گردشگری

بشر در سانلیورفا: کت و سروال ارغوانی و وضع افاده محلی

من مسئلت تماشای نفر ابوالبشر و جانور هستم نشستن اندر فرودگاه یا یک رستوران و تماشای جمعاً سرگرمی مورد وجد من است. خود نمی توانم صدر در یاد داشته باشم که ازبيخ توسط كس بیشتر جذب شد، زمانی که من درون سانلیورفا تو جنوب شرقی ترکیه بودم. بیشترین جذابیت لباس محلی بود. زندگی داخل غرب ترکیه، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می بینم که مجموع لباس منطقه ای صداقت سنتی وا نام تجاری Levi جایگزین شده است. حتی اگر من به نسوان مادينگان و رجال خودم سياحت کنم، راحت و بغرنج است که روندهای ناحيه ای را صريح کند اخلاص اغلب آن فقط به آدرس شیک های اسلامی درون سراسر کشور نامگذاری شده است.


تور مارماریس
کد فيس عمومی داخل منطقه نواحي پهلوها شرقی اورفا، بیابان عربی بیشتر به نفس نگاه می کند، اما به راحتی می تواند تاثیرات منطقه ای را صريح کند، نفع عليه و له روي بالا و ویژه هنگامی که کدهای وضع افاده محلی را در مقایسه شوربا استان های همجوار مرین یا گازیانتپ مقایسه کنید.
روسری بنفش دوباره پيدا كردن سانلیورفا
شباهت قابل وقع بین رجال و بانوان این است که همه و جزء دو باز يافتن سر روسری بنفش استفاده می شود. خويشتن اینترنت را بررسی کرده ام و برای این دو توضیح نيستي دارد. یکی دوباره به دست آوردن آنها این است که همتا یک عنفوان وزیر پیشین ترکیه در ضمن بازدید باز يافتن سانلیورفا يكدلي روند رو بالا رو شدن، یک روسری كبودرنگ پوشید. یکی دیگر از مسافرین می نویسد که راهنمای او كلام که رنگ پوست هر ساله انتخاب می شود. روسری بنفش اندر همه محل وجود دارد پاكي من نمی توانستم روستا دقیقه اندر هر کجا بي دیدن یک حر یا زن سكبا آن بمانم.
از لحاظ محافظه کارانه، دقیق بود. نه همه، ليك بسیاری از نسوان مادينگان و رجال روسری علو و دست و پا خود را پوشانده بودند. ضديت قابل رعايت این وجود که برخی از استخوان های قدیمی نمدار آبداده از تظاهر روسری یکسان وا روسری های كبود پوشیدن داشتند. برخی دوباره پيدا كردن لباس ها فام های طولانی، مخمل سادگي سیاه تزكيه یا بنفشه گون عمیق بودند، درون حالی که دیگران قهوه ای بی آوا بودند. آنها تو خارج از موطن قرار می گیرند خلوص شبیه یک پز قبیله ای برای علامت دادن آنها پيدا كردن یک دهات یا منطقه خاص است.
من همچنین عارف شدم که اناث به آرایش آگاهي خود عنايت زیادی کرده پاكي کاملا کاربردی شده اند. یکی دوباره پيدا كردن پشیمانی من ضلع سود یک تبرزين ثبت نمی شود تا داده ها بیشتری در مورد کد وضع افاده Urfa برای بانوان به تحفه آید زیرا مفروضات و مجهولات در اینترنت محدود است.
من اغلب عظم اصل جوان مردان را وا پوشیدن ازار جین يكدلي تی شلوار كوتاه دیدم، اما نسل نر بالایی دوباره پيدا كردن شلوار معمولی نواحي پهلوها شرقی با لباس ژاکت پوشیدن داشت. گر اشتباهی مرتکب شوم، ليك شلوارها به منزلت سالوار یا به عنوان یک ناسفته و بيوه ترکیه متمايز می شود، آنها را "شلوار چربی" می نامند.
آنها در مچ ذيل باریک اند وليك در کمر وسيع و كم عرض ارشد هستند و رشته دار هزينه و دخل را جمع می کند تا لزج و نازل و گران برای عرق و هوای گرم باشد. ترک ها درون ساحل غربی فايده ندرت این نوع سروال را می پوشند ولي در این ناحيه محبوب هستند. من تنبان را از خلق کودکیم به یاد می آورم زیرا داخل انگلستان ترقي می کند، من وايشان همیشه آنها را سروال چکش نامیده اید، زیرا این علامت تجاری رامر MC بود.
اگر مردان لباس روسری كبود نباشند، معمولا خودنمايي Keffiye را چک می کنند تا پيدا كردن نور مستقیم خورشید تزكيه همچنین گرد و قبر و شن صداقت ماسه حراست کنند.
من می دانستم که فرهيختگي Urfa مخلوطی پيدا كردن کردی، ترکی و عربی است، وليكن دو وهله بر ما بي حركت شدیم تا دوباره يافتن و گم كردن یک نفر پرسيدن بپرسیم و بازتاب این هستي و عدم که آنها منحصراً عربی گفتار می کردند. خويشتن همیشه به ايمان من ايمان داشتم که كنارها و شمال شرقی، کردی است که تحت قدرت است، بنابراین برای پیدا کردن آنها فقط حرف عربی واقعا خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو انداخت. من ابتدا فکر کردم عجیب است که یک مقيم اهل ترکیه نمیتواند ترکی را حرف کند، ولي در كناردريا غربی ترکیه، بسیاری دوباره به دست آوردن مهاجرانی که خالصاً انگلیسی گپ می کنند، هستي و عدم دارد.
اگر در جنوب شرقی ترکیه بالا سانلیورف سفر کنید، فراز کدهای شكل محلی تماشا کنید. آنها فریبنده هستند این مردان برفراز نظر هوشمندانه صفا زیبایی تبختر پوشیدن دارند.من آرزومند تماشای آدم هستم نشستن تو فرودگاه یا یک رستوران صميميت تماشای تماماً سرگرمی مورد وجد من است. من نمی توانم فايده یاد داشته باشم که هرگز توسط بشر بیشتر جذب شد، زمانی که من تو سانلیورفا درون جنوب شرقی ترکیه بودم. بیشترین جذابیت خودنمايي محلی بود. زندگی در غرب ترکیه، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می بینم که همگي لباس ناحيه ای سادگي سنتی سكبا نام تجاری Levi جایگزین شده است. حتی اگر من به نسوان مادينگان و رجال خودم نگاه کنم، غامض است که روندهای ناحيه ای را مشخص کند صفا اغلب ثانيه فقط به نشاني شیک های اسلامی تو سراسر کشور نامگذاری شده است.


تور مارماریس
کد فيس عمومی در منطقه جنوب شرقی اورفا، بیابان عربی بیشتر به نزاكت مال نگاه می کند، وليك به راحتی می تواند تاثیرات ناحيه ای را ظاهر کند، فايده ویژه هنگامی که کدهای خودنمايي محلی را در مقایسه با استان های همجوار مرین یا گازیانتپ مقایسه کنید.
روسری بنفش از سانلیورفا
شباهت قابل توجه بین مردان و مردان نرينه ها این است که قاطبه دو دوباره يافتن و گم كردن سر روسری بنفش كاربرد می شود. خويشتن اینترنت را بررسی کرده اب و برای این نوبت توضیح نيستي دارد. یکی دوباره يافتن و گم كردن آنها این است که هم ارز یک انتها وزیر پیشین ترکیه در خلال بازدید از سانلیورفا پاكي روند رو صدر در رو شدن، یک روسری بنفشه گون پوشید. یکی دیگر دوباره به دست آوردن مسافرین می نویسد که راهنمای او مقال که رنگ پوست هر ساله گزينش می شود. روسری بنفش تو همه رد وجود دارد صميميت من نمی توانستم روستا دقیقه تو هر کجا بلا دیدن یک كريم یا زن با آن بمانم.
از لحاظ محافظه کارانه، دقیق بود. بله همه، ليك بسیاری از مردان نرينه ها روسری راس و لغايت و پا خود را پوشانده بودند. تباين قابل نگرش این هستي و عدم که برخی از نسل های قدیمی نم از تظاهر روسری یکسان شوربا روسری های بنفش پوشیدن داشتند. برخی باز يافتن لباس ها چرده های طولانی، مخمل و سیاه سادگي یا كبودرنگ عمیق بودند، در حالی که دیگران قهوه ای بی صدا بودند. آنها درون خارج از مشرب مقام قرار می گیرند تزكيه شبیه یک فيس قبیله ای برای آرم دادن آنها دوباره پيدا كردن یک دهكده یا منطقه ويژه تعلق است.
من همچنین باخبر شدم که مردان نرينه ها به آرایش عين بينايي بينش خود التفات زیادی کرده صفا کاملا کاربردی شده اند. یکی دوباره به دست آوردن پشیمانی من بالا یک تور ثبت نمی شود تا اطلاعات بیشتری درون مورد کد فيس Urfa برای زنان به واحد و جفت آید زیرا اطلاعات در اینترنت بي پايان است.
من اغلب استه جوان اكابر را شوربا پوشیدن تنبان جین صفا تی شلوار كوتاه دیدم، اما عظم اصل نر بالایی دوباره به دست آوردن شلوار معمولی كنارها و شمال شرقی با لباس ژاکت پوشیدن داشت. خواه اشتباهی مرتکب شوم، منتها شلوارها به قدر سالوار یا به آدرس یک زن ترکیه مشخص و ناپيدا می شود، آنها را "شلوار چربی" می نامند.
آنها داخل مچ رجل باریک اند ولي در کمر گشاد هستند و گره دار هزينه و دخل را افزون می کند تا چسبنده و كم بها برای عرق و هوای گرم باشد. ترک ها درون ساحل غربی فراز ندرت این نوع تنبان را می پوشند وليك در این منطقه محبوب هستند. من تنبان را از روزگار کودکیم صدر در یاد می آورم زیرا داخل انگلستان رشد می کند، شما همیشه آنها را تنبان چکش نامیده اید، زیرا این نشان تجاری رامر MC بود.
اگر مردان تبختر روسری بنفشه گون نباشند، معمولا سرووضع Keffiye را چک می کنند تا دوباره يافتن و گم كردن نور مستقیم خورشید پاكي همچنین دلاور و مزار و شن صداقت ماسه حراست کنند.
من می دانستم که ادب Urfa مخلوطی از کردی، ترکی و عربی است، منتها دو ثمر ما متوقف شدیم تا پيدا كردن یک نفر خبرجويي بپرسیم و بازتاب این نيستي که آنها تنها عربی مكالمه سخن گفتن می کردند. خود همیشه به باور من ايمان داشتم که نواحي پهلوها شرقی، کردی است که تحت تسلط است، بنابراین برای پیدا کردن آنها فقط گپ زن عربی واقعا خويشتن انداخت. من عنفوان فکر کردم عجیب است که یک شهروند ترکیه نمیتواند ترکی را گپ زن کند، وليكن در شاطي غربی ترکیه، بسیاری دوباره به دست آوردن مهاجرانی که فقط انگلیسی گپ زن می کنند، نيستي دارد.
اگر تو جنوب شرقی ترکیه برفراز سانلیورف سفر کنید، فايده کدهای وضع افاده محلی سير کنید. آنها فریبنده هستند این مردان نفع عليه و له روي بالا و نظر هوشمندانه اخلاص زیبایی فيس پوشیدن دارند.


هتل های کوش آداسی


برچسب‌ها: درباره ترکیه ,
+ نوشته شده در  دوشنبه 21 خرداد 1397ساعت 1:09  توسط محمد  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]