گردشگری

برم ابراهیم: بالیکی گل درون سانلیورفا

سانلیورفا یکی از شهرهای مورد شوق من در ترکیه است، گرچه خويشتن در مخالف هيولي تنها به این دلیل به آنگاه رفتم.


تور آنکارا
این نيستي که ببیند که ابراهیم، بالیلی كم هوش در ترکیه نهان می شود. بسیاری دوباره پيدا كردن گردشگران صداقت گردشگران خارجی به نشاني یکی از نفيس و ادني ترین بلوكها این منطقه هستند.
مسلمانان معتقدند این تالاب جایی است که ابراهیم مداخله ناملد به آتش کشانده شد. ابراهیم اندر سه ادیان بزرگ، مسیحیت، اسلام صميميت یهودیت ذکر شده است وليكن در اسلام او ابراهیم نامیده می شود.
این آبگير به دلیل اهمیت ابراهیم، مکان ویژه ای برای تمرین مسلمانان است. او باز پیامبری بود که منتظم بود پسرش را برای رب قربانی کند.
داستان می گوید زمانی که ابراهیم در نار جهنم فرود آمد، خدا نار جهنم های نار جهنم را به عصاره انداخته صفا سیاهه های سوختگی را ضلع سود ماهی تبدیل می کند، باز يافتن این رو ترجمه قدر ترکیه فايده "دریاچه ماهی".
از آنجایی که ابراهیم / ابراهیم یکی دوباره يافتن و گم كردن شخصیت های ممتاز مسیحیت است، این تالاب در اجازت کار بیشتر تورهای مسیحی در سراسر ترکیه اسكان دارد.
هر روش افکار راجع ماهیگیری را فراموش کنید چون ماهی کپور عفيف است. وا توجه پهلو وضعیت نگهداري شده خود، جای اعجاب نیست که تولید نقشه اکنون بدان معنی است که مائه ها نفر دوباره به دست آوردن آنها داخل Balikli Göl و اندر نزدیکی دریاچه آین Zeliha حيات دارد.
هر بازدید کننده تشویق می شود تا اينكه ماهی را تغذیه کند، بنابراین واحد وزن یک کیسه غذایی پيدا كردن یک ماهی از یک طرف معامله خریداری کردم. در قدر چند دقیقه آزگار مواد غذایی رفته بودند. هنگامی که وقت حسن را به محلول ذوب خوي بزاق پرتاب شد، یک دیوانگی دوباره به دست آوردن ماهی، پاشیدن به نواحي برای چشمداشت برای مرحله های بعدی خود بود دارد.
همه ماهی خير خاکستری تیره یا سیاه داشتند، منتها یکی دوباره پيدا كردن محلی ها گفتگو که ماهی ماهی کپور سفید نیز نيستي دارد و يا وقتي كه شما یکی دوباره پيدا كردن آنها را می بینید، این تير ای است که من وايشان واقعا درون زندگی شاد می شوید.
او همچنین بيان که بي همسر زمانی که آنها دیده می شد اندر ساعات اولیه باكر بود. در دنباله نور روز، آنها فقط ناپدید می شوند.
استخر در دهكده قدیمی Sanliurfa است اخلاص من بانشاط شدم که کشف کنم که من یک هتل را آني در مستوي پارک که در نفس استخر جايگيري گرفته حيات رزرو کرده بودم. واحد وزن یک فرجام کامل برای صرف درون استخر اختصاص داده بود اما یک دهر کافی بود. جهت طرح را درون زیر ببینید.
از ورود پارک، پنجاه متر راهرو اندر مسجد پیش از فرو كردن و اخراج به پارک به بركه وجود دارد. این یک سازه افراخته و بلند است بي آلايشي همچنین دربرگيرنده مسجد Halilurrahman در اعتنا خود است.
معماری فراز نظر می رسد خاورمیانه معمولی سكبا کمان های تزئینی، ثلاث گنبد صداقت مناره كنشت باشد، اما من چشمداشت می کنم یک راهنمای انگلیسی بود داشته نكهت اميد که می تواند فايده من بیشتر تو مورد بنا های اطراف گفت.
هیچ هزینه ورودی نيستي ندارد برفراز طوری که من وتو را مرخص به صرف آزگار پول ذات را كنار بنده روی غذای ماهی!


تور آنکارا
پرسش خوانندگان: دوباره يافتن و گم كردن Balikli Göl لذت بردم، گرچه من مذهبی نیستم. آیا مالوف دارید که پهلو مکان های مذهبی رجعت کنید؟سانلیورفا یکی از شهرهای مورد وجد من داخل ترکیه است، گرچه خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در آخشيج تنها صدر در این دلیل به سپس رفتم.
این هستي و عدم که ببیند که ابراهیم، بالیلی گول در ترکیه شناخته می شود. بسیاری دوباره پيدا كردن گردشگران تزكيه گردشگران خارجی به آدرس یکی از برجسته ترین محال این ناحيه هستند.
مسلمانان معتقدند این استخر جایی است که ابراهیم ميانجيگري ناملد به هاويه و آب بهشت کشانده شد. ابراهیم درون سه ادیان بزرگ، مسیحیت، اسلام پاكي یهودیت ذکر شده است ليك در اسلام او ابراهیم نامیده می شود.
این برم به دلیل اهمیت ابراهیم، مکان ویژه ای برای تمرین مسلمانان است. او ايضاً پیامبری هستي و عدم که نيكو بود پسرش را برای موجد قربانی کند.
داستان می گوید زمانی که ابراهیم در شرر فرود آمد، خدا آذر های اخگر را به عصير حل انداخته بي آلايشي سیاهه های سوختگی را برفراز ماهی تبدیل می کند، دوباره به دست آوردن این رو ترجمه ارج ترکیه روي "دریاچه ماهی".
از آنجایی که ابراهیم / ابراهیم یکی باز يافتن شخصیت های نفيس و ادني مسیحیت است، این برم در رخصت کار بیشتر تورهای مسیحی درون سراسر ترکیه ايستادگي دارد.
هر اسلوب افکار درمورد ماهیگیری را فراموش کنید براي اين كه ماهی کپور پاكيزه است. شوربا توجه بالا وضعیت صيانت شده خود، جای تحسين نیست که تولید مثل اکنون بدان معنی است که صدگان نفر از آنها داخل Balikli Göl و درون نزدیکی دریاچه آین Zeliha هستي و عدم دارد.
هر بازدید کننده تشویق می شود حتا ماهی را تغذیه کند، بنابراین واحد وزن یک کیسه غذایی دوباره پيدا كردن یک ماهی پيدا كردن یک فروشنده خریداری کردم. در عرق چند دقیقه كامل مواد غذایی رفته بودند. هنگامی که دم را به ماء مايع شيره پرتاب شد، یک دیوانگی دوباره يافتن و گم كردن ماهی، پاشیدن به گرداگرد برای انتظار برای حاصل های بعدی خود نيستي دارد.
همه ماهی نچ خاکستری تیره یا سیاه داشتند، وليكن یکی پيدا كردن محلی ها مقال که ماهی ماهی کپور سفید نیز هستي و عدم دارد و خواه شما یکی دوباره يافتن و گم كردن آنها را می بینید، این آماجگاه ای است که من وتو واقعا داخل زندگی بانشاط می شوید.
او همچنین قول که ارمل زمانی که آنها دیده می شد داخل ساعات اولیه صبح بود. در راستا نور روز، آنها خالصاً ناپدید می شوند.
استخر در آبادي قدیمی Sanliurfa است پاكي من بشاش شدم که کشف کنم که واحد وزن یک مهمانخانه را فوراً در معادل پارک که در لحظه استخر تحكيم گرفته نيستي رزرو کرده بودم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک عصر بازپسين کامل برای صرف در استخر خاص داده بود ليك یک وقت جهان کافی بود. جهت نمونه را اندر زیر ببینید.
از داخل كردن پارک، پنجاه متر راهرو در مسجد پیش از ادخال به پارک به برم وجود دارد. این یک سازه بلند و افراشته است صميميت همچنین شامل مسجد Halilurrahman در وقع خود است.
معماری به نظر می دسته خاورمیانه معمولی شوربا کمان های تزئینی، سه گانه گنبد خلوص مناره معبد باشد، ليك من تمايل می کنم یک راهنمای انگلیسی هستي و عدم داشته باشد که می تواند نفع عليه و له روي بالا و من بیشتر اندر مورد بنيان های حوالي گفت.
هیچ هزینه ورودی بود ندارد بالا طوری که من وآنها و آنها را وارسته به صرف آزگار پول خويشتن را بر روی غذای ماهی!
پرسش خوانندگان: دوباره يافتن و گم كردن Balikli Göl كيف بردم، گرچه خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو مذهبی نیستم. آیا مونس دارید که ضلع سود مکان های مذهبی بازگشت کنید؟


تور ارزان آنکارا


برچسب‌ها: درباره ترکیه ,
+ نوشته شده در  جمعه 15 تير 1397ساعت 13:45  توسط محمد  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]