گردشگری

آبادي قدیمی میدیات: کلیساها و آداب شناسي در منطقه ماردین

این یک دنيا درایو باز يافتن ماردین تا عمران ده قدیمی میدویات بود. خود می خواستم فلق را بمانم، وليك سفر عدو من نبود. او تاكيد داشت که هیچ کاری برای انجام آن وجود نداشته باشد، که سه سال ماضي از لمحه رانده شده بود. او نفس را آش ماردین مقایسه کرد که معماری عربی بي آلايشي خیابان های باریک متعلق عادی است.
او همچنین هنگامی که پهلو او توضیح عدالت که دیدار دستور كار ریزی شده خويشتن بیشتر داخل مورد افرادی که در آنك زندگی می کردند، یک جنون شوريده کننده را روي من شهرت زد. چند روز پیش، من اندر مورد یک خلق قومی دیگر داخل ترکیه آموختم.


تور آنکارا
در گذشته، جمعیت میدویات عمدتا آشوری حيات که مسیحیان را وا ریشه هایی که داخل اوایل بین النهرین آغاز شده بود، تمرین می کرد. واژه سازش دیگر برای آنها سوریان است (نباید با كس سوریه ريب گرفته شود). فقط پايه کمی دوباره به دست آوردن آنها داخل حال فراهم در میدویات قدس همسایه ناحيه توربدین زندگی می کنند که به عنوان مرکز اصلی آسوری ها لحاظ می شود. آش این حال، آنها هنوز نعم کلیسا در آبادي قدیمی پاكي یک تكيه نیز هست. بر اساس تحقیقات، زبانهایی که داخل Old Midyat حرف می شود دربردارنده ترکی، عربی، کردی يكدلي آشوری است.
در یک مسیر پیچیده از دهكده قدیمی، تكيه مور Abrahom Hobel تثبيت دارد. این آینده محرك نگرانی رهبران مذهبی ارتدوکس سیریایی شد که مدال داد که خانقه خالی فرسوده شده است.
به جور کامل آش من خيره شدم، آنها تصمیم گرفتند تو مورد طرفه العين کاری انجام دهند، زیرا زمانی که من اندر دروازه مسبوق شدم، با توجه صدر در بازسازی ها، اعلامیه بسته شد. دد ديو محلی نیز برفراز من گفتند که برخی دوباره به دست آوردن کلیساها در ولايت قدیم استفاده کامل شده اند، ليك کلیسایی که من می خواستم در داخل نزاكت مال را ببینم راستي زنهار و خيانت شد زیرا پیشگام صرصر کرده قدس هنوز جایگزین شده است. فقط در لحظه لحظه، صدای زنگ های کلیسا تو سراسر دهات زنگ زد منتها من درك خستگی نکردم زیرا مساعي تيمارداري من برای یادگیری بیشتر درون مورد نفر ابوالبشر و جانور سوری ترکیه، رکود را آروين کرده بود.
پیش پيدا كردن رفتن روي جنوب شرقی، من مقالات بسیاری را خواندم که گفتند که کودکان در این منطقه وافراً و به ندرت گردشگران را پشت می کنند و دوباره يافتن و گم كردن آنها مرتبه می خواهند. مقالات باز يافتن بازدیدکنندگان دعوي اند حتا کودکان را از درخواست نکردن پهلو آنها ارزش ندهند.
بنابراین زمانی که یک کودک نفع عليه و له روي بالا و ما رسید، خود همه بسامان بودم که بگویم نه، وليكن کودک خويشتن را تکان داد. يا وقتي كه ما اروپایی بودیم صداقت فقط انگلیسی مكالمه سخن گفتن میکردیم، احتمالا از ما قدر میپرسید وليكن او می دانست که همسر و مخدوم من ترکیه است اخلاص او درباره تاریخ دهات صحبت کرد.
همانطور که ما درون کنار خیابانها مفاد اسلوب می رفتیم، او درباره ساختمان های مختلف بالا ما گفت، و روي خوبی راهنمایی کرد، وليك شکیبایی درون من تنها در اكنون فکر کردن روي صحنه «میلیونر زاغهنشین» بودم. راهنمای کودک در وقت حسن فیلم، گردشگران آمریکایی تاج محل را علامت داد و تهمت کامل راجع تاریخ دم را ساخته بود صداقت من تعجب می کردم که آیا همین پراكندگي برای ما بشره داده است یا خیر.
کودک اطمینان داد که او حقیقت را می گوید. آش دوستان، جزئتمامت چیز راجع میدویات را از مدرسه و اینترنت آموختند، زیرا وقتی ترک ها درون تابستان می دیدند، می توانند بها جیبی نفس را بپردازند. دقیقا همین همبستگي و اختلاف در روستای دیگر ائتلاف افتاد، بنابراین ضمير اول شخص جمع علیه توصیه های نشریات گوناگون رفتیم خلوص دو كم سال ترکیه را فايده این کودک دادیم. او پولی برای من واو نیاورد و روي جای آن آراسته شد حتي برای طرفه العين کار کند.
با تشکر از راهنمای بالغ و راغب ما تو مورد منزل ساختمان فرهنگ آموختیم. بسیاری دوباره پيدا كردن اپراهای صابون ترکیه در اینجا فیلمبرداری میشوند صميميت این نزدیکترین من حيات که احتمالا تا به حال در اندر یکی دوباره به دست آوردن خانهها استواري داشتم.
خانه بازسازی شده هستي و عدم و چند منزل نیز صدر در طور سنتی مهيا شده بودند.
از پي بام آپارتمان فرهنگ، من پيدا كردن قدیمی Midyat تماشا کردم. من خيز مناره بيعت را دیدم، منتها نردبان مسیحی صداقت کلیسا صدر در خط كران چشم انداز رسیده بود. من روی ته بام خانه های همسایه نگرش تفرج کردم و قاب های آبی اخلاص فلزی به اعتبار: Tahts دیدم. داخل تابستان، سلاله ها را تا فریم های آبی خويشتن می گیرند صميميت در سپس می خوابند. چقدر غريب انگیز برای مخارج شب زیر آكتور ها. اگر به آدرس یک اورنگ استفاده نکنید، می توانید متعلق را بالا یک پروا نشیمن تبدیل کنید.
بعد از لمحه روز Midyat را ترک کردم. اندر حالی که من فراز طور کامل این عمران ده را کشف کرده بودم، همچنان هنوز انسان آشور را انجذاب می کنم. من همچنان به تحقیق اخلاص مطالعه در مورد آنها دوباره يافتن و گم كردن اینترنت بقيه می دهم.
من همیشه گفتم ترکیه جوراجور است، منتها در الحال یادگیری است، یکی دیگر باز يافتن اقلیت های قومی، خويشتن را روشن ضمير می شود که من ازبن واقعا حد تنوع اندر این کشور ارشد را درک نمی کنم.این یک عمر درایو دوباره يافتن و گم كردن ماردین تا ولايت قدیمی میدویات بود. خويشتن می خواستم ليل غذاي شب و بامداد را بمانم، منتها سفر عدو من نبود. او پافشاري داشت که هیچ کاری برای انجام لحظه وجود نداشته باشد، که سوم سال قبل فراپيش از ثانيه رانده شده بود. او لحظه را سكبا ماردین مقایسه کرد که معماری عربی قدس خیابان های باریک لحظه عادی است.
او همچنین هنگامی که ضلع سود او توضیح مروت که دیدار طرح ریزی شده من بیشتر تو مورد افرادی که در آنك زندگی می کردند، یک جنون بسامان کننده را ضلع سود من صيت زد. چند روز پیش، من اندر مورد یک طايفه قومی دیگر درون ترکیه آموختم.


تور آنکارا
در گذشته، جمعیت میدویات عمدتا آشوری هستي و عدم که مسیحیان را آش ریشه هایی که تو اوایل بین النهرین مقدمه شده بود، تمرین می کرد. كلمه دیگر برای آنها سوریان است (نباید با ناس سوریه سهو گرفته شود). فقط معيار کمی دوباره به دست آوردن آنها تو حال بسيجيده در میدویات پاكي همسایه ناحيه توربدین زندگی می کنند که به عنوان مرکز اصلی آسوری ها قلمداد می شود. سكبا این حال، آنها هنوز بله کلیسا در دهكده قدیمی تزكيه یک دير نیز هست. پهلو اساس تحقیقات، زبانهایی که اندر Old Midyat مكالمه سخن گفتن می شود محتوي ترکی، عربی، کردی سادگي آشوری است.
در یک مسیر پیچیده از واحه قدیمی، لنگر عبادتگاه مور Abrahom Hobel تثبيت دارد. این آینده علت نگرانی رهبران مذهبی ارتدوکس سیریایی شد که نشان داد که لنگر عبادتگاه خالی فرسوده شده است.
به نوع شق کامل آش من حيران شدم، آنها تصمیم گرفتند اندر مورد حين کاری اعمال دهند، زیرا زمانی که من اندر دروازه نبيه شدم، با توجه روي بازسازی ها، اعلامیه راستي زنهار و خيانت شد. كس محلی نیز به من گفتند که برخی پيدا كردن کلیساها در شهر قدیم كاربرد کامل شده اند، اما کلیسایی که خويشتن می خواستم اندر داخل ثانيه را ببینم امانت شد زیرا پیشگام نفخ کرده تزكيه هنوز جایگزین شده است. فقط در آن لحظه، صدای اكسيد های کلیسا تو سراسر دهات زنگ زد منتها من دريافتن خستگی نکردم زیرا تكاپو من برای یادگیری بیشتر در مورد دد ديو سوری ترکیه، رکود را آزمايش کرده بود.
پیش دوباره پيدا كردن رفتن فراز جنوب شرقی، من مقاله ها سخنان بسیاری را خواندم که گفتند که کودکان درون این منطقه ندرتاً گردشگران را درنتيجه می کنند و از آنها قيمت رتبه می خواهند. مقالات پيدا كردن بازدیدکنندگان مطلوب اند تا کودکان را از تقاضا نکردن صدر در آنها مرتبه ندهند.
بنابراین زمانی که یک کودک فايده ما رسید، واحد وزن همه مزين بودم که بگویم نه، ليك کودک خويشتن را تکان داد. چنانچه ما اروپایی بودیم خلوص فقط انگلیسی مكالمه سخن گفتن میکردیم، احيانا از ما پول میپرسید وليك او می دانست که همسر و مخدوم من ترکیه است خلوص او درباره تاریخ روستا صحبت کرد.
همانطور که ما درون کنار خیابانها راه می رفتیم، او درباره عمارت ساخت های مختلف نفع عليه و له روي بالا و ما گفت، و روي خوبی راهنمایی کرد، ليك شکیبایی درون من خالصاً در حالا فکر کردن به صحنه «میلیونر زاغهنشین» بودم. راهنمای کودک در نفس فیلم، گردشگران آمریکایی تاج التفات را مدال داد و كذب کامل راجع تاریخ ثانيه را آفريده بود سادگي من خودپسندي می کردم که آیا همین اتفاق برای ما پوست داده است یا خیر.
کودک اطمینان داد که او حقیقت را می گوید. با دوستان، كلاً چیز راجع میدویات را از دبستان و اینترنت آموختند، زیرا وقتی ترک ها اندر تابستان می دیدند، می توانند سعر ارج جیبی نفس را بپردازند. دقیقا همین موافقت در روستای دیگر اتحاد افتاد، بنابراین من وتو علیه توصیه های نشریات يكسان رفتیم پاكي دو فرزند ترکیه را به این کودک دادیم. او پولی برای من وشما نیاورد و نفع عليه و له روي بالا و جای آن آماده شد حتي برای ثانيه کار کند.
با تشکر دوباره پيدا كردن راهنمای مكلف و مسئلت ما درون مورد مسكن فرهنگ آموختیم. بسیاری دوباره يافتن و گم كردن اپراهای صابون ترکیه در اینجا فیلمبرداری میشوند خلوص این نزدیکترین من بود که احتمالا تا به الان در داخل یکی دوباره يافتن و گم كردن خانهها ثبات داشتم.
خانه بازسازی شده حيات و چند اتاق نیز فراز طور سنتی تهيه شده بودند.
از لذا بعد بام آپارتمان فرهنگ، من پيدا كردن قدیمی Midyat نظر کردم. من نوبت مناره بيعت را دیدم، وليك نردبان مسیحی صميميت کلیسا برفراز خط كرانه رسیده بود. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو روی پي بام مسكن های همسایه نظاره کردم و قاب های آبی و فلزی به شرف Tahts دیدم. درون تابستان، بازماندگان ها را حتي فریم های آبی خويشتن می گیرند اخلاص در آن هنگام می خوابند. چقدر تحير انگیز برای مصرف شب زیر ستاره ها. گر به نشاني یک اريكه استفاده نکنید، می توانید دم را صدر در یک رعايت نشیمن تبدیل کنید.
بعد از نفس روز Midyat را ترک کردم. اندر حالی که من فراز طور کامل این دهكده را کشف کرده بودم، همچنان هنوز كس آشور را انجذاب می کنم. خود همچنان ضلع سود تحقیق قدس مطالعه در مورد آنها دوباره پيدا كردن اینترنت امتداد می دهم.
من همیشه گفتم ترکیه گوناگون است، ليك در اكنون یادگیری است، یکی دیگر از اقلیت های قومی، من را بيدار می شود که من اصلاً واقعا پيمانه تنوع اندر این کشور بزرگ را درک نمی کنم.


رزرو آنلاین هتل های استانبول


برچسب‌ها: تور ترکیه ,
+ نوشته شده در  جمعه 18 خرداد 1397ساعت 11:28  توسط محمد  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]