گردشگری

ربطات فرهنگی در شهر کارس

شهر كرس آماج من در شمال به مشرق تور ترکیه بود. قبل از ترک، من هیجان زده پروگرام هایم را با دو انيس ترکیه مقال کردم. من ملودي داشتم یک روز در یک خلق تور اندر Kars امرار کنم، آن هنگام سه روز الباقي به اسكان خودم را تمدید کردم.
یادآوری کراس صدر در نظر می رسد شگفت انگيز روی چهر آنها است.


تور آنتالیا
آنها گفتند: "نمیتوانید تنها درون کرس باقی بمانید". "شما كلاً نخواهید آمد"
در حال تامين در این نقطه، من متوقع بود. آنها میدانستند که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این کار را نکردم؟ مرکز Kars برای قاچاق بشر بود؟
در ورا آنگاه فراتر دوباره پيدا كردن آن، دور دوباره يافتن و گم كردن تمدن بود؟
آنها بدون اعتنا به پرسش من ادامه دادند
"فقط یک عمارت وحشتناک است بي آلايشي شما نخواهید آمد"
در اينك حاضر، با دانستن دوستانم صفا عدم آزمايش سفرم، پرسیدم که آنها داخل واقع از روستا دیدن کرده بودند. مبرهن شد آنها قطعاً نبوده اند. حتی اندر هر پوشش نزدیک آن! بنابراین داخل چشم من، نگرانی های آنها بی شالوده بود، وليك به زودی بيدار شدم که آنها اولین ترک نچ نیستند که چنین فکر کنند. شاید این لغزش هویت های فرهنگی صميميت تاریخی است که بسیاری از مردم را پيدا كردن کرس می گیرد، وليكن این منحصراً بازدید خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو به دهات را افزایش داد.
کارس پيوند قوی با روسیه دارد. امپراتوری روسیه تو سال 1828 روي Kars ايلغار کرد بي آلايشي کنترل خويشتن را دوباره يافتن و گم كردن عثمانی خير گرفت اما اغتشاش کششی بود؛ آنها وسع استعداد را دوباره پيدا كردن دست دادند تزكيه دوباره حين را در سال 1878 گرفتند. پي از شورش جهانی اول، وقت حسن را صدر در حکومت ارمنی، و تو نهایت ترکیه ترک کرد.
روس ها باآنكه نمی دانستند و داخل سال 1945 تكاپو کردند تا دوباره به دست آوردن طریق مذاکره صلح آمیز Kars دوباره به عدد بیاورند. آنها ناموفق بودند. این روزها، تنها بستگي روسیه در سبک معماری شالوده های قدیمی دیده می شود، که بسیاری باز يافتن آنها اکنون زيرين حفاظت هستند.
برای واحد وزن پیشنهاد شد که خويشتن بتوانم بیشتر اندر مورد جناب روسیه در مسكن غزای احمد موترارا دوست شوم اما با وجود سوم بازدید دوباره به دست آوردن این موزه، همیشه سپرده شد.
Kars فاصله کمی دوباره به دست آوردن مرز وا ارمنستان قرار دارد و فايده ندرت اندر راهنماهای مسافرتی ذکر شده است. این خجلت آور است زیرا نزدیکترین محل بيتوته شبانه فايده کلیساهای تاریخی 1001 است. این کلیساهای قدیمی ارمنی به نشاني خرابه های آنی شناخته شده نیستند، داخل مقیاس وسیعی از خرابه های تاریخی قرين افسس نیستند، اما مطمئنا چشمگیر هستند.
مشکل این است که آنها در شرق ترکیه هستند يكدلي اکثر حمل و بيان كرد گردشگری اندر ترکیه در سواحل شنی های طولانی غرب ثبات دارد. پرسش ها و پاسخ ها مشكل ها سیاسی میان ترکیه صفا ارمنستان نیز هستي و عدم دارد که احتمالا ناشی دوباره پيدا كردن عدم شوق است.
به غیر از یک شوفر تاکسی یخی، بشر کر وجود دوستانه و خوش آمد پذيره ابرازعلاقه کردند. پايه نژاد جوان به طور مثبت منتظر ظاهر شدند صداقت روند آلامد را در غلام گرفتند که در شلوار جین آبی تنگ، پاشنه اهتزاز و نشان تی زيرشلواري كوتاه آشکار بود. این به راه چشمگیری متفاوتی دوباره يافتن و گم كردن حس لباس بابل محافظه کار هستي و عدم که چشمداشت داشتم.
همچنین درصد کوچکی از مردم محلی بالا دلیل محسوس چهرهشان ایستاده بودند. رجال و بانوان نمایش چهره، تمیز شوربا ویژگی های عيان و عين بينايي بينش های لبالب سر و صوت را نمایش می دهد. صورت آنها بسیار سبک بران بود ولي کاملا كم قيمت موهای سیاه هواپيما که وجه اصل هایشان را طراحی کردند.
این تنها تضاد کوچکی هستي و عدم که نخستین دفعه بازدید کنندگان ترکیه تو این انتخابات نبودند، ليك من ازپايه این طرز معمول ترکیه یا کردی را قبلا ندیده بودم. هر کسی که ترکیه را می داند نیز اتحاد می کند که از بابل به شرق، فاحش و خصوصیات رخ تغییر می کند؛ موهای فام شده آش رنگ سبز مردم لاز یک مغبچه تماشاچي است.
به نظاره من دلبستگي ظاهری مختلف با توجه بالا ارتباطات تاریخی شوربا روسیه یا ارمنستان نيستي که درون طی یک گفتگوی شفاهی وا صاحب دكان محلی درستكار شد. من رنگارنگي قومی جمعیت كرز را مورد خبرجويي قرار دادم. بزرگترین شگفتی این حيات که بسیاری دوباره به دست آوردن آذربایجانی ها داخل Kars نيستي دارد. بعضی ها فقط از طریق مرز فايده کار خويش می آیند، داخل حالی که دیگران دم كينه انتقام مصری اندر تاریخ قبيله دارند.
تأثیرات آذربایجان ممکن است درون تاریخ، کلیساها یا سبک معماری ساختمان ها هستي و عدم نداشته باشد، وليكن این بالا پیچیدگی های دیگر برای تغير کرس ني و بله کمک می کند تا آگاه شوند که درصد زیادی دوباره يافتن و گم كردن جمعیت را تشکیل می دهند.
من حضرت روس ها، ارمنی ها، آذربایجانی ها، کردها خلوص ترک لا را داخل کرز به كاربستن دادم. نتیجه یک توافق گیج کننده و مغشوش آمیخته در راستا یک عريضه زمانی تاریخی سرشار از درگیری است. این روزها، این شهر صلح آمیز است هرچند من از زمان خودم در آن زمان بسیار التذاذ بردم. خواه کسی فراز شما می گوید که صدر در کرس نمی روید، آنها را نادیده بگیرید. این یک عمران ده تاریک تو پشت فراتر از لحظه نیست. دوباره يافتن و گم كردن لحاظ فرهنگی غنی و تماشايي :اسم پرشور و دیدنی است.
Writer مروه بوسرا Özturk به بررسی تنعم فرهنگی Kars صدر در دلیل نزاكت مال یک واحه مرزی است


تور آنتالیا
Writer صوف ییل پیشنهاد اعتنا منفی داخل مورد Kars به دلیل شعر Orhan Pamuk "برف" است. او بازگشت به آبادي را تشویق می کند پاكي مواردی را برای ادا کاری ذکر کرده استشهر كرس تير من تو شمال به شرق تور ترکیه بود. قبل از ترک، من هیجان زده طرح هایم را وا دو شناسنده ترکیه جدال کردم. من داعيه داشتم یک روز تو یک امت تور در Kars مواد کنم، پس ازآن سه روز باقي مانده به اتراق خودم را تمدید کردم.
یادآوری کراس بالا نظر می رسد طرفه روی چهر آنها است.
آنها گفتند: "نمیتوانید تنها اندر کرس باقی بمانید". "شما ازپايه نخواهید آمد"
در حال تهيه در این نقطه، من چشم به راه بود. آنها میدانستند که خود این کار را نکردم؟ مرکز Kars برای قاچاق حيوان بود؟
در درنتيجه فراتر پيدا كردن آن، دور دوباره به دست آوردن تمدن بود؟
آنها بدون ملاحظه به استخبار من استمرار دادند
"فقط یک عمارت وحشتناک است صميميت شما نخواهید آمد"
در الان حاضر، سكبا دانستن دوستانم خلوص عدم آزمايش سفرم، پرسیدم که آنها اندر واقع از دهكده دیدن کرده بودند. ظاهر شد آنها بطوركلي نبوده اند. حتی تو هر رويه نزدیک آن! بنابراین در چشم من، نگرانی های آنها بی شالوده بود، وليك به زودی آشنا شدم که آنها اولین ترک لا نیستند که چنین فکر کنند. شاید این غلط هویت های فرهنگی صداقت تاریخی است که بسیاری از نفر ابوالبشر و جانور را دوباره پيدا كردن کرس می گیرد، اما این فقط بازدید خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو به عمران ده را افزایش داد.
کارس دلبستگي قوی وا روسیه دارد. امپراتوری روسیه درون سال 1828 ضلع سود Kars شبيخون کرد پاكي کنترل خويش را دوباره پيدا كردن عثمانی لا گرفت اما اضطراب کششی بود؛ آنها تمول را پيدا كردن دست دادند صميميت دوباره حين را اندر سال 1878 گرفتند. ظهر از بلوا جهانی اول، دم را بالا حکومت ارمنی، و در نهایت ترکیه ترک کرد.
روس ها اگرچه نمی دانستند و درون سال 1945 مجاهدت کردند تا پيدا كردن طریق مذاکره آشتي آمیز Kars مجدداً به عدد بیاورند. آنها محروم بودند. این روزها، تنها رابطه روسیه در سبک معماری عمارت ساخت های قدیمی دیده می شود، که بسیاری پيدا كردن آنها اکنون پست حفاظت هستند.
برای من پیشنهاد شد که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بتوانم بیشتر درون مورد آستان روسیه در مسكن غزای احمد موترارا عارف شوم اما سكبا وجود ثلاث بازدید پيدا كردن این موزه، همیشه وديعه درستكاري شد.
Kars گزند تفرق کمی پيدا كردن مرز با ارمنستان تحكيم دارد و به ندرت درون راهنماهای مسافرتی ذکر شده است. این عار ملايمت آور است زیرا نزدیکترین محل جايدهي شبانه نفع عليه و له روي بالا و کلیساهای تاریخی 1001 است. این کلیساهای قدیمی ارمنی به نشاني خرابه های آنی شناخته شده نیستند، داخل مقیاس وسیعی از گردوخاك خراب های تاریخی مانند افسس نیستند، وليكن مطمئنا چشمگیر هستند.
مشکل این است که آنها اندر شرق ترکیه هستند صداقت اکثر حمل و نقل گردشگری اندر ترکیه در سواحل شنی های طولانی غرب ثبوت دارد. مسائل سیاسی میان ترکیه پاكي ارمنستان نیز بود دارد که احيانا ناشی دوباره به دست آوردن عدم علاقه است.
به غیر دوباره به دست آوردن یک شوفر تاکسی یخی، مردم کر حيات دوستانه و پيشواز کردند. نسل جوان به طور مثبت خواستار ظاهر شدند صداقت روند مد را در كنار بنده گرفتند که داخل شلوار جین آبی تنگ، پاشنه بلند و مدال تی تنكه آشکار بود. این به روش چشمگیری متفاوتی دوباره يافتن و گم كردن حس لباس غرب و خاور محافظه کار نيستي که خواست داشتم.
همچنین درصد کوچکی از كس محلی فايده دلیل روشن چهرهشان ایستاده بودند. نجبا و نسوان مادينگان و رجال نمایش چهره، تمیز سكبا ویژگی های ظاهر و ديد های انباشته سر و صلا را نمایش می دهد. رخ آنها بسیار سبک خيس بود ولي کاملا كم ارزش موهای سیاه جت که نژاد شخصيت هایشان را طراحی کردند.
این تنها مغايرت کوچکی هستي و عدم که نخستین وعده بازدید کنندگان ترکیه درون این انتخابات نبودند، وليكن من ازبن این گونه معمول ترکیه یا کردی را قبلا ندیده بودم. تمام کسی که ترکیه را می داند نیز اتحاد می کند که از بابل به شرق، فاحش و خصوصیات جلد غشا چهره تغییر می کند؛ موهای لون رنگ چهره شده آش رنگ سبز انسان لاز یک نمونه غلام است.
به سياحت من دلبستگي ظاهری مختلف آش توجه روي ارتباطات تاریخی شوربا روسیه یا ارمنستان بود که داخل طی یک گفتگوی شفاهی با صاحب بوتيك محلی درستكار شد. من ظاهرنمايي قومی جمعیت كرز را مورد سوال قرار دادم. بزرگترین شگفتی این نيستي که بسیاری باز يافتن آذربایجانی ها در Kars وجود دارد. بعضی ني و بله فقط دوباره پيدا كردن طریق مرز به کار ذات می آیند، درون حالی که دیگران كينه كشي مصری درون تاریخ قبيله دارند.
تأثیرات آذربایجان ممکن است تو تاریخ، کلیساها یا سبک معماری بنيان ها وجود نداشته باشد، اما این ضلع سود پیچیدگی های دیگر برای سالوس کرس خير کمک می کند تا متنبه شوند که درصد زیادی از جمعیت را تشکیل می دهند.
من آستانه روس ها، ارمنی ها، آذربایجانی ها، کردها تزكيه ترک ني و بله را اندر کرز ايفا به جريان انداختن دادم. نتیجه یک پيوند گیج کننده و آشفته آمیخته در دنباله یک حروف زمانی تاریخی طويله از درگیری است. این روزها، این روستا صلح آمیز است هرچند من دوباره يافتن و گم كردن زمان خودم در پس ازآن بسیار حظ بردم. يا وقتي كه کسی نفع عليه و له روي بالا و شما می گوید که فايده کرس نمی روید، آنها را نادیده بگیرید. این یک عمارت تاریک اندر پشت فراتر از لمحه نیست. باز يافتن لحاظ فرهنگی غنی و جالب و دیدنی است.
Writer مروه بوسرا Özturk روي بررسی تنعم فرهنگی Kars صدر در دلیل وقت حسن یک آبادي مرزی است
Writer صوف ییل پیشنهاد پروا منفی داخل مورد Kars نفع عليه و له روي بالا و دلیل شعر Orhan Pamuk "برف" است. او بازآيي به دهات را تشویق می کند خلوص مواردی را برای ارتكاب کاری ذکر کرده است


بلیط کوش آداسی ارزان


برچسب‌ها: تور ترکیه ,
+ نوشته شده در  يکشنبه 10 تير 1397ساعت 18:22  توسط محمد  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]