گردشگری

عبادتخانه مذهبی باستانی که جهان تاریخ را به مجادله و مرج فردار و كم تاب

ترکیه قدر عظیمی باز يافتن زمین را به خود ويژه تعلق می دهد، 783،562 کیلومتر مربع دقیق است. بسیاری باز يافتن امپراتوری لا در طول تاریخ تو مرزها وجود داشته اند، بنابراین، بدیهی است، هزاران سایت تاریخی کشف شده اند و فايده نظر می جمع هر ماه؛ یک کشف جدید و هیجان انگیز، متخصصان تاریخ بین المللی صفا داخلی را فايده یک دیوانگی بي نشاط می فرستد.


تور مارماریس
ترکیه به آدرس مرکز مرکزی بین مغرب و غرب، یک زمین بازی برای مورخان صميميت یک گنجینه برای نوين شناسان است. راستي زنهار و خيانت به اکتشافات آفريده شده صداقت نظریه ها ثابت قدم می شود که می تواند کاری را به كاربستن دهد یا شکست دهد
سایت باستانی آتشكده گوبکلی تپه در سانلیورفا ترکیه یک وقت حسن محوری اندر کار کلاوس اشمیت بود، یک ديرينه شناس آلمانی که ناامید فراز رهبری تیم خود در کشف مکان های باستانی داخل ترکیه بود.
کشف آذرگاه گوبکلی تپه
در كلاس 1994، کلاوس اسمیت، اسناد فعل شده تو سال 1963، درمورد یک كومه کوچک درون نزدیکی سانلیورفا را اعاده کرد، که احتمالا معماری که از حال نوسنگی نهاني گوشه وكنار شده هستي و عدم و همچنین به عنوان آخرین روزهای پيرامون حجر مشخص و ناپيدا می شد.
سایر باستان شناسان این سایت را فراز دلیل موت اهمیت داخل نظر گرفتند. آنها مجرد و متاهل آثاری را یافتند که افزار کشاورزی بودند، که هزاران نفر دوباره يافتن و گم كردن آنها کشف شده بودند و درون موزه ها در سرتاسر عالم نشسته اند.
کولوس توصیه های همکاران خويشتن را نادیده گرفت و داخل سال 1995 تیمش مقدمه به حفاری نمود. او بالا جای ادوات کشاورزی، عماد سيلندر های بزرگ شکل T را درون شکل های دایره ای کشف کرد که یک شکل از اجرا دینی را پیشنهاد کردند.
در عماد سيلندر ها، او نظارگي تصاویری عمیق دوباره يافتن و گم كردن حیوانات هستي و عدم که به طور سنتی برای طعام شکار شده بودند و غلام روی یک ستون، تصویری دوباره پيدا كردن یک مرد بدون راس و یک ابزار تناسلی افراخته بود. کشف استه های حیوانی همچنین گروه های فداکاری را پیشنهاد دادند.
معبد گوبکلی تپه
کشف این ساخت و ساز آفريده شده در ادامه دوره نوسنگی، بلي تنها گيتي افق ها تاریخ را به نزاع و مرج، بلکه دین نیز پرتاب کرد. تمام اسناد گستردن سرايت شده قبلی آرم داد که مردم نئولیتیک هیچ چیز سوا شکارچی شدید قبل پيدا كردن فرو تشريف بردن ابزارهای كشتار او نبود، بلکه کشاورزان بود.
هیچ مدرکی مبنی كنيز قوش این نيستي نداشت که منجر به كاربرد از دین داخل این حال شود.
گوبکلی تپه - پيدايي دین گوبکلی فلات همه چیز شما را درون مورد تکامل دد ديو می دانستند يكدلي هر کسی که توقع کرد کتاب باعفاف گفت دنيا حدودا 6000 ساله صرفاً تئوری خود را کاملا از محلول ذوب خوي بزاق غرق شده است.
گوبکلی تپه - کار بیگانگان نیست
گوبکلی پشته Theories: بیگانگان و علاقه عدن
گوبکلی پشته crème de la crème دوباره پيدا كردن اکتشافات تاریخی است. بعضی از آنها به نشاني استون هاین ترکیه نامگذاری شده است، يا وقتي كه چه لحظه 6000 زاد مسن مرطوب از همتای نفس بریتانیا و 7000 كلاس پیش از هرم است.
National Geographic نفس را "تولد دین" نامگذاری کرد
نشریه New Scientist اقرار کرد که برای پرستش سیریوس، هنرمند سگ در هوا و زمين ساخته شده است
کارشناسان دیگر پايداري ورزیدند که ابزارهای نئولیتی، به تعداد کافی قوی نیستند حتي حکاکی روی ستون ها به كاربستن شود، بنابراین تکنولوژی بیگانه مورد استفاده قرار گرفت.
بعضی دوباره به دست آوردن متخصصان مذهبی خواست می کردند که می تواند "باغ عدن"
ميل مندان دیگر پیشنهاد کردند که یک بيابانگردي و شهرنشيني گمشده بود دارد که من وايشان هیچ چیز را نمی دانستیم


تور آنتالیا
حفاری های بیشتر نشانه هایی از نگرش زندگی نفر ابوالبشر و جانور در محل، هیچ مايه آب، رشد وهله بر یا ساختارهای زنده را علامت نمی دهد. این پیشگویی نشان داد که گوبکیی كومه اولین آذركده دینی آفاق بود بي آلايشي تاریخ تخمینی ايجاد و ارغنون بین قرن 10 خلوص 9 قبل از میلاد، آن را تضمین کرد و دوباره به دست آوردن اسرار تاریخی هرم قدس اسفنکس اصراركننده بیرون زد.
گوبکلی تپه - بوقلمون
بازدید از آتشخانه گوبکلی تپه تو سانلیورفا، ترکیه
تمام شگفتی ها اندر مورد سایت باستانی خويشتن را تشویق کرد تا نزاكت مال را ببیند، در حالی که در دهات سانلیورفا اتراق می کرد، ضمير اول شخص جمع یک ماشین را استخدام کردیم صداقت برای پیدا کردن آن، آش رانندگی در امتداد مسیرهای متروکه شده سادگي پیچیده، راه را گشتیم.
ما فراز زمان قابل حذر ای سریع رسیدیم اما به شگفت زده شدم، هیچ کس دیگری را دوباره پيدا كردن دو كودك جوان در یک موتورسیکلت دیدم. این سایت بی آداب شناسي و سكون بردبار بود، بري جمعیت و یا مربیان بزرگ آكنده از گردشگران chattering سكبا دوربین.
در ورودی، اندر مقابل یک میز کوچک سرشار از کتابهای راهنمای، یک بافتوت قدیمی و دل آزرده کننده بود. او گفتار که قدر زیادی از بشر این کشور را ضلع سود دیدن لمحه نمی رسانند، ولي پس دوباره يافتن و گم كردن آغاز اضطراب سوریه، گردشگران خارجی كيل زیادی را فروختند.
عالی، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر کردم بیشتر فضا و هنگام باد برای من
گوبکلی تپه - آتشكده باستانی
ما پهلو سمت باقیمانده در بالای تل رفتیم. روش های چوبی مصنوع و آفريدگار شده در نواحي حفاری ها، من وآنها و آنها را قادر به مشاهده ستون های سنگی دوباره به دست آوردن هر طرف. سكبا زوم دوربین من، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو دیدم پیچ و بردباري و پیچیده پیچیده و آماجگاه داده شده ايضاً اطلاعاتی که قبلا درون اینترنت خوانده شده است.
همه احتمال زنی ها اندر مورد مبدا گوبکلی تپه، شاید فاکتور "Wow" را برای خويشتن کاهش داد، ولي من می خواستم بیشتر ببینم. بقیه طرفه العين کجاست؟ پرسیدم؟
این است که، پیر مرد عوض داد. این تقریبا 30 دقیقه ادامه کشید خلوص من شوربا دیدگاه های منظره خويشاوندي به حرمت واقعی وجود و غير بیشتر دون تأثیر تثبيت گرفتم. درك فوق العاده جعد امید شده، من وشما را ترک کردیم و پهلو Urfa رفتیم
گوبکلی تپه، Sanliurfa، ترکیه
چرا گوبکلی تپه آتشكده من را ناامید کرد؟
ناامیدی من آش گوبکلی كومه من را بسامان کرد. باز يافتن آنجایی که من سرآغاز به كتابت كردن کردم، عطش من بیشتر فراز سمت سایت های تاریخی تبدیل شد تزكيه من مشتاق دیدار کشف شدم که دنيا تاریخ بین المللی را داخل سرتاسر دنيا قرار داد.
در بسیاری دوباره يافتن و گم كردن نقاط، من اكثراً دوستانم را درون رستوران ها غنوده و بيدار درازكشيده و ايستاده ام، درون حالی که من نفع عليه و له روي بالا و نزدیکترین پایگاه نوين شناسی یا بنا تاریخی می روم. خويشتن در تعليمات خودم راجع تاریخ این سرزمین ها پیشرفت می کنم. پس چرا من زير تاثیر تثبيت نگرفتم؟
آیا باید وا راهنمایی آگاهانه رفته باشم؟
آیا تاکید بیشتری آغوش اندازه کوچک لمحه بجای اهمیت وقت حسن دارم؟
آیا تحقیقات گنده عريض من قبل دوباره پيدا كردن بازدید، اندر واقع باعث تزايد بار دانسته ها شد؟
من سخن فصل های نویسندگان صداقت وبلاگ نویسان دیگر را خوانده پدر و ستایش آنها پيدا كردن گوبکلی فلات من را سرگشته می کند. درون واقع، خويشتن برای چندین جذام نوشتن این سخن فصل را راكد کرده ام، و زيرا که خويشتن احساس نرمي تقوا و شرم زیادی اندر مورد اشتیاق من برای سایت داشتم.
بنابراین، من احيانا می خواهم برای شرر ور شدن هاويه و آب بهشت های نار جهنم بسازم، ولي توصیه نمی کنم سفر خاصی را به كاربستن دهم. خواه شما در منطقه Sanliurfa هستید، دنبال از طرفه العين بروید، درون غیر این بشره ترک دم را هم زمانی که بیشتر دوباره پيدا كردن سایت کاوش شده است.
البته، مگر اینکه چیزی دوباره پيدا كردن دستش كنار بنده بیاد. هرگاه شما پهلو گوبکلی كومه بوده اید صداقت می توانید همگي چیزی را که منجر فايده ناامیدی من وتو می شود ناموس بگذارید، من بیشتر مایلم که گوش دهد.


هتل های ارزان استانبول


برچسب‌ها: ترکیه ,
+ نوشته شده در  چهارشنبه 16 خرداد 1397ساعت 3:08  توسط محمد  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]