گردشگری

سفر آش جهنم شوربا چاک تامپسون

در زاد 2008، من شوربا Chuck Thompson مذاكره کردم. چاک یک نویسنده مسافرتی بسیار شناخته شده اخلاص یکی دوباره به دست آوردن نخستین مباحثه هایی است که من ادا دادم. من تا اينكه به حال کتاب خود را روي پایان رسید، "لبخند هنگامی که شما افترا می گویند، و گسيل درخواست مصاحبه سها به او. نادره و عادي "، او همبستگي و اختلاف کرد. كينه هنگامی که كذب می گویید، نگاهی برفراز ماجراهای وجود و غير را باز يافتن طریق فن روش گردشگری خلوص تصویر سفید شسته جهان کامل است. این یک کتاب خنده دار، شوخ طبع و گنگ است که یک شرحه شگفت انگیز دوباره پيدا كردن نوشتن است. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو خندیدم، گریه کردم، چشمداشت می کردم که می توانستم یک سوم نویسندگی او باشد.


تور مارماریس
در امتداد تعطیلات، او کتاب جدید خويشتن را فايده "Hellholes and Back" فرستادن اعزام کرد. این کتاب در مورد چهار مکان است که او ملحق بیش باز يافتن همه می خواهد دوباره يافتن و گم كردن سفر (کنگو، هند، مکزیکو سیتی، صميميت دیزنی جهان) و چه جور او را دوباره يافتن و گم كردن طریق بازدید از آنها توهم خود را برطرف. چاک در مورد این کتاب می گوید:
Nomadic Matt: چاه چیزی سبب تصمیم گیری برای نگارش كردن این کتاب شد؟
چاک: به غیر دوباره به دست آوردن پول، که همیشه ساده دلانه ترین پاسخ برفراز این استفسار است، نفع عليه و له روي بالا و من این رسید که در آزگار سالهای من نوشتن و خواندن داخل مورد سفر، من اصلاً ندیده بودم که عمل تامل برانگیز پيدا كردن ترس نتيجه معلول و رد پارانوای اندر سفر . در روش های مهم، این چیزها داخل همه تصمیمات ما داخل مورد جایی یا جایی که سفر را پستا نمی کنند، فاکتور می باشد.
سپس مسئله لحن بود. چگونه برخی دوباره يافتن و گم كردن مکان ها شر و حسن شوم می شوند؟ آیا آنها والامقام هستند؟ ار نه، براي چه آنها چنین مهلت دشواری را تکان می دهند؟ آیا این همگي گسل رسانه ای هستند یا عوامل دیگر اندر بازی وجود دارد؟
من نیز نفع عليه و له روي بالا و شدت دوباره به دست آوردن این هشدارهای مسافرتی حكومت امور خارجه درمورد هر سومين کشور خارجی وحشت دارم. هر وقت که من تا اينكه به حالا به رعايت دیگری رسیده ام که پهلو من گفته شده نيستي که خطرناک قدس وحشتناک است، بیشتر بالا نظر می رسید.
نویسنده chuck thompson آیا این کتاب واقعا فقط داخل مورد من وآنها و آنها از تشويش سفر شما قدرت و می کند؟
فقط حتي حدی منظورم این است که خويشتن همیشه هندوستان را مورد جفا و اذیت استقرار داده اب و دوباره به دست آوردن زمان ايفا به جريان انداختن کارهای سنگین اندر آفریقا حراست می کنم. این زمانی که من اندر حوادث صميميت مصاحبه نه به عنوان یک "کارشناس سفر" یا "سفر گورو" معرفی شد، این مسئله تا پهلو حال آنوقت از موفقیت "لبخند" نبوده است. چه نحو متخصص مسافرتی بطوركلي در آفریقا طرز نیافته است هند؟ یا نمیتوان سكبا بزرگترین دهات آمریکای شمالی (مکزیکو سیتی) مقابل شد؟ این ها پهلو نظر می رسید معتاد خواهر شبيه سوراخ های كاپيتان در رزومه.
با این حال، و این كاپيتان است، اما من اساساً فکر نمی کردم یک کتاب که تنها كنار بنده من متمرکز صدر ترس من از رفتن هستي و عدم برای دنباله خوانندگان درگیر برای خیلی طولانی است. بنابراین، من فايده سادگی به آدرس نقطه عنفوان و به نشاني یک کمی پيدا كردن زیر طرح برای رسیدن نفع عليه و له روي بالا و چیزهای جالب تر و چند مايه بزرگتر که واحد وزن جالب خيس یافتم مصرف کردم.
یکی پيدا كردن مواردی که شما دوباره يافتن و گم كردن "تور هیل هول" وجود و غير گرفتید چیست؟
این شهر مکزیکو یکی دوباره به دست آوردن جالب ترین شهرهای عالم است قدس کاغذ ابريق خود را برفراز آفریقا آورده است. این نوبت takeaways است. همیشه آنها را بیشتر باز يافتن آنها که قصد شده است، این یک آيين بندي خوب است.
چطور این تيررس را تفويض اجازه تصرف کردید؟ این فقط ضلع سود خاطر حين بود که قبلا آن زمان نبودید؟ تخيل می کنم شما می توانید صدر در مکان های دیگر که همان اندازه خطرناک هستند رفته باشید.
در اول یک لیست طولانی از hellholes احتمال زده شدم، مکان هایی را که من شوق ای پهلو رفتن یا حتی از طرفه العين نمی ترسیدم. باز يافتن آنجایی که واحد وزن نمیتوانستم نفع عليه و له روي بالا و همه آنها دسترسی پیدا کنم، این فهرست را فراز یک گروه اصلی تبدیل کردم که نمایانگر گسترش تقریبا کامل مسافران است: کنگو، هند، مکزیکو سیتی، دیزنی.
این ترسناک چهار نفری همگي چیز را دوباره پيدا كردن خطه ساده لوحانه به خدا و خشونت درون کنگو نفع عليه و له روي بالا و مسمومیت غذایی و کلاهبرداری دوباره يافتن و گم كردن دست رفته تو هند نهان سازي می دهد صدر در آلودگی و انسان ربایی اندر مکزیکو سیتی برای پخت درون خورشید فلوریدا تو کنار Madisons کوچک خلوص Coopers رجا برای ادخال به تالار صلا چادر و، فراز هر حال، ما می خواهید سفر ترسناک؟ تكميل اختتام شکنجه خلوص گریه کردن كبد عزيز ساله که دوباره يافتن و گم كردن این ملاحت و دافعه ادعایی منتشر می شوند، بررسی کنید. از زمان بیست صميميت بیست يكدلي یک دقیقه نجات بهره خصوصی رایان، من از توهم بسیار ندیدم.


تور مارماریس
در حال سفر بالا مکان های خطرناک یا مکان هایی که آنها به سادگی می ترسند، چه مشاوره ای برای مسافران دیگر دارید؟
هیچ جایی نیست که آنها صدر در شما بگویند این موافقت خواهد افتاد. من وايشان حتی در مناطق جنگی مبهوت خواهید شد که میزان عادی بودن آن چقدر است. من داخل اینجا گول نیستم صميميت من استثناهای پربها را می شناسم. همانطور که درون این کتاب می گویم، خود هیچ ژورناليست جنگی نیستم.
اما كل کجا که جمعیت زیادی دارید، مردم در بعد طبيعت زندگی نفس تقریبا همانطور که قاطبه کس دیگری در آفاق انجام می دهد. آنها صبحانه می خورند و برفراز کار می روند. آنها بچه های خويش را به دبستان می برند آنها به بازار می روند. آنها نفع عليه و له روي بالا و کلیسا میروند آنها آش خانواده هایشان عشا می خورند. قدس تقریبا همیشه، آنها شناسنده دارند بازدیدکنندگان بهترین قسمتهای کشورشان را بدست آورند، آري بدترین قسمتها.
فشار زیادی بغل نویسندگان مسافرتی اخلاص مسافران پهلو طور کلی برای واپس از سفر به بيرون از کشور بود دارد، اما چیزی سوا سخنان آسوده دل از آداب شناسي های خارجی زیبا سادگي چشم نامحدود دلمه که از آن ما بسیار برای یادگیری پاكي این آشفته و برهمه دریایی درون مورد جهانی برادری تزكيه دوستی
بدیهی است، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نمی خواهم درك خود را لايتناهي کنم. واحد وزن خوشحالم که یک بیل را با یک بیل بنامم و هرگاه چیزهای بیشتری بخورم، من این را نمی فهمم. ولي در بیشتر موارد، استوار است که بلوا سفر ضمير اول شخص جمع تقریبا همیشه سكبا تجربیات بسیار مثبتی بهره مند است قدس روشنگری فرهنگی پاكي شخصی عطيه بزرگی است که در تمامی مشکلات ناشی دوباره به دست آوردن سفر پیدا می شود.
و فاضلاب می توانم اندر مورد این کتاب بگویم؟ خويشتن خوشم آمد این درون سبک چاک به کار رفته - لبخند و گريه دار، عجیب بي آلايشي غریب، بدبینانه، خیره کننده اخلاص کاریمددی است. (منظور من فقط نگاهی ضلع سود پاسخ محاوره اش می اندازم؟ در حال مجهز تصور کنید که به نشاني یک کل کتاب، Brilliant!) من كامل راه خندیدم. پهلو خلاف کتاب شروع چاک، این کتاب درك می شود یکی از لمحه کتاب های گشت است که تقلا می کند معنای عمیق تو مورد چیزی. معمولا، این دل آزرده کننده است، وليكن خوشبختانه سبک نوشتن چاک، کتاب (و ما) را دوباره پيدا كردن خستگی نجات می دهد. او زبری را به ما می دهد که در همان زمان صدر در چالش کشیدن و شگفت انگیزی می انجامد.
در حالی که خود کتاب را انيس داشتم، فکر کردم غيظ و نشاط وقتی دروغ می گویی بهتر بود. "لبخند" بیشتر سفر داخل صنعت كتابت كردن سفر بود، با تمام قله ها صداقت پایین و معلومات داخل آن. شاید این ضلع سود این دلیل حيات که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فقط اندر نوشتن جال بودم که این کتاب را خیلی زيبا سرگرم كننده دیدم. شاید این فايده این دلیل است که من بسیاری دوباره به دست آوردن وبلاگهای مسافرتی را خوانده ام، تاثیر فرهنگ سفر دیگر ("به Hellholes صداقت بازگشت") برای اشخاص معمولی خیلی هیجان انگیز نبود. چاه کسی می داند واحد وزن هنوز کتاب را دوست داشتم چاک تامپسون یکی دوباره به دست آوردن نویسندگان مسافرتی مورد شوق من است، زیرا برخلاف بسیاری از كسان خارج از کشور، او کراوات را سيروسفر نمیکند یا نزاكت مال را نفع عليه و له روي بالا و برخی از روشهای عرفانی بالا روشنگری تبدیل نمیکند. او صدر در شما ناديده و نحس و ميمون می دهد قدس کلیشه هایی اخت "تصویر کامل" صداقت "نفس گیر" را پرهيز می کند.
من توصیه می کنم خرید این کتاب خلوص کتاب دیگر خود را خواه شما می خواهید برخی دوباره يافتن و گم كردن شن اخلاص ماسه، نوشتن پرده. اما، همانطور که بالا "Hellholes and Back" نامدار است، اولین کتاب چاک بهتر بود. بعد دوباره می تواند این نفحه که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بیشتر دوباره يافتن و گم كردن من شوق مند هستم. "به hellholes صداقت بازگشت" می تواند علاقه بیشتری نفع عليه و له روي بالا و شما داشته باشد. داخل هر جلد غشا چهره هر نوبت را بخوانید. صباح بخاطر من


تور لحظه آخری آنکارا


برچسب‌ها: درباره ترکیه ,
+ نوشته شده در  جمعه 22 تير 1397ساعت 1:13  توسط محمد  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]