گردشگری

افتاده در ارم : سفر پهلو فیجی

هر گاه کلمه "فیجی" را می شنوم، فکر می کنم دوباره يافتن و گم كردن کارت پستال هایی که اندر فرودگاه خير دیده می شود - سواحل شنی سفید، درختان نخل، قایق کوچک در اقیانوس و محرز ترین و محرز ترین عصير حل در گيتي افق ها است. اساسا، ایده من پيدا كردن بهشت.


تور آنتالیا
با گری پيدا كردن Everything-Everywhere نفع عليه و له روي بالا و فیجی، خويشتن فکر کردم حين بهتر برای راكد کردن یکی دوباره به دست آوردن اهداف گشت من وجود دارد. گرچه من درون جنوب جزیره نیوزیلند کاوش کرده ام، تصمیم گرفتم زير دامن سينه كش شمول را تغییر دهم. پایان نیوزیلند می تواند خاموش کند - من فايده فیجی رفتم.
آب آبی عمیق، كناره ها شن صداقت ماسه سفید، درخت زار های سرسبز. شوربا نگاه کردن به قایق فايده جزایر یاساوا، من زیبایی محض فیجی را گرفتم. فردوس دقیقا این مکان را توصیف نمی کند. Yasawas خوشگل هستند. حفظه بی حوصله، كودن وار زیبا است تصاویر عندليب هزار کلمه است، بنابراین من اجازه می دهم که تصاویر این نقش پي برای شما كم ارزش باشد.
علاوه صدر اینکه بهشتی است، جزیره ها روي راحتی می توانند از طرفه العين عبور کنند، دلار فیجی نازل و گران است صميميت فعالیت های جزیره ای معمولی من واو برای اعمال این کار نيستي دارد. اساسا، شما باید جزئتمامت چیزهایی را که ضروري دارید این را بالا وجود آورید. پرچين وشكن صدای امواج توفنده، نگرش خاموش (شما تندتند "زمان فیجی" را کشف کنید) سادگي شبهای ستارهدار، يكدلي شما ازاصل نمی خواهید ترک کنید. ضمير اول شخص جمع یک میلیون مایل پيدا كردن هر کجا و آن هنگام از یک روز داخل اینجا، این دقیقا نيز جایی است که می خواهید باشید.
Island-hopping زنجیره ای جزیره یاسووا، من خبردار شدم که اسکی در فیجی اخت هیچ جایی در دنيا نیست. نزدیک روي سرزمین اصلی، این جزایر آش backpackers معشوق هستند، زیرا آنها ارزان، مشكل برای رسیدن به، و نهان شده برای فضای اصطبل جنب و جوش خود را. عزب یک قایق دوباره به دست آوردن طریق این جزایر هستي و عدم دارد و تماماً جزایر دارای خيز یا سه آسايشگه هستند که شما می توانید درون آن ول و شوید. استراحتگاه كامل وعده های غذایی خويش را نمايش می دهد و تمام فعالیت های خود را دوباره يافتن و گم كردن طریق آنها کتاب می زند. این راستي زنهار و خيانت backpacking است. شما دوباره پيدا كردن رفت يكدلي آمد فايده رفت اخلاص آمد به عنوان یک تيشه حرکت می کند. فراز جز این استراحتگاه تمرکز پهلو فعالیت های ارزان قیمت سفر، خوابگاه ها، و فقاع ارزان است. هیچ لوکس پنج هنرمند اینجا نیست این چگونگي معمول سياحت من نیست، وليك از امتحان در همه جا دور دوباره يافتن و گم كردن ذهن نیست.
در حالی که من منتظر همه چیز گرمسیری است، یکی از چیزهایی است که واقعا برفراز من خورده شده است محلی كس است. كل کس دوستانه سادگي بسیار پذيرايي کرده است. آنها همیشه پيغام می کنند، پيدا كردن شما دوباره يافتن و گم كردن کجا می خواهند، چطور آن را داخل اینجا می خواهی، پاكي یک گفتگوی سبک 20 سكبا سؤال را وا شما می گذارند. در شب، آنها می آیند و با مهمانان موت گاه می گذارند.
در یک شب بي آلايش و آرام، گری تزكيه من دعوت شدند تا شوربا کارکنان Waya Lai Lai Resort (که من صدر در شدت توصیه می کنم در آن جا بمانند) پاكي نوشیدنی کوا را جلب کنید. کوا نوشیدنی سنتی فیجی است. خلق شده دوباره پيدا كردن ریشه کوا يكدلي مخلوط وا آب، آن دارای سس ماده منفجره نمودار خاکستری است قدس به نشاني یک خاموش ملایم، جهت می شود حد و اصطلاح شما بی درك احساس و گزند می برد.


تور مارماریس
یک سنن ویژه برای نوشیدن ثانيه وجود دارد. ضمير اول شخص جمع باید قبل دوباره به دست آوردن اینکه آشاميدني بخورید، یک لحظه بلا را بشویید، یک لیوان بنوشید، سادگي سه مره به پایان برسید. کف زدن از حرمت برای نوشیدنی است. آنها هر فلق نوشیدن می کنند يكدلي شب را دنج می کنند. کاسه سادگي کاسه کوا در گرداگرد عبور می کنند پاكي شب که شوربا صدای بلند اوايل می شود آرام بران و آرام آبديده می شود. به ما نوشیدن نوشیدنی ها، آنها همیشه می پرسند که آیا گری خلوص من می خواستم بزرگی یا کمرنگ (اساسا خیلی یا کمی). تا آخرین نوشیدنی شما آنجا آنها را سكبا "سونامی" پایان می دهند. نیازی بالا گفتن نیست که من لمحه شب روي خوبی خوابیدم.
با وجود اینکه در وسط اقیانوس آرام، فیجی کاملا قابل دسترسی است. این یک جايدهي استاندارد اندر بلیط های دور دنیا است. گر از استرالیا یا نیوزیلند آمده اید، می توانید یک قطار سخت متوقف کنید. من مامون نیستم که به چه دليل بیشتر انسان از نفس استفاده نمی کنند، اما يا وقتي كه شما می خواهید زندگی راحت و بغرنج در جنان صید جنوبی درون قیمت مسافر بود، فیجی یکی دوباره يافتن و گم كردن متقاضیان بي حركت می شود.
گرفتن جوانب فیجی راحت و بغرنج است. یک شبکه خوب دوباره پيدا كردن اتوبوس ها، کامیون ها تزكيه کشتی نچ برای سفر تو جزایر اصلی فیجی حيات دارد. برای کشف جزایر یاسوا، میتوانید یک قایق "Bula Pass" خریداری کنید. این اساسا یک كومه است، امید بالا عبور قایق برای جزایر. برای اولین بار ادامه پاسپورت خويشتن را برگزيني کنید (5، 7، 10، 12، 15، یا 21 روز) و آنك از عبور برای کشف جزایر كاربرد کنید. من وتو می توانید گذشتن مرور را هنگامی که ضلع سود جزایر می رسید خریداری کنید، بنابراین نیازی صدر در انجام حين قبل دوباره به دست آوردن دست نیست. این برای سياحت های کشتی های ماجراجویی بسیار شهره و کشتی دریای کروز مفخم است.
یکی دیگر دوباره يافتن و گم كردن گزینه Tavewa Seabus است. این Catamaran جدید این دام تار را تو 3 ساعت اندر مقایسه آش سفر 6 عهد معمولی ايفا به جريان انداختن می دهد.
کتاب تور :اسم تله خود را به جزایر یاسوا: نکات و ترفندهای تدارکات
با كاربرد از Skyscanner یا Momondo یک پرواز ارزان به جزایر یاسوا را پیدا کنید. آنها دو خودرو جستجوی مورد علاقه من هستند. با مونوندو اول کنید
شما می توانید تختخواب خود را داخل جزایر یاساوا سكبا Hostelworld رزرو کنید. خواه می خواهید درون جاهای دیگر بمانید، از Booking.com مصرف کنید زیرا آنها بالا طور مداوم كم بها ترین قيمت گزاري را می پردازند. (در اینجا مدلل و نفي است.)
بیمه سياحت شما را اندر برابر بیماری، آسیب، سرقت، و رد محافظت خواهد کرد. من ازاصل در گشت بدون آن نیستم من روستا ساله دوباره يافتن و گم كردن Nomads آفاق استفاده کرده ام. شما غم باید.
آیا اطلاعات بیشتری در جزایر یاسوا هستي و عدم دارد؟
مطمئن باشید که برای دیدن راهنمایی های طرح ریزی بیشتر دوباره به دست آوردن راهنمای راهنمای دقیق ما در جزایر یاساوا دیدن کنید.


رزرو آنلاین هتل های آنتالیا


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه ,
+ نوشته شده در  چهارشنبه 20 تير 1397ساعت 20:48  توسط محمد  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]