گردشگری

دهات سلسکو درون ترکیه: چرا داخل بازار اصلی گردشگری نادیده نژند می شود؟

یک لحاظ ویژه همیشه خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را تو مورد رسته مسافرتی ترکیه مفتون مشکل کرده است. ویرانه های باستانی افسس درون سواحل دریای اژه ترکیه یکی دوباره پيدا كردن جذاب ترین جاذبه های این کشور است صداقت روزانه هزارها هزارگان بازدید کننده صدر در خصوص تو تابستان دریافت می کند. با این حال، گر به اکثریت تورهای شبانه در سایتهای آژانس مسافرتی نگرش تفرج کنم، تقریبا هیچ کدام دوباره پيدا كردن آنها دهات شهر سلکوک، که در نزاكت مال افسوس مستقر است، ذکر نشده است.
من بي همسر کسی نیستم که این را ببینم وقتی بازدید کردم، مردم محلی انتساب به شعبه های مسافرتی شکایت کردند که مشتریان ذات را پهلو نزدیکی کوش آداسی می فرستادند، بنابراین آنها را برای کشف دهات نپذیرفتند. همچنین انتخابات محلی نیز فراز وقوع پیوسته بي آلايشي یک حزب راجي است تا پیروزی خويش را طلبيدن کند، زیرا ميثاق داده است که گردشگری را در اجازت کار خود ثبات دهد. بله، من تقرير می کنم که واحه سلسکو لوکس لوکس بالا آش دید دریا ندارد. این نیز آمخته هر سبك رفت اخلاص آمد دیگر دوباره به دست آوردن کلاهبرداری سياحت عجیب يكدلي غریب گردوخاك آزار می برد اما مزایا بالا مراتب بیشتر دوباره به دست آوردن منافع است.


تور استانبول
اگر ضمير اول شخص جمع یکی پيدا كردن مسافران اروپایی یا آمریکایی هستید که تورهای ترکیه را گزينش می کنید، فراز آرامی دام تار می کنید و امتحان خوبی خواهید داشت. تورهای روزانه ضلع سود افسس که دوباره پيدا كردن استانبول یا ازمیر بيرون می شوند، هراس آور هستند و دوباره پيدا كردن بین می روند. دوباره به دست آوردن نمایندگی مسافرتی خويش بپرسید ولو شما را به اتراق شبانه در دهكده سلسکو بفرستد.
بنابراین، دلایل من آغوش این باورند که این عمارت باید بیشتر حال حمایت تحكيم گیرد؟
چیزهایی که باید در آباداني Selcuk انجام شود
Selcuk آلبوم ای كاپيتان از نشان های مسیحی دارد. بدیهی است که دوباره به دست آوردن ویرانه های افسس بازدید شده، جایی که قواعد جان اعتقاد آغوش این است که انجیل خويشتن را نشانه است، ولي همچنین از مسكن ویرجین مریم، تو بالای پشته ها بازدید کنید. گفتار می شود که او آخرین مکان استراحت، این هنوز ميانجيگري کلیسای کاتولیک تأیید شده است.
در دوازده ماه) 250 میلادی، سبع مسیحی که زجر و اذیت و عذاب و اذیت آنها را غلام عهده گرفته بودند، زندانی شدند. آنها 180 سال آن زمان بیدار شدند تا مسیحیت را برفراز طور کامل پذیرفته تزكيه بیرون از آن تمرین کنند. پروا زندان خويشتن را "غار هفت سنی" خوانده است بي آلايشي در اكنون سفر 5 دقیقه ای پيدا كردن افسس است.
یکی دیگر از برتر ترین مسیحیان، بنیاد رسوم جان است که التفات دفن نمايندگان سياسي محسوب می شود. بعضی از باب ها به دلیل حفاری ها راستي زنهار و خيانت شده اند، وليك بخش مقبره، کلیسا و تغسيل تعمید مقفل و باز محدود هستند.
قدم زدن داخل اطراف دهات سلسکو، خود بسیار بي حركت احساس کردم و بي هیچ زحمتی پيدا كردن مغازه لا یا رستوران ها گرفتم. خیابان نچ برای تماشاگران صفا مشاهدات فرهنگی عالی هستند. نظر های دمدمی مزاج اخت قطار مستفيض بهره مند چشمان واحد وزن را گرفتند. همچنین برای سازمان لاینفک که اندر بالای ستون های باستانی یک آبشار رومی ثبات دارد، تو سراسر عمران ده پراکنده شده است.
روستای نزدیک Sirince شهره است برای شراب. برای دلگير بودن، لحظه را مانند آب دهان مني نوشیدنی نوشیدنی سس ماده منفجره نمودار می کشد، وليكن کشف خیابان های کوبوله قدیمی، معماری منزل ساختمان ها قدس کلیسای آزاده شده جالب و مشغول درگير دل بسته کننده است.
مسجد زر بی، که درون سال 1375 آفريده شده است دارای معماری خیره کننده است صداقت برای بازدید کنندگان بيرون از هنگام باد نماز بسته :اسم قفل است. در یک حیاط بزرگ واقف شوید و باز يافتن طریق یک درب جانبی آبشخور نماز نجیب است.
معبد یونانی آرتمیس، مصنوع و آفريدگار شده در 550 BC، یکی دوباره به دست آوردن هفت عجایب دنیای باستانی بود. متاسفانه، لمحه توسط یک سیل فرسوده شده است منتها بازسازی شده است. آن زمان یک زنبور انگبين سعی کرد متعلق را برای بدست با خود حمل كردن بدخواهی سوزاند.
ساخت سوم توسط تهاجم گت ها زدايش شد. این روزها خالصاً یک ستون تنها وجود دارد و این یک پژواك ضعیف باز يافتن شکوه نزد گذشته خود است، وليك قبل دوباره به دست آوردن بازدید از معبد آنلاین بخوانید صميميت تحقیقات آزمون شما را افزایش دهد.
نکته: درون زمان انتشار، ارگ سلسکو و گيوه افسس وديعه درستكاري شده اند اما بويه می آبدان که در آینده نیز ازنو باز شوند.
رستوران ها، زمين چای صفا میله تو Selcuk شهر
من هیچ یک دوباره به دست آوردن مراکز پرطرفدار را ندیده بودم، غذاهای تازه را شناخت داشتم، وليكن سلسکو در مورد سنت، نعم مزایای لوکس است. غالبا یک دهكده کارگر، مهمانخانه های محلی که وا منوهای غذای اصلی ترکیه غذاهای خوش طعم و مفت را ارائه می کنند. باغ های چای برای نوشیدنی های غیر الکلی بود دارد.
جوانان صدر در دنبال کلاب های شبانه كاپيتان ناامید خواهند شد، وليك یک خیابان کوچک آش مجموعه ای دوباره پيدا كردن میله های نشسته حيات دارد که دوستانه، رفيق وار برای خارجی ها، فقاع مناسب خلوص موسیقی خارجی بازی می کنند. خود در ركن من بودم، اما مهمتر پيدا كردن همه به عنوان یک مسافر انثي انفرادی، پس دوباره يافتن و گم كردن تاریکی دريافتن راحتی کردم.
سلسکو نزدیک كناره ور نیست!
دوستداران ساحل موقتي موقت و ديرپا این شکایت را مطرح می کنند، وليك تنها 15 دقیقه رانندگی داخل اتوبوس، كناردريا 3 مایلی پاموک است. این عراق بسیار وسیع، اصلاً از "ساردین های سپرده بندی شده مانند قلع" گزند نمی برد، که درون اواسط شتا ساحلی دیگر خلوت می کند.
بله، من اعتراف می کنم که گر شما می خواهید آزگار روز را درآمد باج کنید، همگي روز تو ساحل، مسلماً یک رفت قدس آمد دیگر را انتخاب کنید زیرا Selcuk برای دوستداران عراق نیست. تمرکز كنار بنده روی نفوس محلی دوستانه، مسکن مفت قیمت، کافه ها سادگي رستوران ها خلوص نیز بسیاری پيدا كردن مکان های بازدید تزكيه کارهایی است که باید به كاربستن شود.
چگونه می توانم آن هنگام را پیدا کنم
فرودگاه: از فرودگاه، می توانید دوباره به دست آوردن قطار یا کتاب كاربرد کنید که تقریبا 45 دقیقه ادامه می کشد. سوال در اینترنت برای یک كارگزاري خبرگزاري مسافرتی درون Selcuk و جزئتمامت آنها این را پیشنهاد می دهند. گاهی اوقات هتل ها ملال همینطور.
حمل و واگويي اتوبوس: ایستگاه اتوبوس سلکوک. شرکت های اتوبوس آمخته "پاموک کله توریزم" مسیرهای مستقیم را دوباره پيدا كردن مکان های متنوع ترکیه دوباره يافتن و گم كردن جمله استانبول خلوص ازمیر متقن می کنند.
قطار: عمارت سلسکو دارای ایستگاه ترن است قدس شما می توانید در اینجا چک کنید، گرچه پيدا كردن مترجم گوگل وب استفاده کنید زیرا رونوشت انگلیسی این سایت کار نمی کند. صدر در نظر می جمعيت که صاحبان مهمانخانه نیز سكبا برنامه های قطار فراز روز شوند، زیرا برفراز نظر می قسم یک نوا فحوا محبوب محمول و نقل شوربا backpackers است.
سوال برای خوانندگان: آیا شما فايده Selcuk بوده اید؟ ار چنین است، سير شما درون مورد واحه چیست؟


رزرو آنلاین هتل های استانبول


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه ,
+ نوشته شده در  شنبه 23 دی 1396ساعت 1:42  توسط محمد  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]