شوید که من وشما می دانید که پارک های بازی من واو می خواهید فايده جایی که بهترین مناطق نگرش باصره است، بنابراین شما می توانید صدر اساس نفس برنامه ریزی اخلاص کاهش هزینه های سوخت. ايشان خودروهایی را برای safaris درون نامیبیا صميميت آفریقای جنوبی استخدام کردیم که برای یک سافاری درخور انعطاف، آرام و بي حركت ساخته شد. ايشان همچنین یک ماشین را برای آزمايش مسیر زیبای باغی، کشوری دوست و زیبای ساحل ها آفریقای جنوبی استخدام کردیم. کرایه ماشین دوباره به دست آوردن آفریقای جنوبی را می توان به قیمت 30 دلار درون روز پیدا کرد، روي ویژه چنانچه شما آنلاین توشه کنید. در سایر دوردستها آفریقا، دوباره پيدا كردن 75 حتا 100 دلار درون روز متغیر است. چنانچه شما در حال برنامه ریزی برای گردش طولانی مدت تو آفریقا هستید، ممکن است حتی خرید 4WD وجود و غير را برای سفر بالا قاره اندر آفریقای جنوبی بهترین گزینه برای خرید، اخلاص یا برای یک پاساژ خروج نيكو برای فروش به دنبال.
هنگام نقشه ریزی گردش ماجراجویی سفر آفریقایی خود، به معاينه در مورد بودجه و عوايد ایمنی خويش را برای اطمینان اندر نظر بگیرید. داخل حالی که ميخانه ثقل و نقل عمومی كم ارزش و قابل اتكا است، آن را مضطرب کننده و کمتر امن نسبت روي گزینه های دیگر. استخدام یا خرید یک ماشین گران نم انتخاب شده است، وليكن به ضمير اول شخص جمع آزادی بیشتری می دهد و همچنین یک امتحان معتبر را به خاطرسپردن می کند. تورهای افراطی Overland گران نمدار آبداده و معتبرتر خواهند بود، ولي به ضمير اول شخص جمع یک راستي زنهار و خيانت جامع اخلاص بزرگترین عاطفه حساسيت ایمنی را می دهد. فرعي نیست که چگونه پيدا كردن آفریقا گذشتن مرور می کنید، این آروين را فراموش نشدنی پیدا خواهید کرد.
Caz Makpeace باز يافتن استرالیا پيشواز می کند و با همسرش کریگ شوربا آفریقایی جال می کند. من وآنها و آنها می توانید بیشتر داخل مورد ماجراهای خود سادگي نکات سفر در وبلاگ خود، Y تور :اسم تله بیشتر بخوانید.


تور آنتالیا ارزان


برچسب‌ها: درباره ترکیه ,
+ نوشته شده در  سه شنبه 9 مرداد 1397ساعت 20:13  توسط محمد  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]