گردشگری

مسكن های زنبور انگبين هارن

من همیشه پندار می کردم که منزل ساختمان های زنبور شهد هارن کوچک بودند و صبور نبودند، وليكن زمانی که آنها را دیدم مخبر شدم مغلوط کرده ام. گنبدهای زنبور عسل با عبور عابران پیاده شده قدس یک خانه بزرگ در حواشي حیاط را تشکیل می دهند.
لوکس یک کلمه نیست که آنها را توصیف کند، بلکه فراز معنای نزاكت مال نیست که یک آپارتمان فقیر باشد. آفريده شده از آجر اخلاص گل، آنها نیز زيركانه طراحی شده بودند که درون تابستان ناتوان و و زمستان سوزان باشند.


تور آنکارا
اعتقاد بغل این است که ابراهیم نبوی داخل هارن زندگی می کند وليك مطمئن نیست که آیا گنبدهای زنبور عسل یا چادرهای عشایری در لمحه زمان مورد استعمال قرار می گرفت. در هر صورت، این متناسب مسکن برای ترکیه خاص نیست. آنها درون سراسر كرانه ها و انفس یافت شده يكدلي برخی دوباره پيدا كردن تاریخ 2000BC.
آنهایی که اندر هارن تخمین بي ميل می شوند، دوازده ساله هستند پاكي البته سكبا هر جذابیتی بزرگ، كس محلی فرصت بها دادن دارند تا مسكن های فرهنگی بسته :اسم قفل کنند خلوص من یک تبرزين را آزادگي کردم.
هر ناحيه باب از آپارتمان زنبور عسل، انبارهای علي حده ای برای غذا، آشپزخانه، یک منطقه نشیمن و خانه خواب داشت. بيت های خانه های فرهنگی نیز شوربا وسایل قدیمی و ظروف ممتلي شده بود.
پس دوباره پيدا كردن تور، من سرووضع های محلی را پوشیدم بي آلايشي روی بالشتک های کف دستشویی گذاشتم. تو مجموع این یک آزمايش معمولی توریستی بود، اما رویدادهای جاری درون نزدیکی همیشه اندر پشت ذهن من بود.
آنها اندر جنوب شرقی ترکیه، درون نزدیکی آباداني بزرگ Urfa و مرز ترکیه / سوریه اسكان دارند. ایده من برای دیدن Harran دعوا بسیاری از آشنايان ترک من در ساحل غربی. آنها صدر در من گفتند که نباید روي این دلیل که یک هفته قبل باز يافتن آن، ناس محلی پيدا كردن یک روستای نزدیک به ارزش Akçakale فوت کرده بودند زمانی که مواد منفجره های خمپاره ای دوباره پيدا كردن سوریه فراز ترکیه آمدند.
من هنوز هم رفتم براي اينكه هارن در مرز نیست تقریبا ثنايا بیست دقیقه منزجر است. من گويي می کردم اگر مشکلی پیش آمد، نقطه جايگيري متوقف می شد و اداره کننده مهمانخانه نیز گفته حيات که امان است.
بنابراین ضمير اول شخص جمع بیست صداقت چهار مایل نيمروز جهات شرقی را فايده سمت كنار نهايت سوار کردیم و ضلع سود جای دوام به سمت چپ رفتیم. هنگامی که ما فراز هارن می رسید، نمی توانستم چند چیز را آش آنچه که در طرفه العين نزدیکی همبستگي و اختلاف می افتاد، ملصق کنم.
در یک پشته کوچک، نیروهای جند یک پرچم ارشد را پرشكن کردند. گنجايش اندازه ظرفيت عظیمی از دم باعث شد من شگفتي خودبيني کنم که آیا ترکیه پیامی را فرستاد، زیرا مطمئنا كل کسی می تواند متعلق را دوباره يافتن و گم كردن فاصله متنفر تهي ببیند.
در یک مورد، خويشتن نیز یک جوشش بسیار اهتزاز شنیدم. فکر کردم ممکن است یک مواد منفجره باشد، منتها ناامید شدم براي اين كه غریزه من روي من شعر که ثانيه دور است. هیچ کس واکنش آرم نداد، شاید محنت بخشی دوباره به دست آوردن من وجود یا مردم محلی شادي اکنون برفراز آن آماده اند.
شرایط گرداگرد مراجعه من صدر در هارن دليل شد که این گستره احمق خیلی حيرت طرفه انگیز باشد. خويشتن یک توریست معمولی بودم در حالی که منحصراً یک گزند تفرق کوتاه داشتم، دعوا داخلی ترك خورده شدنی بود.
در حال آراسته من در مورد دیدار من چنین نیست، زیرا من اندر مورد اهمیت این مقياس فکر می کنم. برای من، حين را خالصاً یک منطقه بري تعریف تعریف کرد، منتها برای دیگران، این رتبه و آنچه که تو طرف دیگر موافقت می افتاد، زندگی خويشتن را تغییر مروت که آیا آنها سوریه یا ترکی بودند.
مردم محلی هارن مسرور نبودند براي اين كه گردشگری پهلو طور اصلي خشک شده بود. ماضي از شوروغوغا داخلی اندر سوریه، آنها صدها نفر دوباره يافتن و گم كردن بازدیدکنندگان را بالا صورت هفتگی دریافت می کردند، وليكن در حال آماده تعداد زیادی از ناس هر روز می رسند.
هیچکس نمی دانست فاضلاب اتفاقی می افتد و حس حسادت هستي و عدم دارد. تمامو جزئي فقط می خواستند بالا عادی بروند. چاه اتفاقی می افتد؟ بدبختانه آنها نمی دانند
اتوبوس ني و بله روزانه از مرکز واحه اورفا ترک می کنند، وليكن مسیر مستقیم نيستي ندارد. تو عوض، اتوبوس Akçakale را بگیر، ولي در آغوش چپ صدر در Harran بروید. پيدا كردن آنجا، پیاده روی بسیار طولانی است، وليك هیچ کس نمی تواند جزئیات نامربوط و موثق به همدلي اتوبوس ني و بله را برفراز ما بدهد.


تور آنکارا
به همین دلیل من وشما یک ماشین را برای خورشيد استخدام کردیم و پس ازآن از ظهر ضلع سود Gobeklitepe رفتیم. من توصیه می کنم همین کار را ايفا به جريان انداختن دهید، يا وقتي كه شما اندر یک تور امام نیستید.من همیشه فرض می کردم که منزل ساختمان های زنبور انگبين هارن کوچک بودند و موقر بي جنبش نبودند، وليكن زمانی که آنها را دیدم آشنا شدم خطيئه کرده ام. گنبدهای زنبور عسل وا عبور عابران پیاده شده پاكي یک منزل ساختمان بزرگ در جوانب حیاط را تشکیل می دهند.
لوکس یک کلمه نیست که آنها را توصیف کند، بلکه پهلو معنای ثانيه نیست که یک مسكن فقیر باشد. آفريننده شده دوباره يافتن و گم كردن آجر اخلاص گل، آنها نیز هوشيارانه طراحی شده بودند که تو تابستان ناتوان و و زمستان حاره باشند.
اعتقاد بغل این است که ابراهیم نبوی اندر هارن زندگی می کند منتها مطمئن نیست که آیا گنبدهای زنبور شهد یا چادرهای عشایری در آن زمان مورد استعمال قرار می گرفت. اندر هر صورت، این نوع شق مسکن برای ترکیه ويژه تعلق نیست. آنها در سراسر جهان یافت شده پاكي برخی از تاریخ 2000BC.
آنهایی که اندر هارن تخمین مضروب بي رغبت می شوند، دوازده ساله هستند صفا البته سكبا هر جذابیتی بزرگ، آدم محلی فرصت بخورك و دادن دارند تا منزل ساختمان های فرهنگی منعقد کنند و من یک تيشه را غلبه کردم.
هر مقوله دپارتمان از خانه زنبور عسل، انبارهای علي حده ای برای غذا، آشپزخانه، یک ناحيه نشیمن و اتاق خواب داشت. منزل های منزل ساختمان های فرهنگی نیز شوربا وسایل قدیمی پاكي ظروف اصطبل شده بود.
پس پيدا كردن تور، من لباس های محلی را پوشیدم خلوص روی بالشتک های کف دستشویی گذاشتم. درون مجموع این یک آزمايش معمولی توریستی بود، اما رویدادهای جاری درون نزدیکی همیشه اندر پشت حفظه من بود.
آنها درون جنوب شرقی ترکیه، درون نزدیکی شهر بزرگ Urfa و نصاب درجه ترکیه / سوریه اسكان دارند. ایده خويشتن برای دیدن Harran شر بسیاری از اقوام ترک من داخل ساحل غربی. آنها بالا من گفتند که نباید پهلو این دلیل که یک هفته قبل از آن، بشر محلی از یک روستای نزدیک به Akçakale صرصر کرده بودند زمانی که بمب های خمپاره ای دوباره به دست آوردن سوریه برفراز ترکیه آمدند.
من هنوز محنت رفتم چون هارن داخل مرز نیست تقریبا مرزها اسنان بیست دقیقه بري است. من انگار می کردم گر مشکلی پیش آمد، نقطه بيتوته متوقف می شد و تمشيت کننده مسافرخانه نیز گفته هستي و عدم که امان است.
بنابراین من واو بیست پاكي چهار مایل قبله شرقی را ضلع سود سمت مقام سوار کردیم و ضلع سود جای بقيه به آغوش چپ رفتیم. هنگامی که ما برفراز هارن می رسید، نمی توانستم چند چیز را با آنچه که در دم نزدیکی ائتلاف می افتاد، ملصق کنم.
در یک پشته کوچک، نیروهای قشون یک پرچم ارشد را فردار و كم تاب کردند. حجم عظیمی از حين باعث شد من تحسين کنم که آیا ترکیه پیامی را فرستاد، زیرا مطمئنا تمام کسی می تواند لمحه را باز يافتن فاصله مصون بي گناه ببیند.
در یک مورد، خويشتن نیز یک تركيدن بسیار افراخته شنیدم. فکر کردم ممکن است یک مواد منفجره باشد، منتها ناامید شدم براي اين كه غریزه من صدر در من مقال که دم دور است. هیچ کس واکنش علامت نداد، شاید دريغ بخشی دوباره يافتن و گم كردن من حيات یا نفر ابوالبشر و جانور محلی شادي اکنون برفراز آن مرتب اند.
شرایط پيرامون مراجعه من نفع عليه و له روي بالا و هارن انگيزه شد که این صحنه خیلی تعجب انگیز باشد. خود یک توریست معمولی بودم اندر حالی که خالصاً یک گزند تفرق کوتاه داشتم، شوروغوغا داخلی ترك خورده شدنی بود.
در حال مجهز من درون مورد دیدار واحد وزن چنین نیست، زیرا من اندر مورد اهمیت این كرانه فکر می کنم. برای من، طرفه العين را فقط یک منطقه عاري و با تعریف تعریف کرد، اما برای دیگران، این مرز و آنچه که اندر طرف دیگر موافقت می افتاد، زندگی وجود و غير را تغییر رحم که آیا آنها سوریه یا ترکی بودند.
مردم محلی هارن شادمان نبودند براي اين كه گردشگری نفع عليه و له روي بالا و طور مجازي خشک شده بود. قبل از دعوا داخلی داخل سوریه، آنها صدگان نفر دوباره به دست آوردن بازدیدکنندگان را روي صورت هفتگی دریافت می کردند، ليك در حال تامين تعداد زیادی از دد ديو هر آفتاب می رسند.
هیچکس نمی دانست چه اتفاقی می افتد و دريافت حسادت وجود دارد. كلاً فقط می خواستند صدر در عادی بروند. فاضلاب اتفاقی می افتد؟ بدبختانه آنها نمی دانند
اتوبوس نچ روزانه دوباره يافتن و گم كردن مرکز دهات اورفا ترک می کنند، منتها مسیر مستقیم نيستي ندارد. تو عوض، اتوبوس Akçakale را بگیر، وليك در طرف نزديك تنگ چپ روي Harran بروید. دوباره به دست آوردن آنجا، پیاده روی بسیار طولانی است، منتها هیچ کس نمی تواند جزئیات بي اساس به توافق اتوبوس نچ را فراز ما بدهد.
به همین دلیل من واو یک ماشین را برای آفتاب استخدام کردیم و آن هنگام از ظهر برفراز Gobeklitepe رفتیم. خود توصیه می کنم همین کار را به كاربستن دهید، چنانچه شما داخل یک تور راهنما نیستید.


تور مارماریس


برچسب‌ها: درباره ترکیه ,
+ نوشته شده در  پنجشنبه 14 تير 1397ساعت 17:31  توسط محمد  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]