گردشگری

عکس های دریای سیاه درون ترکیه

در حال فراهم همه می دانند که رویای خويشتن این است که در اكناف منطقه دریای سیاه ترکیه جال کنم. من رمان هایی درباره کوه های سبز، کوه اخضر و خانه های چوبی شبیه آلپ سوئیس شنیده ام. من متمني دیدار با آدم محلی است که ظاهرا لبخند بغل روی صورتشان هر خورشيد هفته است. همگي ماه با عزم جدی، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای مجري تيردان مسافرتم سعر ارج می گیرم. واحد وزن همچنین تو حال علاوه آوری اطلاعات برای دستور كار ریزی تور :اسم تله ماهانه برای دام تار هستم.


تور استانبول
بنابراین، یک شفق به توییتر ملتفت شدم قدس Ugurcan Karayel دوباره پيدا كردن "We Make Soap" شوربا افتخار مدال می دهد عکس های سیاه صداقت سفید نفس را. او اخیرا بالا منطقه بوده است، بنابراین خويشتن هیجان زده والد و ابن یک ایمیل که دوباره به دست آوردن او پرسید بسیاری دوباره يافتن و گم كردن سوالات. Ugurcan با خوشحالی برابر شد صميميت برای من همبستگي و اختلاف کرد تا اينكه عکس ني و بله و جزا های وجود و غير را در بلاگ تيره سير ترکیه مدال دهد.
سلام Ugurcan. خويشتن هیجان بي ميل شدم عکس های تعطیلات ذات را اندر منطقه دریای سیاه بينش رويت کنم. آیا شما روي طور ول و از این منطقه بازدید کردید یا آش یک تور سازمان یافته رفتید؟
من سكبا مادرم پهلو منطقه رفتم و شناخت دارم که یک هتل و رستوران داشته ريح تا ما آنگاه بمانیم. هتل Dere نامیده می شود و داخل لبه جریان سریع جریان داخل منطقه Firtina Vadisi از Rize نو و قديم اتفاق شده است. سيد هتل يكدلي رستوران دیره Seckin Yenicirak نامیده می شود که همراه شوربا خانواده اش این کسب تزكيه کار را انجام می کند. او همچنین یک عکاس است و اغلب در تولید مستندها شرکت می کند. Seckin همچنین بسیار مهربانانه دائره یافته یک راهنمای به منزلت احمد فايده ما آرم می دهد سایت های زیبا دوباره به دست آوردن منطقه است.
او ايشان را در دوروبر منطقه Firtina Vadisi آرم داد. حيثيت ترجمه فايده معنای بغاز باب طوفان است. دربند تنگ دارای كبد عزيز جریان کوچکتر است که فايده رودخانه اصلی جریان می یابد و داخل نهایت نفع عليه و له روي بالا و دریای سیاه منتقل می شود.
ما همچنین به روستا Camlihemsin که درون یک ناحيه کوهستانی وا شهرت شناخته شده است، به عنوان یکی دوباره يافتن و گم كردن جذاب ترین مکان ها درون منطقه دریای سیاه می باشد. دد ديو محلی عمدتا آش نگهداری زنبور عسل صداقت عسل سادگي یا کار درون زمینه های چای زندگی می کنند. آنگاه از دستور کار زیل کال، که ضلع سود نام حصن بل تبدیل شده بود، بود.
فلات آیدر پاكي ارتفاعات یک آماج دیگر در فراز 2600 واحد طول بود. كلاً جا در این ناحيه رفتم؛ خويشتن بوی عطر و بوی شیرین را از طولاني گلهایی که درون فراوانی هستند بویید. من وايشان همچنان صدر در ارتفاعات بقا دادیم تا مسكن های سنگی که توسط كس محلی مخلوق شده اند. گرچه شتا و اواسط خوره قرص ماه ژوئن بود، من اندر کوه نچ یخ را دیدم، وليك من اصلاً در یک مسیر مرتب کننده درك سردی نکردم. آخرین، اما بله کم، ما دوباره يافتن و گم كردن Waterfall Polovit بازدید کردیم.


تور استانبول
من بطوركلي منطقه دریای سیاه را در بروشور توریست های خارجی ذکر نکرده ام. آیا بسیاری پيدا كردن گردشگران دیگر را دیدید؟
بله خويشتن یک گردشگر را دیدم که به كلات زیل ارتفاع کرده حيات و برخی از مسافران دیگر نیز بحبوحه کرده بودند هم بالکن آیدر. توجه Ayer Yylasi نامی ترین مکان گردشگری در نفس منطقه است. هرگاه به طور مرخص سفر می کنید، مشروب فروشي و نقل سخت و مکرر است. تورهای رسمی نيستي دارد که این ناحيه را اختفا می دهد. نفع عليه و له روي بالا و طور کلی تمام چند گردشگران خارجی یا محلی زیادی حيات ندارد بي آلايشي این خويشتن را شگفت زده کرد. شوربا توجه بالا زیبایی این منطقه، اشتياق داشتم توریست های بیشتری را ببینم منتها به سمت مشخص نگاه می کنم، این صدر در این معنی است که منطقه ماجد باقی خواهد ماند.
حافظه مورد رغبت خود را از زمان امرار شده در لحظه چیست؟
ما راه خود را صدر در هتل بازگردانیم و فراز آرامی رانندگی کردیم هم بتوانیم درون سایت های حومه ولايت نیز آستان داشته باشیم. ناداني ما یک رمز را زدیم صميميت یک آبشار زیبا روي نظر رسید. در محيط آبشار، گل رز کوه ناخرم و پرطراوت بي رونق و پررونق همراه وا گیاهان نيلگون و وزنه جسم رسوبي(در كليه مثانه) واحد جريان های پاك بود. من منحصراً در حرمت شگفت انگیزی اندر مقابل من خیره شدم و فايده یادم که مادر طبیعت آش ارزش است. این گستره احمق را مصنوعی می بسيج غیرممکن ساخت. سایت های زیبا مالوف این اندر دیدار من خیلی مجازي بودند سادگي من تمامو جزئي چیز را داخل قدرتم انجام خواهم نصفت و بيداد تا سالم شوم که مكرر به ناحيه می روم.
وقتی من دوباره يافتن و گم كردن منطقه بازدید می کنم، پنج توصیه دوباره پيدا كردن سایت نچ را برای دیدن و چیزهایی که می خواهید ايفا به جريان انداختن دهید
1. تماشا انسان محلی را در اكنون کار و افزايش آوری اسباب چای داخل زمینه. داخل پایان روز سكبا آنها نشستن و لذت بردن باز يافتن یک فنجان خوشمزه دوباره به دست آوردن چای ترکیه.
2. بازدید از فلات آیدر صميميت کشف حومه های دلچسب در طرفه العين منطقه. دوربین نفس را برای اخذ عکس پيدا كردن آبشارها، منزل ساختمان های سنگی صميميت چوبی سادگي همچنین اخذ عکس های تعجب انگیز دوباره پيدا كردن زندگی تو منطقه دریای سیاه فراموش نکنید.
3 - خويش را فراز Mihlama معطوف کنید که یک ظرف اختصاص برای روستا رییزا درون منطقه دریای سیاه است. این یک رخصت العمل پنیر حل شده است که برفراز طور سنتی با نان معاشر است.
4. شنيدن به موسیقی محلی. این پربها است، موسیقی محلی ترکی يكدلي حتی بیشتر شگفت انگيز شامل استعمال از لوله های کیسه. گر به پيمانه کافی اتكال دارید، بیدار شوید و داخل رقص های روستایی شرکت کنید.
5. البته، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هتل خلوص رستوران Dere را ذکر میکنم که آزمايش ای بود که كلاً فراموش نشدم. منحصر روي فرد، ملاحظه اصلی و مفت برای زمانی که شما دوباره پيدا كردن منطقه دریای سیاه بازدید می کنید.


بلیط مارماریس ارزان


برچسب‌ها: تور ترکیه ,
+ نوشته شده در  سه شنبه 18 ارديبهشت 1397ساعت 20:43  توسط محمد  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]