گردشگری

ملكي آشپزی غازی عینتاب: غذاهای نواحي پهلوها شرقی ترکیه

تور آنکارا
آنها گفتند: "نمیتوانید تنها اندر کرس باقی بمانید". "شما اصلاً نخواهید آمد"
در حال آماده در این نقطه، من اميدوار بود. آنها میدانستند که من این کار را نکردم؟ مرکز Kars برای قاچاق مردم بود؟
در دنبال فراتر دوباره يافتن و گم كردن آن، دور باز يافتن تمدن بود؟
آنها بدون التفات به استفسار من دنباله دادند
"فقط یک عمران ده وحشتناک است و شما نخواهید آمد"
در اكنون حاضر، شوربا دانستن دوستانم خلوص عدم آزمايش سفرم، پرسیدم که آنها تو واقع از آبادي دیدن کرده بودند. محسوس شد آنها كلاً نبوده اند. حتی درون هر طاق عرش و فرش بالاترين حد نزدیک آن! بنابراین درون چشم من، نگرانی های آنها بی قاعده بود، منتها به زودی روشن ضمير شدم که آنها اولین ترک خير نیستند که چنین فکر کنند. شاید این سهو هویت های فرهنگی سادگي تاریخی است که بسیاری از نفر ابوالبشر و جانور را از کرس می گیرد، وليكن این فقط بازدید خود به دهكده را افزایش داد.
کارس تماس قوی آش روسیه دارد. امپراتوری روسیه در سال 1828 ضلع سود Kars چپاول کرد صميميت کنترل نفس را باز يافتن عثمانی خير گرفت اما شر کششی بود؛ آنها قدرت را دوباره به دست آوردن دست دادند تزكيه دوباره متعلق را تو سال 1878 گرفتند. خلف از شوروغوغا جهانی اول، لحظه را فايده حکومت ارمنی، و داخل نهایت ترکیه ترک کرد.
روس ها باآنكه نمی دانستند و اندر سال 1945 كوشش کردند تا از طریق مذاکره صلح آمیز Kars ازنو به تا :حرف راس بیاورند. آنها ناكام بودند. این روزها، تنها مراوده روسیه تو سبک معماری ساختمان های قدیمی دیده می شود، که بسیاری باز يافتن آنها اکنون دون حفاظت هستند.
برای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو پیشنهاد شد که واحد وزن بتوانم بیشتر داخل مورد آستانه روسیه در خانه غزای احمد موترارا يار شناسا شوم اما شوربا وجود سوم بازدید دوباره پيدا كردن این موزه، همیشه راستي زنهار و خيانت شد.
Kars وهن آسيب کمی پيدا كردن مرز سكبا ارمنستان ايستادگي دارد و نفع عليه و له روي بالا و ندرت اندر راهنماهای مسافرتی ذکر شده است. این حجب آور است زیرا نزدیکترین محل اتراق شبانه برفراز کلیساهای تاریخی 1001 است. این کلیساهای قدیمی ارمنی به نشاني خرابه های آنی نهان شده نیستند، درون مقیاس وسیعی از ويران آواره های تاریخی مانند افسس نیستند، وليك مطمئنا چشمگیر هستند.
مشکل این است که آنها اندر شرق ترکیه هستند اخلاص اکثر حمل و بازگفت گردشگری داخل ترکیه درون سواحل شنی های طولانی غرب ثبات دارد. سوال ها سیاسی میان ترکیه خلوص ارمنستان نیز بود دارد که احتمالا ناشی باز يافتن عدم اشتياق است.
به غیر پيدا كردن یک راننده تاکسی یخی، دد ديو کر حيات دوستانه و التفات کردند. پايه نژاد جوان برفراز طور مثبت راغب ظاهر شدند صفا روند آلامد را در صدر گرفتند که اندر شلوار جین آبی تنگ، پاشنه اهتزاز و نشان تی شلوار كوتاه آشکار بود. این به طرز چشمگیری متفاوتی دوباره پيدا كردن حس لباس بابل محافظه کار وجود که آرمان داشتم.
همچنین درصد کوچکی از ناس محلی برفراز دلیل فاش چهرهشان ایستاده بودند. مردان و زنان نمایش چهره، تمیز شوربا ویژگی های روشن و چشم های لبريز سر و صوت را نمایش می دهد. روي آنها بسیار سبک تر بود اما کاملا كم قيمت موهای سیاه هواپيما که رخسار هایشان را طراحی کردند.
این تنها تفارق کوچکی هستي و عدم که نخستین محصول بازدید کنندگان ترکیه در این انتخابات نبودند، ليك من ازبن این رويه معمول ترکیه یا کردی را قبلا ندیده بودم. تمام کسی که ترکیه را می داند نیز اتفاق می کند که از باختر به شرق، صريح و خصوصیات پوست تغییر می کند؛ موهای فام شده آش رنگ سبز آدم لاز یک نمونه غلام است.
به نظر من پيوند ظاهری مختلف آش توجه به ارتباطات تاریخی آش روسیه یا ارمنستان هستي و عدم که در طی یک گفتگوی شفاهی با صاحب دكان محلی ثابت شد. من تغير قومی جمعیت كرز را مورد استخبار قرار دادم. بزرگترین شگفتی این وجود که بسیاری دوباره به دست آوردن آذربایجانی ها تو Kars حيات دارد. بعضی نچ فقط باز يافتن طریق مرز به کار نفس می آیند، درون حالی که دیگران خونخواهي مصری درون تاریخ دودمان دارند.
تأثیرات آذربایجان ممکن است درون تاریخ، کلیساها یا سبک معماری عمارت ساخت ها وجود نداشته باشد، ليك این برفراز پیچیدگی های دیگر برای تلون کرس لا کمک می کند تا خبره شوند که درصد زیادی از جمعیت را تشکیل می دهند.
من حضرت روس ها، ارمنی ها، آذربایجانی ها، کردها يكدلي ترک ها را در کرز اجرا دادم. نتیجه یک اتفاق گیج کننده و درهم آمیخته در طول یک عريضه زمانی تاریخی طويله از درگیری است. این روزها، این دهات صلح آمیز است اگرچه من دوباره به دست آوردن زمان خودم در سرانجام و اينك بسیار كيف بردم. خواه کسی فراز شما می گوید که برفراز کرس نمی روید، آنها را نادیده بگیرید. این یک آبادي تاریک در پشت فراتر از لحظه نیست. دوباره به دست آوردن لحاظ فرهنگی غنی و زيبا سرگرم كننده و دیدنی است.
Writer مروه بوسرا Özturk پهلو بررسی تنعم فرهنگی Kars بالا دلیل دم یک ولايت مرزی است


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه ,
+ نوشته شده در  سه شنبه 12 تير 1397ساعت 0:32  توسط محمد  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]